PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Eski Vokalistine Vefa Borcunu Ödüyor

fantin
12-04-07, 09:23
Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=4182)

Murat Boz

Tarkan eski vokalistine vefa borcunu ödüyor!

http://img237.imageshack.us/img237/6633/9c85038f24659342b057637fo9.jpg (http://imageshack.us) http://img484.imageshack.us/img484/2330/a5289ffbe7f48e4b8bb7f5czy5.jpg (http://imageshack.us)

Yeni albüm için çalışmalarını sürdüren Tarkan, beş yıl boyunca vokalistliğini yapan Murat Boz'a vefa borcunu ödemeye hazırlanıyor. 'Maksimum' adlı bir albüm yaparak kendi kanatlarıyla uçmaya başlayan Boz'a söz ve müziğini kendi yaptığı 'Püf' adlı şarkıyı hediye eden Tarkan, "Murat, çok başarılı... Çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Hep destekçisiyim" dedi. Ayrıca Tarkan önümüzdeki günlerde 'Püf' şarkısına çekilecek klipte Boz'a eşlik de edecek! Murat Küçük'ün yönetmenliğinde çekilecek klipte oynaması için yurtdışından bir de manken geliyor. Tarkan'ın yardımları karşısında çok mutlu olan genç müzisyen Boz, "Tarkan, klipte rol alarak bana çok büyük bir jest yapıyor. Çok güzel iddialı ve harika bir klip hazırlayacağız" dedi.

Esin ÖVET
http://www.sabah.com.tr/gny/haber,D72CE4CD79DB48B987EDEECAA1335A31.html

fantin
12-04-07, 09:27
Sizi bilmem ama bu haberi ben sevmedim.Ne bitmez vefa borcuymuş. Tam tersi vokalistinin vefa borcu olması gerekmiyomu bu nasıl iş anlamadım.

şekerim
12-04-07, 10:01
Sizi bilmem ama bu haberi ben sevmedim.Ne bitmez vefa borcuymuş. Tam tersi vokalistinin vefa borcu olması gerekmiyomu bu nasıl iş anlamadım.

halacım sana katılıyorum ilk çıktığında tarkan'ın vokalisti olarak adından söz ettirdi asıl vefa borcu olan kim acaba :16:

megastar_mert
12-04-07, 11:10
bu süper bi haber...TARKAN ofhh gösterdi yine MEGASTARLIĞINI hiç bi komleksi olmadığını..herkese KAPAK olsun..doğrudur inşallah..

nuran
12-04-07, 13:12
murat boz Allah a şükretsin ki Tarkan ın vokalistliğini yapmış.yoksa bu kadar gündemde olmazdı.

wengin
12-04-07, 13:17
GErçektende Tarkan'ın desteği olmadan zamana kadar piyasada kalıcak bir kapasitede değil M.Boz tmm biraz hareketli şarkılarıda bu kadar uzun süre kalamazdı Tarkan olmasaydı. Her zaman destekledi Vefalı megastarımız :21: ''Püf'' Klibi ile bir gaz daha vericek Murat Boza Tarkan :21: Tarkan bu klibin yönetmeniyle çalışmışmıydı :19: Yönetmen olarak Metin Arolat'da katılsa tam olurdu bence hehe.Tşk fantin :20:

raena
12-04-07, 13:51
haber hic hosuma gitmedi diye bilirim ,fantine katiliyorum birincisi kimin kime vefa burcu olmasi gerekiyor , egar simdi murat buz bir yerlere geliyorsa hepsi tarkanin sayesinde ,
ikincisi bence tarkan boyle yeni bir sarkicinin kilipinde olmamali , nazan oncel ve kibariye bari cok basarili bir santcilar ama bence murat buzon kilipinde olmasi doro bir secim degil .

scorpioness
12-04-07, 14:16
Hayır benim anlamadıgım ne alaka şarkıyı verdi bitti işte klip falan gereksiz bence Tarkan kendi işlerine baksa artık da bizi daha fazla bekletmese sabrım kalmamaya başlıyor benim bu kadar da vefa olmaz herkese vefa vefa nereye kadar bozacı açsın bari kurtulsun diycem kötü espri olcak(sinirliyken bu kadar çıkıyo) ahh Tarkan ahh ama yaa....sağol Fantin

sally
12-04-07, 14:38
Murat Boz Tarkan Sayesinde ismini Duyurdu.Bence Murat Boz Un Tarkan a Vefa Borcu olmasi gerekiyor. :16:

wengin
12-04-07, 14:48
Arkadaşlar sonuçta vokalist olarak Tarkan'a arka planda destek oluyordu. M.Boz sonuçta her zaman yanındaydı konserlerde eşlik etti. Her duyarlı sanatçı Tarkan'ın yaptığı gibi yapardı :21:

coolcarizma
12-04-07, 14:54
OLAYIN ASLI.......(!!!...Önemli bir haber kaynağından alınmıştır....!!!)

Tarkan'ın yazın çıkacak albümü öncesi sevenlerini ve dinleyicileri alıştırmak,yüzünü biraz gösterip söz ettirmek için Tarkan,Murat boz un klibinde rol alıcak.Tamamen stratejik bir hamle.Murat boz denilen avcunu yalar.Tarkan'ın ekibinin zekasını kutlamak lazım.

wengin
12-04-07, 15:00
OLAYIN ASLI.......(!!!...Önemli bir haber kaynağından alınmıştır....!!!)

Tarkan'ın yazın çıkacak albümü öncesi sevenlerini ve dinleyicileri alıştırmak,yüzünü biraz gösterip söz ettirmek için Tarkan,Murat boz un klibinde rol alıcak.Tamamen stratejik bir hamle.Murat boz denilen avcunu yalar.Tarkan'ın ekibinin zekasını kutlamak lazım.

Değişik bir düşünce. Kaynak çok gizli sanırım. Burada kaynağı bizimle paylaşabilirmisin ;)
Tarkan böyle düşünseydi zaten polemiklerle yüzünü alıştırırdı merak edilmesin. O mantıkla Stratejik bir hamleyi Come Closerde gösterirdi :20:

**MegaStarkan**
12-04-07, 16:37
bencede tarkan yeni cikan bi kisiyi niye bu kadar önemsiyorki? ztn murat boz cok prim yapti tarkan sayesinde....artik yollarini ayirsinlar, dimi ama? simdi gelicekler klipte kim daha iyi duruyor tvye yakisiyor fln kiyaslamalar olucak...
bide tarkan püf sarkisini söylemiyorki, ne yapicak klipte? yoksa klip icin degisik bi versionmu var ....
hem gecenlerde murat boz dememisdimi okan bayülgende bizim tarzlarimiz farkli diye bilmem ne [yanlis hatirlamiyorsam]....ehh niye birden bire tarzlari ayni oldu :P
murat boz tarkanin start the fire klibinde yer aldigi icin tarkanda simdi ayip olmasin diye tarkan onunkinde oynuyor ....benim yorumum bu:P
coolcarizma'in dedigi dogru olmadini ümit ediyorum cünkü tarkana böyle stratejiler lazim degil !! hemde yeni cikan bi kisinin klibinde sirf bu yüzden....
nesse katiliyorum artik daha cok zmnini türk pop albüme ve come closerin re-release'ne ayirsin.

tara
12-04-07, 17:29
ne borcuymu ya murat tarkana ne yapmis ki cimdi tarkan odesin hem tarkan niye rol aliyor klipte bi bu eksikti tarkan dansci mi oyuncu mu yapmasin ya bu isleri

HURRICANE
12-04-07, 18:48
Şimdi arkadaşlar Büyük sanatçılar bence genç yetenekleri bir şekilde desteklemeliler doğru olan budur!Bazı yazılarda Boz u küçümser gibi imalar edindim garipsedim bunu açıkcası...Piyasa ajdar gibilerimi kalsın yada popstar yarışmacılarınamı?M.Boz da yetenek var koyuda bir TARKAN hayranı ki birtek kötü sözü yok...Kanımca iyide şarkı söylüyor!Klipte beraber oynamalarındada kötü bir yön yok ki!Sonuçta MEGASTAR olan TARKAN...Düet çalışmalarında sibel can la olan habere kimse bu denli tepkili olmadı!geçen yaz sadece tangasıyla gündemde olan ve karakteri sıfırın altında olan biriyle ,TARKAN ın düet yapmasından Murat Bozun klibinde oynaması çok daha iyibir iştir bence!En azından Boz aklı başında biri ve sansasyonların insanı değil yani...

HakanÇelik
12-04-07, 19:17
Tarkan yıllar sonra birine bir bestesini veriyor. bu olaya bestesine
sahip çıkıyor anlamında da yaklaşabiliriz. Tarkan gelebileceği en üst
noktada zaten... genç yeteneklere de yardımda bulunması çok hoş
bir durum bence... destekliyorum bu durumu...

HND
12-04-07, 20:06
denk geldi de radyoda.. Şafak Karaman bu konudan bahsediyordu. püfle müfle olacak isler deil, artık böyle sarkılar, iste dudu dudu, kuzu kuzu vs.. 90lı yıllarda ve 2000li yılların basındaydı.. prim yapmıyor artık..tarkanın klipte oynamasına gerek yok, albüm cıkaracak, iyi sanatcılar, iyi bir albüm yapmaları gerekiyo dedi.
aklımda bu sözleri kaldı.. bilmiyorum dinleyenler oldu mu?
simdi dogru mu yanlıs mı dersek bence bi sakınca yok oynamasına. sonucta burda önemli olan Murat Boz. Faydası da zararı da ona dokunacak.. ben böyle düsünüyorum.

RaSKaS
12-04-07, 20:08

haklısın sanki tarkan ı bu günlere getiren murat boz :18:
tam aksine murat ın vefa borcu var

leyla
12-04-07, 20:12
bir tarafdan diyorum ki iyi degil tarkanin bu klipte oynamasi bir tarafdanda tarkani gorecegiz.bilemiyorum hayirlisi olsun

MONZA
12-04-07, 20:15
haklısın leyla bak bu konuda ama şimdi kim kime vefa borcu veriyor ben orasını anlamadım kihkihkih

leyla
12-04-07, 20:31
haklısın leyla bak bu konuda ama şimdi kim kime vefa borcu veriyor ben orasını anlamadım kihkihkih
evet oyuzden bir tarafdan diyorumki bu klipte oynamasi iyi degil
murat boz cok sansli ki tarkanin vokalistligini yapmis.allaha sukr etmesi lazim ki bir dunya starinin vokalisligini yapmis

TarkanColl
12-04-07, 20:58
"Tarkan vokalistine desteğe devam ediyor" diye bir başlık atılsaydı daha doğru olurdu.

Asıl Murat Boz'un vefa borcu var. Tarkan gibi dört dörtlük bir star ile 4 sene çalıştı, onun sahnede neler yaptığını, şarkılarını nasıl yorumladığını, provalarında neler yaptığını, şarkı seçimlerinde nelere dikkat ettiğini... bunlar gibi bir sürü şeyi öğrendi. Üstüne bir de bedava Tarkan şarkısı... Kimseye nasip olmaz böyle bir şey. Murat borcunu nekadar ödese az.:19:

Yakisikli89
12-04-07, 22:49
Tarkan o klipte niye oynuyor bilyiormusunuz

1. destek olan birisi gibi görünmek
2. BU BENIM SARKIM demek icin
3. ben varligimi kimseye kaptirmam

demek icin :D:D :18: :18:

esra_tarkanizim
12-04-07, 23:10
murat yatsın kalksın tarkanın vokalistliğini yaptığına dua etsinn tarkanın vokalistliğini yapmasaydı şuanda bu kadar göz önünde olmazdı ve başarılı olamazdı inş kıymetini bilirr
:21::21::21:

HND
12-04-07, 23:25
e bilsin bi zahmet...

HURRICANE
12-04-07, 23:27
Başlık biraz itici olmuş katılıyorum...

kisgunesi
13-04-07, 02:05
fantin arkadasım sana kesinlikle katılıyorum artık bi şekilde tarkana vefa borcunu ödemeli ayrıca onun sayesinde yükseliyo

fantin
13-04-07, 10:00
Murat'ın Klibinde Oynayacak

Megastar Tarkan, Beş Yıl Boyunca Vokalistliğini Yapan Murat Boz'un Yeni Klibinde Oynayacak.

MEGASTAR Tarkan, BEŞ YIL BOYUNCA VOKALİSTLİĞİNİ YAPAN MURAT BOZ'UN YENİ KLİBİNDE OYNAYACAK.

Söz ve müziğini kendisinin yaptığı 'Püf' isimli şarkının klibinde Boz'a eşlik edecek Tarkan, 'Murat, çok başarılı. Çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Hep destekçisiyim' şeklinde konuştu… (Gecce.com) 12.04.2007 16:56

Bu haberin bu şekilde verilmesi daha doğruydu. Ah şu gazeteciler bi gün beni öldürecek:13:

matthew
13-04-07, 12:46
yeter ya her onune geleniin klibinde de oynanmazki sen megastarsin biraz farkin olmali acilen akil hocalarini degistirmesi lazim tarkan in

HND
13-04-07, 15:01
ne güzel sözler bunlar. cok gurur verici bi sey.. Murat Boz cok sanslı bu acıdan, ki iyi degerlendirmeli bu sansı..

arjen22-tarkan
13-04-07, 15:38
bence tarkan en iyisini yapıyoo destek wermeklee .... bugüne kadar türkiyenin en büyük sesi dediklerii ibrahim tatlıses böle yapti mı gökhan özen , Tarkan la kıyasladıkları mustafa sandal çıkıp böle bişii yaptı mıı tarkan büyüklüğünü gösteriyoo bence yapması çok güzell !

tşkler fantin '!

fantin
13-04-07, 15:41
bence tarkan en iyisini yapıyoo destek wermeklee .... bugüne kadar türkiyenin en büyük sesi dediklerii ibrahim tatlıses böle yapti mı gökhan özen , Tarkan la kıyasladıkları mustafa sandal çıkıp böle bişii yaptı mıı tarkan büyüklüğünü gösteriyoo bence yapması çok güzell !

tşkler fantin '!

Ben hiç bu açıdan bakmamıştım:21:

coolcarizma
13-04-07, 22:00
Murat Boz,tekrarlıyorum,bir Tarkan ekibi hamlesidir.Murat'ın olduğu yerde Tarkan'dan bahsedilmesi kaçınılmaz.Yükselen Tarkandır.

Murat Boz 2. albümünü çıkaramaz gibi görünüyor.

Nzl
14-04-07, 19:36
tarkanın murat bozun klibinde ne işi var
haziranda kendi albümü çıkacak. o zamana kadar kendisini saklaması, özlettirmesi daha doğru olurdu. Geçen yılda aynı şeyi yaptı, albüm öncesi kibariyenin klibinde oynadı, Ne gereği var sürekli birileriyle düetler yapıp kliplerinde oynamasına
Malesef ben bu habere hiç sevinemedim.