PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Işte Adam Gibi Adam!..

**MegaStarkan**
01-04-07, 02:16
BİR GAZETEYE VERDİĞİ RÖPORTAJDAN SONRA BAZI MESLEKTAŞLARI İLE POLEMİK YAŞAYAN ÜNLÜ SANATÇI, ÇOK ÜZGÜN OLDUĞUNU BAKIN NASIL ANLATTI!..
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/7789/1.jpg
Son albümü ile müzik dünyasında fırtınalar yaratan Ferhat Göçer, bir gazeteye verdiği röportajdan sonra Tarkan ve Kayahan ile polemik yaşamak zorunda kaldı.

Bugüne kadar sadece sesi ve yorumuyla adından söz ettiren Göçer, geçtiğimiz gün katıldığı Beyaz Show’da bu tip konularla gündeme geldiği için çok üzgün olduğunu açıkladı.

“Böyle şeyler olduğu için çok üzgünüm” diyen başarılı sanatçı, tecrübesizliğinin kurbanı olduğunu söyledi.

Kimsenin aile yapısına müdahale etmek istemediğinin altını çizen Göçer, insanları incittiği için üzgün olduğunu belirtti.

Yaklaşık 3-4 saat süren bir röportajın ardından gazeteyi eline aldığında çok şaşırdığını söyleyen Ferhat Göçer, “İnsanların özel hayatı ile ekran hayatını ayrı tutmaları gerektiğini ifade etmek istedim” diye konuştu.

Başkaları gibi “Evet söyledim. İyi ki de söyledim. Sözlerimin arkasındayım” gibi cümlelerden ziyade bu tip polemiklere malzeme verdiği için çok üzüldüğünün altını defalarca çizen Ferhat Göçer’in konuyla ilgili yaptığı açıklamaları görmek için ‘Tıkla İzle’ butonuna basmanız yeterli.
Tikla Izle-Gezentilki (http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=7789)
-----------------------------------------
ben adam gibi adam demiyorum ha yazan kisi basligi öyle yazmis :18:
yanlis anlasilmasin :) halen kizginim Ferhata .....

fantin
01-04-07, 12:27
Çenesini tutmasını öğrenecek:18:

Mega_Star
01-04-07, 12:43
ferhat göçeri ben tanimiodum..polimiğe girince tanıdım yaw:28:

RaSKaS
01-04-07, 15:24
tecrübesizim diye işin içinden yırtmış :D
ama ben bu söylediklerinde art niyet vardı diye düşünüyorum :)
albüm yeni sonuçta :21:

sally
01-04-07, 18:47
Söyletikden sonra artik özür dilemek bile fayda etmez.ferhat göcer reklam pesinde :13: :16:

HND
01-04-07, 20:10
delikanlı(!) adam..:23:

MONZA
01-04-07, 22:09
hlllal beeeeeeeeeeeeeeeeee

omermountain
02-04-07, 19:45
iki yüzlü herif