PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : New Single

love_speak
28-04-07, 20:46
Arkadaslar Sizce Tarkan Yeni Albümünü Cikarmadan önce Yeni Bir Single Yapar Mi Ne Dersiniz???:20:

gence
28-04-07, 21:25
bence hazirandan önce hitt olacak bir parçaya yapmalı ki albüm biraz daha tanıdık gelsin insanlara çünkü insanlar şarkılara alışmadan olur olmaz eleştiriler insanları soğutuyo gibi geliyo bana albümden

Ozz
28-04-07, 21:57
single demek bir kaç ay daha albümün uzaması demek şahsen istemem valla :(

TarkanColl
28-04-07, 22:26
Benim duyumlarıma göre ortalığı yıkacak bir şarkısı varmış yeni albümde. Belki ona single yapar diye düşünüyorum bende. Single yaparsa bence iyi olur bir anda tüm şarkıları kucağımıza atarsa hangi birini dinleyeceğimizi şaşırırız. Zaten hepsi hit olan şarkılardan her birimiz bir başkasını daha çok severiz.

HakanÇelik
28-04-07, 22:33
Benim duyumlarıma göre ortalığı yıkacak bir şarkısı varmış yeni albümde. Belki ona single yapar diye düşünüyorum bende. Single yaparsa bence iyi olur bir anda tüm şarkıları kucağımıza atarsa hangi birini dinleyeceğimizi şaşırırız. Zaten hepsi hit olan şarkılardan her birimiz bir başkasını daha çok severiz.

ebru duymuşsa doğru duymuştur... ben de ilk başta sıngle istiyorum.
daha sonra albüm. sindire sindire olsun her şey...

tarkantutkunu
28-04-07, 23:09

çok haklısın böle hitt bir şarkı varsa kesinlikle bir single yapılmalı

devilscream
29-04-07, 00:04
bence de hit olacak bi şarkıya single yapmalı.karma albümü çıkmadan önce kuzu kuzu single ı gibi.

omermountain
29-04-07, 00:27
bende single istiyorum ama albümü çıkış tarihini erteletmeden olsun çünkü Türkiye de de single sisteminin oturmasını istiyorum bide işin içinde Tarkan single olucaksa bana o single albüm gibi gelir

**MegaStarkan**
29-04-07, 01:33
single ciksinda ama start the fire gibi yapmasin. yani avrupada ikitane start the fire single'i cikardi. trde birtane cikarmisdi. tabiki singlelerin arasinda biraz fark vardi. ama benim istedigim trdeki gibi hepsini bi single'e yapsin. ikitane single cikarmasi benim icin mantiksizdi.

sally
29-04-07, 02:11
Bence Tarkan Albüm Öncesi Single yapmasin cünkü single demek albümün bir kac ay daha uzamasi.

kordum
29-04-07, 02:51
kesinlikle single cıkartmalı tıpkı kuzu kuzu ve karma albumunde ızlenen yol uygulanmalı...

RaSKaS
29-04-07, 12:31
albümden önce bir single güzel olur
özellikle hitt bir şarkı albüm satışlarını da tetikler

matthew
29-04-07, 13:55
bence mayıs sonu gıbı sıngle we temmuz ortası gıbı de albu yaparsa muhtesem olur bence once single olmalı

**MegaStarkan**
29-04-07, 14:10
belkide ama albümden sonra single cikarir. ayni start the fireda yapdigi gibi....

erkan er
30-05-07, 02:38
bence önce single çıkarıp ondan sonra diğerini çıkarması lazım örnek kuzu kuzu-karma albümlerinde olduğu gibi

mega"star"kan
25-06-07, 15:37
slm milllet..ben daha çömezim bu siredeÇ) kusruma bakmayın..ama bildigim cok onemli bişe war... tarkanın yeni albumunen bi şarkının sözleri elimde. buldum.. yazarı sezen aksu.. şarkının adı "kudurmuyorum" harika sözleri war.!!! bole şap diye lafı koyarcasına!!!! umarım cok süper bişe olurrr.. bol keyiflerrrrrrrrr:)
kiss kiss

**MegaStarkan**
25-06-07, 15:48
slm milllet..ben daha çömezim bu siredeÇ) kusruma bakmayın..ama bildigim cok onemli bişe war... tarkanın yeni albumunen bi şarkının sözleri elimde. buldum.. yazarı sezen aksu.. şarkının adı "kudurmuyorum" harika sözleri war.!!! bole şap diye lafı koyarcasına!!!! umarım cok süper bişe olurrr.. bol keyiflerrrrrrrrr:)
kiss kiss
tarkan o sarkiyi yeni albümüne koyucagindan niye bu kadar eminsin?
sözler forumumuzda var ztn ;)
yani cok büyük basari degil elinde olmasi :P

arjen22-tarkan
25-06-07, 16:07
yoook bencee yapmamalııı!!!!

onursamed
25-06-07, 18:09
önce album sonra single
firstly album later single

single nin kuzkuzu gibi tutmama ihtimali var bence çok büyük bir gala düzenlen meli.yer yerinden oynamalı ertesi gün tüm radyoda şarkıların güzlliğinden bahsedilip çalınmalı...
gala içinde dünyaca ünlü isimler türkiyeye gelmeli gala birçok kanalarda yayınlanmalı...