PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın baldızı konuşuyor......

eskalen
01-04-07, 22:59
Evet Tarkan'ın baldız konuşuyor.....Berna Öztürk soyunan dj ler hakkında ve ablası ile Tarkan hakkında konuştu.

Son zamanlarda soyunarak kendini göstermeye çalışan bazı DJ’ler için; “Dj’lerin soyunarak sahneye çıkmaları güzel bir görüntü sergiliyor. Fakat, ben bir DJ’in işiyle, çaldığı parçalarıyla anılmasını isterim. Eğer bir DJ soyunma ihtiyacı duyuyorsa belki de kendini başarılı hissetmiyordur. Zaten çıplak sahneye çıktığınızda bir sürü insan gelecektir. Ama sizi görmeye mi yoksa şarkılarınızı mı dinlemeye gelecektir?” diyerek soyunan DJ’lere göndermede bulundu.

“Sizde soyunur muydunuz?” sorusuna ise “Hayır” cevabını veren güzel DJ işinin vücudundan daha ön planda olacağını ve bu şekilde başarı yakalamanın daha iyi olduğunu belirtti.

Son günlerde yine Tarkan ve Bilge aşkıyla ilgili polemiklere de çok güldüğünü ve artık bu çıkan haberlerin ayıbın ötesine geçtiğini belirten başarılı DJ “Tarkan ve Bilge 6 yıldır beraberler. Bilge’nin bu ilişki için para aldığını nasıl yazabiliyorlar inanamıyorum!”

Ferhat Göçer’le Tarkan arasında yaşanan söz düellosuna ise “Tarkan çok mütevazidir, kimseyi kırmaz. Eğer Ferhat Göçer’e bir şey demişse hak etmiştir diye düşünüyorum” diyerek Tarkan’a olan desteğini gösterdi.

Kaynak:gezentilki.com

fantin
02-04-07, 00:47
Bu kızda canımı sıkmaya başladı. İşine gelince Tarkanla anlmak istemiyorum diyor. Adınıda ağzından düşürmüyor:13:

**MegaStarkan**
02-04-07, 01:19
Bu kızda canımı sıkmaya başladı. İşine gelince Tarkanla anlmak istemiyorum diyor. Adınıda ağzından düşürmüyor:13:
kararsiz ablasi kusuruna bakma :18:
saka bi yana haklisin fantin :)
tskler haber icin serkan

eskalen
02-04-07, 11:39
benim adım serkan değil Gökhan tamam mı!!!! o kardeşimin adı......

Yakisikli89
02-04-07, 11:42
tsk ederim haber icin :1: dj Berna öztürk :36: :36:

**MegaStarkan**
02-04-07, 12:26
benim adım serkan değil Gökhan tamam mı!!!! o kardeşimin adı......
öylemi, sorry :D
GÖKHAN!!!!!!!
daha güzel dilde diyebilirdin
ben serkani taniyorum sadece ipleriniz tutusuyor diye sandim serkan iki nick kullaniyor forumda.
aciklama icin tskler :41:

şekerim
02-04-07, 13:53
haber için teşekkürler

dengesiz yavss bi öle dio bi böyle

wengin
02-04-07, 14:06
Umarım bütün Djlere bu hastalık bulaşmaz. Dj Tiesto'nun soyunmasını istemem :9:

omermountain
02-04-07, 19:40
biri bana bu kızın şeytan mı melek mi olduğunu söylesin