PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ferhat Göçer'in aptalca lafları (Hıncal Uluç)

Nzl
31-03-07, 09:37
Ferhat Göçer'in aptalca lafları..

OKUDUĞUMDA inanamadım.. "Sen de mi Ferhat" dedim.. "Bu tuzağa nasıl düştün, bu lafları nasıl ettin" dedim.. "İhtiyacın mı vardı" dedim.. Fena halde kızdım.. Öfkelendim.. Ferhat adına da üzüldüm. Ardından nelerin geleceğini, Ferhat'ın durup dururken nasıl tepki oklarına hedef olacağını, nasıl yıpranıp itibar kaybedeceğini bildiğimden..
Durduk yerde Tarkan'la Kayahan'a saldırmış.. Durduk yerde..
Yahu plak çıkarmış anında rekor satışa ulaşmışsın. Hayran sayın her gün artıyor.. Konserlerine bilet torpille zor bulunuyor.. Sana ne, hele de Kayahan gibi pop müziğin en saygın duayenlerinden birine, Tarkan gibi bir gençlik idolüne saldırmak?.. Sana ne?.. Sen yolunda yürü git.. Tahrik bile etseler kapılma.. Oyuna gelme..
Ferhat'ta emeğim büyüktür.. Sadece tanınmasında değil.. Gelişmesinde de.. Çok yakınım, çok sevdiğim olduğu için, bütün düşündüklerimi her fırsatta anlattım ona.. Her fırsatta yol gösterdim.. 35 yıldır Modern Folk'ün meneceriyim. Bu işleri iyi bilirim. Bildiğim her şeyi öğrettim.. Bu yüzden daha da kızdım, bu ucuz polemik dünyasının içine balıklama dalmasına..
Olmadı.. Yanlış.. Hayatının yanlışı..
Şimdi ona düşen bir şey var.. Özür dilemek.. Kayahan'dan ve Tarkan'dan özür dilemek.. Bundan böyle de hiçbir sanatçı arkadaşı hakkında magazin basınına göbek attıracak aptalca laflar etmemek..

http://www.sabah.com.tr/yaz02-10-102.html

fantin
31-03-07, 09:43
Saygıyla önünde eğiliyorum Hıncal abii:1: Teşekkürler NZL:41:

scorpioness
31-03-07, 16:43
Hıncal Bey arada güzel şeylerde yazarmış gördük sonunda onunda eline sağlık ayrıca dün gece Beyaz Show da Ferhat Göçer konuktu ve Beyaz da ona aynı şeyleri söyledi gerçekten izleyenleriniz varsa Ferhat ın nasıl kıvırdıgını laflarını nasıl geri yuttugunu görmenizi isterdim Helal olsun Beyaz'a da Hıncal Bey e de Ferhat Göçeri zaten sevmezdim simdi dün gece ki halini gördükten sonra ondan çok çok daha sogudum tvde görsem de kapatır hale geldim sağolsun kendisi...

fantin
31-03-07, 16:55
Ben onu görünce kapadım ceme geçtim orda Murat vardı.Sanırım hatasını anladı. Öle Kayahana Tarkana laf atmak kolay değil.

TarkanColl
31-03-07, 16:56
Beyaz soruya öyle can alıcı yerinden başladı ki Ferhat Göçer'e başka cevap bırakmadı. Helal olsun Beyaz'a.:20:

Tarkan'a yaptığı bu yağ ile Tarkan'ı programına getirebilmek adına bir adım daha attı diyorum.:21: Beyaz'ın samimiyetine güveniyorum.:20:

RaSKaS
31-03-07, 17:41
hıncal uluç u bu yazısından ötürü tebrik ediyorum en güzel cevaplardan birini verimiş Ferhat Göçere '' Sana ne ! ''

Beyaz Show u keşke izleseymişim o adamı konuk alınca sinirlendim kapattım televizyonu.

HURRICANE
31-03-07, 18:10
Hıncal ULUÇ büyük bir değerdir!Obejektif yorumlarıyla beni herzaman mest etmiştir!göçer in göçecegının sınyalınıde vermiş:)Sen Çok yaşa HINCAL Abi;)

HakanÇelik
31-03-07, 18:15
hıncal uluç gazetecilikte bir duayen...
şimdi bir çömez çıkıp ona laf atsa hoş olur mu?
sen de çömezliğini bil ferhat bey, Tarkan'ı ağzına bile alma...

HND
31-03-07, 19:03
bencede kendi yoluna, isine, gücüne baksın bundan sonra.. haddini asan konulara hele hic dil uzatmasın.. fakat ...kusura bakma is isten gectii Ferhat bey!!
bravo Hıncal bey bravo

Ozz
31-03-07, 21:20
Ferhat Göçer, gelir geçer arkadaşlar :D:D Hıncal da yazısına reyting olsun diye tarkan ın adını kullanmaktadır. En delikanlısını Beyaz yapmıştır...

matthew
31-03-07, 22:46
hıncal uluc cok owerdı ferhat ı sımdı yermesını de bılmıs helal olsun

eastanbul
01-04-07, 18:20
Ferhat Göçer'e haksızlık etmemek lazım! 5 saatlik söyleşiden Tarkanla olan kısmını çekip çıkarmışlar! Ayrıca Tarkan için söylediklerinde haklılık payı vardı! Herkesin içinde Bilge'yi öpmesini bende yadırgamıştım!..Ama sanırım hepiniz bu düşünceyi Ferhat Göçer'in dile getirmesine tepki gösteriyorsunuz! Mesela Sezen söyleseydi bu kadar dikkat çekmezdi...

we love you hincaal we love you hincaaal :18:
Tukurdugunu yalamakta antipati sendromu yaratiomus insanlarda :28: beter olsun:18: