PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen’siz olmuyor bu kese dolmuyor

TarkanColl
22-04-07, 15:23
http://www.stargazete.com/resimler/magazin/22042007/mag01.jpgSezen Aksu’dan yoksun albümleri beklediği ilgiyi görmeyen Tarkan, yeni albümü için Minik Serçe’den üç şarkı kopardı. Albüm yazın piyasaya çıkacak

SEZEN Aksu destekli şarkıları her zaman çok satan Tarkan, yeni albüm için stüdyoya kapandı. Sezen Aksu’dan da üç şarkı alan Tarkan, aranjörü Ozan Çolakoğlu ile birlikte çalışmalara başladı. Minik Serçe bestelerinden yoksun albümlerinden beklediği ilgiyi göremeyen Tarkan, yazın çıkarmayı planladığı yeni albümünden çok umutlu.

TARKAN’IN kendi bestelerinin de yer alacağı albümün piyasaya çıkmasından sonra konserlere başlayacak olan Tarkan, ağustos ayında İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarına yeni şarkılarını söyleyecek. MAGAZİN SERVİSİ

Star Gazetesi

Harbiyeye çok sevindim !!!
Türkiye tatilimi daha da güzellestirecek bisey :36:
Insallah bol bol oynak sarkilar koyarda cosariz, artik sahne show'larinada dönsün :10:

eskalen
22-04-07, 15:55
Yazın kesin harbiyedeyim...........bİLEtimi şimdiden ayırtırıyorum....:)

tara
22-04-07, 16:07
bu yaz konserleri cok iyi olucak belki ben de gele bilirim bi gele bilsem of ya neler olur neler

RaSKaS
22-04-07, 16:23
bu yaz harbiye kaçmaz :21:

şekerim
22-04-07, 16:39
haydi tarkancılar harbiyeye:21: keşke gidebilsem :6:
teşekkürler ebru haber için :41:

disiseytan
22-04-07, 16:56
Bnm bi türlü anlamyamdığım bişi var arkadaşlar Sezen desteği olmayan albümlern tutmadığnı kim nasıl söyleyebilir ki ya! bn ce Karma albümü Tarkanın yaptığı en iyi albüm kuzu kuzu ise en iyi hiti bunu söyleyenler bn ce bi kez daha düsünsünler ve arşivleri gözden geçirsinler Tarkanın yarattığı etkiyi şarkılarının dillerden düşmediğni imajını konserlerni herşeyinin nasılda konuşulduğnu bi kez daha görsünler! bn maydonoz da verdiği konserlerde günlerce yer aradığmı ve en sonunda eylül de vereceği konser için taa 2 ay önceden rezervazyon yaptırdığmı hala unutmuorum o albüm çıktığında neler hissettiğmi nasıl heyacanlar yaşadığmı Tarkana bi kez daha vurulduğmu çok ii biliorum o yüzden de böle saçma sapan şeyler yazanları şiddetle kınıorum!

HND
22-04-07, 17:12
:11: iyice sacmalamaya basladılar.. albümü üc sarkıdan ibaret görüyolar galiba.
neyse sevindirici tarafı bekle bizi İstanbul :20:

Nzl
22-04-07, 19:29
evet ya bencede karma tarkanın şuana kadar çıkardığı en iyi albümü
nasıl böyle haberler yapabiliyorlar anlamıyorum, tüm yazı kasıp kavurmuş,
2 milyona yakın tiraj yakalamış bir albümden söz ediyoruz.. tabi birde dudu var
hernekadar ben çok fazla bu albümü tutmasamda oda baya iyi satmıştı

devilscream
22-04-07, 21:22
teşekkürler ebru haber için.umarım harbiyedeki konsere gidebilirim:19:

Yakisikli89
22-04-07, 23:31
insallah simarik gibi ses getirecek sarkilar vremistir tarkana!

sally
23-04-07, 00:10
haber icin tsk.Sanki Tarkanin Karma ve Dudu Albümü hic satmamis gibi konusuyorlar.Tarkanin Kuzu sarkisi hit olmustu o zamanlar http://img258.imageshack.us/img258/1277/samp3cca9358adeac665el3.th.jpg (http://img258.imageshack.us/my.php?image=samp3cca9358adeac665el3.jpg)

HakanÇelik
23-04-07, 11:39
"karma" 2001 yılının en çok satan albümü...
"dudu" müyaptan 1 milyonu geçen albüm ödülünü aldı...
bunlar hala araştırmadan gazetecilik yapıyor...
yazıklar olsun..

fantin
23-04-07, 12:57
Tarkan'ın Sezen Aksu'yla havaalanında görüntülendiğinde bu tip haberlerin çıkacağını tahmin etmiştim. Şaşırmıyorum artık. Tabi tepkisizde kalmadım.Kendilerine en derin saygılarımı sundum.Umarım Tarkan çıkışını kendi şarkısıyla yapar.

matthew
23-04-07, 13:21
karma albumu bu güne kadar türkiye de yapılmıs en iyi albümdür we sezen in tek bir sarkısı bile yoktur bu sezen aksu yu cok büyütüyorlar bence cunku sımarık tan baska cok fazla ses getırmıs bı sarkısı yok sezen ın TARKAN ın sarkıları sezen ın sarkılarından cooook daha iyi

omermountain
24-04-07, 00:29
bence de karma albümü dünyanın bile en iyi albümlerinden ve sezenle yada sezensiz asıl önemli olan tarkandır

TarkanColl
24-04-07, 00:34
Sezen'in şarkılarını Türkiye'de söylemeyen yok. Tarkan dışında hangisi Tarkan olabilmiş bu güne kadar? İş tek Sezen şarkılarında bitseydi şimdiye kaç tane dünya starımız olmuştu.

Tarkan Sezen şarkılarını çok güzel söylüyor, o şarkılara kıymet katıyor. Ama aynı Tarkan Nazan şarkılarını da çok güzel söylüyor ve kıymetlendiriyor.

Kilit nokta Tarkan...

arjen22-tarkan
24-04-07, 13:50
Yooo Tarkanın Karma Albümünde Sezen Desteği Yoktu Ama Albüm 2 milyona yakın sattııı ... dudu albümünde dee ... sezen desteği yoktu 1.5 milyon sattııı !

HURRICANE
25-04-07, 15:36
Sezen Aksuyu sevdiğimi herkes bilir ama TARKAN şu albümde Sezen parçası söylemesede albümü tutar!Bir arkadaşımız yazmış Karma albümünde Sezen parçası varmıydı diye.Çok doğru yazmış ki keza Kuzu Kuzu örneği var!Dudu albümünde de Sezen yoktu!Ben şahsen bu yazının bilinçli bir şekilde yazıldığını düşünüyorum aksi halde star gazatesinin magazin servisindeki lerin hepsi idiot olmalı!Burdaki tek amaç Tarkan-Sezen ilişkisini sekteye uğratmak TARKAN bu yazılara içerlicek ve Sezen den bir daha parça almayacak:)Allahın yarım akıllı magazincileri:)içinizden %10 nunuzu ayırıyorum geri kalanınız yarım akıllı zavallılarsınız