PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 'doğru'yu buldu

Nzl
02-04-07, 21:47
Tarkan 'doğru'yu buldu

http://img501.imageshack.us/img501/4333/yazali2xc1.jpg (http://imageshack.us)

Tarkan, bugün yurtdışında biraz da olsa tanınıyorsa bunu okuduğu Sezen Aksu şarkılarına borçlu. Ancak sonra bana göre Tarkan'ın yaptığı bir yanlış yüzünden araları açıldı. Tarkan da Sezen'e inat Nazan Öncel'le çalıştı.
Tarkan'a, Sezen Aksu'yla aralarının açık olduğu ama Nazan Öncel'le henüz çalışmaya başlamadığı dönemde - yanılmıyorsam Moskova'da - senin yerinde olsam her şeyi bir yana bırakır "Minik Serçe"yle barışırdım demiştim. Tabii Tarkan beni değil içinden gelen sesi dinledi. Çünkü Sezen'e kırgınlığı henüz geçmemişti.
Ve aradan yıllar geçti.
Tarkan'la Sezen, birlikte tatil yaptıkları Amerika'dan eskiden olduğu gibi yine sıkı dostlar olarak döndüler Türkiye'ye...
Geç de olsa Tarkan'ın doğru yolu bulmasına sevindim.
Tarkan gibi starlar ya "Sezen Aksu'cu" ya da "Nazan Öncel'ci" olmamalı.
Tarkan gibi "mega starlar" herkese eşit mesafede durmalı, şarkının iyisini kim yapıyorsa gidip ondan almalı.
Tarkan'ın bu yaza yetiştirmeyi planladığı albümünde eskiden olduğu gibi yine Sezen Aksu şarkıları olacak.
Tarkan'la Sezen Aksu'nun işbirliğini özlemiştik.
İnşallah bu işbirliğinden ortaya ve "Şımarık" tadında yeni eserler çıkar ve bu sayede "Megastar"ın yıldızı yeniden parlar.

http://www.milliyet.com.tr/2007/04/02/magazin/yazali.html

HakanÇelik
02-04-07, 22:14
düşüncelere saygılıyım; fakat bence tarkan'ın sezen aksu'dan
beste alması "doğru yolu buldu" şeklinde yansıtılmasın.
sezen ya da nazan fark etmez; kim olursa olsun
unutulmasın ki Tarkan gibi bir yıldıza beste vermek büyük şanstır.
sezen de, nazan da bunun onurunu yaşıyorlardır bence...

Arabian Dudu
02-04-07, 22:25
I hope when they work together this year they create something amazing and hit like the marvelous hit (Şımarık) :24:
and i'm sure they will Enshalla :21:
It Is :54::35:::52::30::35::48: !!!! :10:

With whoever he works ... Nazan or Sezen EVERYTHING he does is just AMAZING AND GREAT !!!! :29:
and you can't get enough of it !! :4:
:10:

matthew
02-04-07, 22:25
ya nedemk megastarın yıldızı tekrar parlar tarkan ın yıldızı zaten hep parlak

HND
02-04-07, 22:30
İyi, güzel, hos da yıldızı sönmüsmüydü ki:S tamam Sezen Aksunun hakkı var elbet Tarkanda. Bi kere yeni albümünde sadece iki parcası olacak Sezen hanımın. Sahsen, Tarkanın sarkılarını daha bi merak ediyorum ben.
Yalnıız, Sezen hanım veya bir baskası olsa da olmasa da,Tarkan her zaman dogru yolda:20: :20:

nuran
02-04-07, 23:08
sezen aksu birçok sanatçıya şarkı verdi bunu unutmasınlar lütfen.Tarkan sadece sezen şarkıları söylemiyoo.sadece sezen şarkıları okuduğunda yıldızı parlamıyor.onun yıldızı her zaman parlak ve hiç sönmeyecek inşallah.

**MegaStarkan**
03-04-07, 00:14
tskler haber icin,
"yildizi yeniden parlar" olan cümleye pekte sasmadim cünkü herkes takmis kafaya medyadan abartilmis come closerin basarsizligini ve dogal olarak inaniyorlar herseye....tabiki bizim icin böyle sey söz konusu degil.
ayrica kimden sarki almasi benim icin pek fark etmiyor, isin icinde tarkan olsa kendi ne yapip eder en güzelini yapar. onun sesi yetiyor :20:

tarkan-rock
03-04-07, 09:24
-TARKAN-
baska diyecek hic bir sozum yok.Hatirlarsaniz TARKAN gecen sene Dubai-de konser oncesi soyle soylemisdi.Ben yolun yarisindayim!Ama simdi TARKANIN TARKAN olmasi onu gostermiyor!!!Boyle bi baksaniz TARKAN 50-60 yasindaki sarkicilar gibi her seyi doldurmus gibi.Yani yolun yarisinda oldugunu demeyine ragmen bence BU KADAR TANINMASI YOLUN YARISINDA OLDUGUNA ISARET ETMIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!

fantin
03-04-07, 09:45
Benim tercighim TArkan'ın kendi şarkıları her zaman

omermountain
03-04-07, 12:57
kim şarkı verirse versin önemli olan tarkanın okuması bence onlar gurur duymalılar

olympos
03-04-07, 13:08
:54: :35: :52: :30: :35: :48: star degıl O bır megastar.oylesıne parlıyorkı dunya Tarkan ı ızlıyor....

HURRICANE
04-04-07, 20:45
:)Yok doğru yolu buldu ,yıldızı tekrar parlayacak gıbı sozlerın soylenmesi nın tek nedeni onu bitti diyenlerın bır nevı iç hesaplaşmasına delalettir arkadaşlar!Kezbanlıklarına geldi bir ara ağızlarından böyle bir laf çıktı sonra pişman oldular tabi ama geç oldu:)Farkındalar yaptıkları yanlışın şimdide yanlıştan dönme çabasındalar:)))Şunu çok iyi biliyorlar ki TARKAN ortalığı kasıp kavuracak bunun gibi açıklamaların ardı arkası kesilmeyecektir emin olun :)bir sürü kezban daha günah çıkartmak için kuyruktalar!!!!

tarkanımsı
04-04-07, 20:51
bu kadar tepkili olmayın arkadaşlar ya nzl da zaten bu anlamda sölememiştir eminim hepiniz tarkan aşıgıyız kırmayalım birbirimizi ama öle degil mi?:10:
TARKANIM SANA AŞIGIM BENNNNNNN...........

HakanÇelik
04-04-07, 20:57
bu kadar tepkili olmayın arkadaşlar ya nzl da zaten bu anlamda sölememiştir eminim hepiniz tarkan aşıgıyız kırmayalım birbirimizi ama öle degil mi?:10:
TARKANIM SANA AŞIGIM BENNNNNNN...........

o nzl'nin söylediği bir şey değil ki...
sadece bir haber... altındaki linki görmedin galiba..

Nzl
04-04-07, 21:17
hakanında dediği gibi ben sadece haberi ekledim, bu bakış açısı bana ait değil tarkanımsı........
yazının sahibi milliyet yazarı ali eyüboğlu

Ben bu yazılandan çok fazla olumsuz birşey alğılamadım,
megastarın yeniden yıldızı parlar derkende
yine eskisi gibi tarkan dolu bir yaz olur demek istemiş olabilir........

matthew
13-04-07, 12:48
tarkan dogruyu buldu oldu canim tarkan in besteleri sezen e 5 basar

arjen22-tarkan
13-04-07, 15:41
bence tarkanın kendi şarkıları da çook güzel kuzu kuzu , ayrılık zor,gitti gideli ... v.s. ama bence sezen aksu dan illa şarkı alsın die bi şey olmamalıı !

tarkan-rock
13-04-07, 17:15
Turkiyede 1 Numarali Sarki Yazanlar
1.tarkan
2.gokhan Kirdar
3.sezen Aksu
4.neset Ertas

love_speak
16-04-07, 19:03
bence tarkan işini bilir o nede olsa megastar

kisgunesi
17-04-07, 15:20