PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Hayranlari-makina....

badboyserkan
29-04-07, 16:17
http://www.youtube.com/watch?v=iRLnbGIjKHs

Gerçekten komediler vallaha..Ama Tarkana ayıp.:18: :18: :28: :28: ..Vız gelir tırs gider diyorum o kadar.....:16: :16: :16: :16:

Yorumlarınızı bekliyorum......

freetrkn
29-04-07, 16:26
kendi egosunu farklı metotlarla tatmin etmeye çalışıo..ne diyelim alllah alık fikir wersin:13:

HND
29-04-07, 16:38
Tarkanı istemez, adını anmadan da edemez.. eh be Okan! :19:

TarkanColl
29-04-07, 18:25
Tarkan olmasaymış Okan programında neden bahsedecekmiş acaba. İnsanları küçük gören, seyircisine aptal diyen ve onları aşağılayan birisi o. Eskiden nispeten iyiydi. Son bikaç senedir geriye gitmeye başladı. Programı çok kötü. Gelen konuklar sıkılıyorlar, çünkü hiç konuşamıyorlar, ayrıca başlarıda ağrıyordur, çünkü Okan sanki pazarda patates satar gibi bağıra çağıra konuşuyor. O komiklik yapan arkadaşlarıda bağırarak komik olduklarını sanıyorlar. Yukarıdaki videoyu izleyen ne demek istediğimi anlar. Onlar bağırmaktan birbirlerini bile duyamıyorlar. :11:

scorpioness
29-04-07, 18:27
Okan Tarkanı bitirdi hayranlarına laf atmaya başladı yazık yazık bu kadar küçülecegini tahmin etmemiştim tabii iyi yere kapak attı reyting reyting uğruna bittin Okan artık kabul et 1 yıl kadar çekil kabuguna adam akllı şeylerle gel karşımıza diye hala iyi niyetimde tavsiyede bulunuyorum insan olarak (youtube da ki bire bir yorumum)

badboyserkan
29-04-07, 18:50
okanın program zaten kötüleşmeye başladı....Amaaa yapılan skeçler gerçekten güsel bence....özellikle gürgen süper bi adam bence...Ama böyle tarkanla ilgili skeç yapılması kötü yani anlamsız ve aptalca.....:16: :16:

eastanbul
29-04-07, 19:08
Gürgene bende çok gülerim ama bu yaptığı bence okanın zorlaması ile oldu ! dolayısı ile yaratıcı olamadılar. Ayrıca Okan dünkü programında siyasi propaganda yaparak gözümden iyice düştü...

megastar_mert
29-04-07, 19:09
dün izlerken pc yi açıp haber vericektim ama zaten izlemişsiniz valla çok güldüm okanın haline..iyi ce sapıttı Okan tarkanı pek sevdiğimden değil onun hakkında konusmam dedi..vatan da TARKAN TR'Nİn EN DEĞERLİ SANATÇILARINDANDIR dedi..kapak oldu o an okan sonra evt evet dedi..vs. vs. ezik insan bay-ülgen

esra_tarkanizim
29-04-07, 19:21
dün çok sinirinm bozuldu okana yeter artık tarkan hakkında konuşmasınnn bi haftada tarkanla ilgili konuşmasa ölürrr evet tarkan türkiyenin en ii sanatcılarından biri ve bunu kimse değiştiremess ((kıskançsın okannn))

**MegaStarkan**
29-04-07, 19:28
ne saniyor bu adam kendini?
git isine okan....kanal d avrupaya uymak icin pro7deki gibi (tv total) program yapalim dio sen berbat edion. biraz beyazdan örnek al....
baydin artik bayülgen....

HURRICANE
29-04-07, 21:14
Bayulgen tv hayatına sabah programlarıyla başlamıstı yemek tarıflerı falan verıyordu...bence en güsel yaptığı seyı yapsın sabah programı yapsın dilber dudagı nasıl yaıpılıyomus tarıf etsın:)))çünki hakikaten saçmalıyor artık malzemesi kalmadı habire ağzına TARKAN ı dolaması bunun en güzel örneği!bilmece gibi artık okan, okuldaki çocuklara soruyorlarmış küçücük fıçıcık içi dolu komplex cik diye çocuklar hep bir ağızdan okan okan okan diyorlarmış:)))

OZAN
29-04-07, 21:45
komık ılgınc esprıtuel:)))))

devilscream
29-04-07, 22:05
aslında komikti ama olmadı yani.okan bence birilerini özellikle tarkanı esprilerine malzeme etmemeli.

HakanÇelik
29-04-07, 23:49
Allah akıl fikir versin bu adama...
Tarkan'ı beğenmem der, ağzından da Tarkan'ın adını düşürmez...
Düşüreceğe de benzemiyor, ihtiyacı var çünkü...

drjbeckham
30-04-07, 00:20
hep okan baulgenın senryosu tarkana bulasmadan yapamıyooooooooooo laf atsın kı makına programı ızlensınnnnnnnnnnn

omermountain
30-04-07, 01:07
tarkanda olmasa bunlar ekmek yiyemeyecek okan artık bitti eridi etrafa saldırıyo ama yanlış kişiye oynuyor bence dün kü skeç komikte değildi ve en önemlisi kimse gülmedi okan bence egosunu böyle işlerle tatmin edeceğine programı için daha yaratıcı fikirler düşünsün hep aynı programlar sadece isimlerini değiştiriyo programların bence yeterince battı ona kızamıyorum bile çünkü acınacak halde

wengin
30-04-07, 11:20
Böyle bir program kapasitesi zaten bunu çıkardı sonuç olarak. İzlemeye devam edin çıkarları çatışınca nasılda yerden yere vuruyor görün işte :20:

Artik Okan'i anlayamiyorum, son zamanlarda öyle programlar yapiyo ki... actigim gibi kapatiyorum kanal'i
Noldu Okan, nerene hava kacti kocum? Tarkan iyiki kabul etmedi programa katilmayi, masallah hem tarkanci degilim diyosun hemde prim yapiosun bol bol... ama saol boylelikle Tarkan'in konusu her 3 programin 2sinde gecio... Gurgen ve tayfasininda en kotu performanslarindan biriydi, bu ne kasinti hareketler boyle ya, ve bu ne anti-espri yetenegi ?
Uzuldum Okan adina degil ama Gurgen ve diger arkadaslar adina... 3 kurusluk para icin itibar'larini yitiriolar vallahi 10 numara komedyen IDI hepsi allah rahmet eylesin

Aynen youtube'da yorumum... Okan beni ilgilendirmio kisiligini belediyeye satmis bi adam, ama orda para icin harcanan insanlar var :9:

MUSTAFA
30-04-07, 16:57
Ben Bu Adami Zaten Sevmezdim. Adam çirpindikça Batiyor Ya:13:

RaSKaS
30-04-07, 19:40
kendi egosunu farklı metotlarla tatmin etmeye çalışıo..ne diyelim alllah alık fikir wersin:13:
:21:
kedi ulaşamadığı ciğere pis der misali
kendi egosunu tatmin etmeye çalışıyor zavallı!

youtube da gayet güzel yorumlar var
bizden de yorum yazan arkadaşların eline sağlık :20:

tarkan_aski
07-06-07, 21:14
ayip ayip bu ne ya herkes haddini bilecek.. kimin karsinda oLdugunun farkinda degilsin herhaLde.. karsinda Megastar var Okan bey Megastar haddini biL!!!

trkn
08-06-07, 02:15
allahım zaten nefret ediyorum bu adamdan cok bilmiş ukalanın tekii kendini ne sanıyosa durmadan amerikadan caldıgı program formatlarını bize yutturmaya calısan bi laf ebesinden baska bisey deil

bozogırl
11-06-07, 23:16
çok Iğrenç We Komikler

seawolf
12-06-07, 11:21
:36: okan kalitesini kaybetmiş eski bi şowmen :36:

tarkanfan
12-06-07, 15:56
o adamı hiç izlemiyorum çok hata yaptı:13:

dudu
12-06-07, 19:25
okan haddini aşmaya başladı güya tarkan a laf atıyo kendini bişey sanıyo
pragramında reyting toplamaya çalışıyo

devilscream
12-06-07, 19:33
arkadaşlar biraz objektif bakın olaya.adamın programı gayet komik ve güzel.zaten bence tarkan hayranları ile tarkana bi gönderme yapmıyodur.o adam zaten gönderme yapmaz.direkt olarak kişiye laf söyler:D
ama yine de tarkanı kendine malzeme etmemeli

crash35000
13-06-07, 00:45
ya böle adamlar showmenlik yapıor ya biri dur desin artıkk:)

tarkanmurat
13-06-07, 03:01
ebruya katılıyorum...duygullarımıza tercuman oldu...okan zaten hep tarkanın varlıgı altında ezılmedımı...bence en guzel cevap bu onun ıcın hıc parmaklarımızı yrmaya degmez...

mazeret
11-09-07, 21:26
ben okanı severim ama bu tarkan takıntısına sinir oluyorum.Ayrıca programı ilk izlediğimde daha doğrusu skeçi çok sinirlendim bi tarkan hayranı olarak küçük düşürüldüğümü hissettim çünkü tarkan hayranı olarak anılan tipler tek kelimeyle rezildi allahtan okan başına gelecekleri bildiği için arada bi siz tarkan hayranı olamazsınız diyince rahatladım :))

arjen22-tarkan
12-09-07, 14:47
Çok Komik Ama Tarkan'ın Üzeriine Çok Gitti Okan 'da Ama bu kadarı da fazla kabullenemem vallaa...!

love_speak
14-09-07, 17:04
bu adamın tarkandan ne alıp vermediği var anlamadım zaten tarkanı kimse çekemiyor. . .

hsaex123
07-10-07, 14:38
bunlara a-acayıp sınır oluyorum yaaa

megasterkan
11-10-07, 21:54
şimdi şöle bir şey var tarkan galeye almadıkça üstüne gidiyo. ama gerçek olan bir şey var çok komikler gülmekten yıkılıyorum yalan yok

bu kadada üstüne gidilmez bir insanın

zaten tarkan okanı niye galeye alsınkii dimi

hsaex123
18-10-07, 21:58
okan bayulgen ugrasıcak baska bırı bulamuyor galıba:13:
tarkanımıza satasıyor boyna forum kurallarını asmak ıstemıyorum agzımı bozmucam aynen kenan abı gıbı gıt ısıne okan!!!!!!!!!!!:13: :13: :13:

hatist
03-01-08, 17:53
Okan reytingin düştügü zaman Tarkan'a yaklaşmaya çalışma Tarkan 1 numara sana cevap verdi mi? Tabiki HAYIRRRR. Niye cevap versin ki ...............

yoshy-fan
24-01-08, 22:00
sagol görmüstüm

tarcanist
24-01-08, 22:09
boyun kadar konuşşşşşşşşş okannnn :):):):)

T-A-R-K-A-N(aşığı)
29-01-08, 16:48
boyun kadar konuşşşşşşşşş okannnn :):):):)

en ii Laf bu oLurdu sanırım X]:28: :16: :21: