PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Djlerin Tarkan'ın albümünü beğenmedikleri Milliyet haberine tepkiler için mailler

TarkanColl
16-04-06, 15:23
tbengin@milliyet.com.tr
okur@milliyet.com.tr
webadmin@milliyet.com.tr
sdudek@posta.com.tr

Şenay Düdek'e mesajım;
İyi günler Şenay Hanım,

Sizin vasıtanız ile 16.04.2006 tarihinde yapılan "Radyo DJ'leri, 'İngilizce'
Tarkan'ı sınıfta bıraktı!" başlıklı haber için üzüntülerimi içeren yazımı,
bu haberi yapan Sayın Bayram Kaygusuz'a ve bu haberi yayınlayan Milliyete
gönderiyorum.

http://www.milliyet.com.tr/2006/04/16/magazin/amag.html (http://www.milliyet.com.tr/2006/04/16/magazin/amag.html)

"biz Tarkan hayranları olarak artık gazetelerde Tarkan ile ilgili olumsuz
yazılar görmek istemiyoruz. Özellikle de bu İngilizce albüm arefesinde. 10
sene bekledik. Tarkan bizden çok üzüldü bu zaman uzadıkça. Söz verdi yerine
getirmek için, en iyisini başarmak için uğraştı.

Siz ne yaptınız, gittiniz bir iki Dj'e sordunuz. Onlar da Dj kabinlerinde
oturmaktan sıkılmış olsalar gerek, polemik yapacak sözler söylemişler Come
Closer ve Tarkan hakkında.

Bu haberi ve Dj'leri kınıyorum!...

Saygılar
Ebru Ertuğ"

Diğerlerinede buna benzer şeyler yazdım.

zynprtrk
16-04-06, 15:25
süpersin ebrucum.....hadi arkadaşlar boş durmak yok...biz yazmazsak kimse ses çıkarmaz bunlara....HÜCUMMMMMMM:...:36_1_21: :36_1_21: :36_1_21:

zynprtrk
16-04-06, 15:48
İyi günler Şenay Hanım...ve röportajı yapan Bayram Kaygusuz...

Bir Tarkan hayranı olarak bugün gazetenizde "Radyo DJ'leri, 'İngilizce' Tarkan'ı sınıfta bıraktı!" başlığında yayınlanan haberi kınıyorum. Ve de Fanatik hayranları olarak Tarkan hakkında kötü haberler istemiyoruz. Biz 10 yıldır bu albümü sabırla ve gururla bekledik. Sonunda da nihayet amacımıza ulaştık. O muhteşem albüm "Come Closer" 7 nisan'da bizlerle buluştu. Albüm şahane ötesi. Beklemeye değmiş doğrusu. Tarkan bizlere en iyisini sundu. O güzel sesi, yorumu ile farklı olduğunu bir kez daha gösterdi. Sizler ise, gazetenizde birkaç DJ'e albümü soruyorsunuz. Onlar da tabii albümü yaralayacak sözler söylemişler. Neden birde bizlere yani halka çıkıp sormuyorsunuz. Biz Tarkan hayranları olarak gerçektende albümü çok beğendik. Dünya standartlarında ve Türk ezgili bir albüm olmuş. Tarkan ile Gurur duyuyoruz.

Saygılarımla,
Zeyneb Ertürk

voltranpol
16-04-06, 16:18
süpersiniz ikiniz de ... hepimiz yapmalıyız aynı şeyi

zynprtrk
16-04-06, 16:24
Yapın o zaman beklemeyin....

Gerçek Tarkan hayranlarını bekliyoruz. Kendinizi gösterin....

:36_3_15: :36_3_15:

voltranpol
16-04-06, 16:45
bu da benim...
Şenay Düdek ve Bayram Kaygusuz'a
Bugün gazetenizde çıkan "Radyo DJ'leri, 'İngilizce' Tarkan'ı sınıfta bıraktı!" haberinden duyduğum üzüntüyü belirtmek istiyorum. Tarkan'ın yıllardır üzerinde çalıştığı, emek harcadığı ingilizce albümünü bir kaç DJ'e sorarak olumsuz eleştirilerde bulunmanız hem Tarkan hayranlarını hem de emeğe saygısı olan herkesi eminim ki çok üzmüştür... Her yeni albüm öncesi böyle olumsuz haberleri yapmak zorunda mısınız? Biz albümü beğendik. Bu haberi ve DJ leri kınıyorum...
Saygılarımla.
Mehmet Polat

tarkanı seven herkes tepkisini göstermeli bence..

zynprtrk
16-04-06, 17:00
süpersin mehmet sağol....bravo :36_3_15:

EmiLy
16-04-06, 21:59
bu da benden...
Şenay Düdek ve Bayram Kaygusuz'a
Bugün gazetenizde çıkan "Radyo DJ'leri, 'İngilizce' Tarkan'ı sınıfta bıraktı!" haberi hepimizi çok üzdü, tarkan hakkında böyle kötü haberler duymak istemiyoruz...10 yıldır bu albüm üzerinde çalıştı, her zamanki gibi en iyisini yaptı, biz de onu her zaman destekledik, ona inandık.hiç kimsenin tarkan hakkındaki kötü yorumlarına göz yumamayız...
BİZ TARKAN'I SEVDİK Mİ TAM SEVERİZ...
saygılarımla Emine Temel

voltranpol
16-04-06, 22:29
arkadaşlar devam edelim.. tepkimizi gösterelim

zynprtrk
16-04-06, 23:31
Evet devam hadi ama yavaşsınız...Gerçek Tarkan Hayranları çıkın ortaya....

TarkanColl
16-04-06, 23:46
Hepiniz süpersiniz arkadaşlar. :36_3_15:

Khaos
17-04-06, 00:43
Dj ler gitsinler 50 cent yada ne bileyim kendini pop çu sanan ismal yk yada o iki tane kıl adam vardı onları çalsınlar...Tarkan onlara büyük gelir...Onların müzik anlayışlarına ağır basar Tarkan..Kendini bilen zeki insanlar Tarkan dinler...

EmiLy
17-04-06, 21:53
hadi arkadaşlar...