PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erol Büyükburc dan Tarkana degerli Sözü

sally
11-04-07, 00:15
Sarki Söylemek Lazim Programinda Burcu Günes ve Partneri Tarkanin Gül Döktüm Yollarina Sarkisiyla Sahne Ye Ciktilar.
Erol Büyükburc: Bakin Burdan Yarismacilara Ve Tüm Izleyenlere Sesleniyorum. Beatles,L.Armstrong Ve Tarkan Gibi Dünya Capinda Sanatcilarin Starlarin Sarkilarini Secerken Dikkatli Olun. Bu $arkiyi Dans Showlariyla Ve Iyi Bir Ses Le Dinledigimiz Bir Sarki Sis Yapamadiniz Dedi.

Kaynak: Megastar forumu

Bence E.Büyükburc Cok Hakli Her Sanatci Tarkan in Sarkilarini Söylemez Cünku Yürek Ister.

matthew
11-04-07, 11:41
eeeeeeeeee tarkan n farki da bu iste

tarkan-rock
11-04-07, 16:16
Tarkanin Sesi Türkü!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RaSKaS
11-04-07, 16:43
o programı izledim
erol büyükburç gercekten haklıydı
Tarkan gibi starların şarkısını söylemeye çalışmak büyük cesaret ister , burcu ve partneri bu cesareti almışlar ama parçayı çok kötü yorumladılar :16:

esra_tarkanizim
11-04-07, 17:24
becemicekleri işe kalkışmicaklarrr :15:tarkan başkaa 10

fantin
11-04-07, 17:48
O program programlıktan çıktı. Tam bir sirk. Anlayamadığım İnci Çayırlı ve Fuat Güner'in orda ne aradığı.Bide İlhan Şeşen'in. Erol Büyükburç Tarkan'ı pek sevmezdi. Bayram değil seyran değil neden öptü acaba.:18:

kisgunesi
11-04-07, 19:33
kesinlikle cok haklı her baba yiğidin harcı değil tarkanın hem şarkısını sölemesi hemde o şarkıyı sölerken dans etmesi tarkan farkınıda burda acık arayla görmüş oluyoruz:)

şekerim
11-04-07, 20:15
bravo bravo işte abi fark burda densiz densiz konuşanlara kapak olsun

Ahaha ne derse desinn "SAKSI DEILIM BEEEN" cumlesini gecemez :18:

HND
11-04-07, 22:02
ben izlemedim ama.. izlemem de zaten..
hayret yaa. Erol bey bundan önceleri Tarkan icin pek de hos seyler dememisdi..:S
neyse zararın neresinden dönersen kardır..

-tarzan-
12-04-07, 00:32
bende izledim programı.
tarkan şarkılarında aynı enerjiyi yaşatmak zordur dedi.
ve doğru dedi.

HURRICANE
12-04-07, 18:58
o programı bazen izlerim..o gün izlemedim gece haberlerinde Büyükburç'un söylediklerine şahit oldum ve kesinlikle haklıydı!Belki de bu sözleri söylerken sinirinin tavan yapmasının altında yatan neden TARKAN gibi değerlere önüne gelenin laf söylemesiydi!Meyva veren ağaçlar taşlanmamalı kolay yetişmiyorlar şarkılarınıda söylerken daha dikkatli olun çünki sıradan birinin şarkılarını söylemiyorsunuz du sanki msj;)