PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat boz makinada

megastar_mert
08-04-07, 01:15
murat boz şuan makinada izleyin funlar..:1:

esra_tarkanizim
08-04-07, 01:17
aa makina başladımı şarkısını sölememiştir umarım

dilaraer
08-04-07, 01:48
bu adam ne konustugunu biliyomu yaa??
valla dondum kaldim:9:

**MegaStarkan**
08-04-07, 13:15
ne olduki? kötü bisimi dedi?
ben kacirmisim :S

Zaten kildim, dahada kil oldum simdi:18:

RaSKaS
08-04-07, 14:25

yine ne saçmaladı ki ?

megastar_mert
08-04-07, 14:27
harika programdı sonlarına doğru uyumuşum yaw..:18:

Murat Bozzzz!!! karalamak için cvp yazmayın bence. yorumsuz kalın illa birşey yazmak zorunda değilsiniz. tşk..

Herkes fikirlerini özgürce beyan edebilir, herkesin her dedigi hosumuza gitcek diye bir sey yok. Murat Boz'un bazi konusmalari benimde hosuma gitmedi...Bunuda karalama olarak adlandiramazsin heralde.

megastar_mert
08-04-07, 15:05
karalama değil fikirlerini söylemek de değil mesele..fikrini söylemek farklıdır,karalamak farklıdır murat boz konularındaki mesajlarına bakarsan demek istediğimi anlarsın.neyse polemik değil amacım,sadece fikrimi söyledim.

Fikrini söylemene kimse birsey demiyo zaten. Murat Boz daha yolun basinda, onu poh poh'lamak yerine ufak tefek hatalarini söylemek bence tam aksine onun icin faydali oluyo. "Piyasa bebesi olmaz insallah", kapisina cikiyo butun yorumlar. Ögrenmesi gereken cok sey var, arkasinda basarili insanlar olabilir ama yetenegiyle biseyler yapmali. Hickimse kimseye köstek olmaz burda, ayni seyleri Tarkan'da yasiyo cunku.

TarkanColl
08-04-07, 15:58
yine ne saçmaladı ki ?

Okan dedi ki; Seni Tarkan'ın vokalistiyken de konserlerde tanıyorlarmıydı?

Murat'ın cevabı; Evet konserlerde "Murat" diye de bağırıyorlardı. Azerbaycan konserinde 50 bin kişi vardı. Aralarda "Murat Murat" diye bağırıyorlardı.

Bu güne kadar bir sürü Tarkan konserine gittim ama hiç Murat diye seslenildiğini duymadım. :16:

ösgee
08-04-07, 16:40
bndee hepp öndeydimm ölee sess duymadımm :D:D öle bi konuştuki sanki tarkan die baırıolarr altı üstüü 10 kişi murt dieee baırıomuş:D

Nzl
08-04-07, 18:42
makinada olduğunu bilmiyordum, bilseydimde izleyemezdim zaten
demek konserde murat diye bağıran kızlar varmış, ilğinç

dilaraer
08-04-07, 21:10
Okan dedi ki; Seni Tarkan'ın vokalistiyken de konserlerde tanıyorlarmıydı?

Murat'ın cevabı; Evet konserlerde "Murat" diye de bağırıyorlardı. Azerbaycan konserinde 50 bin kişi vardı. Aralarda "Murat Murat" diye bağırıyorlardı.

Bu güne kadar bir sürü Tarkan konserine gittim ama hiç Murat diye seslenildiğini duymadım. :16:

illa benim o zamanlar bile fanlerim vardi demeye getiryio yaa...
tarkan konserine gidenlerin isleri gücleri yoktu tarkan degil de murat diye bagircaklar...
utanmasa konserlerdekelierin "tarkan in asagi murati dinlemek istiyoruz" dediklerini duydugu bile anlaticak...
:13: murat:13:

**MegaStarkan**
08-04-07, 21:26
illa benim o zamanlar bile fanlerim vardi demeye getiryio yaa...
tarkan konserine gidenlerin isleri gücleri yoktu tarkan degil de murat diye bagircaklar...
utanmasa konserlerdekelierin "tarkan in asagi murati dinlemek istiyoruz" dediklerini duydugu bile anlaticak...
:13: murat:13:
aha diye havalaniyor
sonu kötü gibi gözükücek valla :11:

HND
08-04-07, 21:49
vay ne kulak varmıs Muratta..:S hey allahım:23:

tarkanımsı
08-04-07, 22:22
murat ın bunları söledigini kim nerde duydu eminmiyiz yani efendi bi çocuktu yaa o beyaz da fln övüp dumuş tu tarkanı belki bi yalnış anlasılma olmuştur yani umarım öle dir ....:19:

tufanzenger
08-04-07, 23:00
okan programdan önce murat boz a gaz vermiş heralde :lol:

bi de okan "tarkan efendi" dedi imalı imalı.. onu da söyleyeyim dedim..

dilaraer
08-04-07, 23:43
murat ın bunları söledigini kim nerde duydu eminmiyiz yani efendi bi çocuktu yaa o beyaz da fln övüp dumuş tu tarkanı belki bi yalnış anlasılma olmuştur yani umarım öle dir ....:19:

bayagi eminiz yaa...hatta annem bana dönüp "öylemiydi" dedi...

Yakisikli89
08-04-07, 23:58
tamam püf sarkisi dolayi seviyorudm

artik bunu dediyse iyice düstü gözümden

bilgilendirdiginz icin tskler

simarikligin ilk adimlarinda cok iyi ilerliyorsun murat devam böyle devam cocugum:13:

ZoZiShY
26-04-07, 16:50
Ben İzleDim SüperDi Adm Da Tam Şahaneydi Yani Murat BoZ Ben Hiç kaçırmam nerde olsa izlerin cnmmm