PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm Hazır

eskalen
30-03-07, 20:54
Sezen Aksu ile Tarkan Amerika’dan birlikte döndüler. Birçok kişi bu olayı oldukça kıskandı. Megastar Tarkan, Haziran ayında çıkarmayı düşündüğü Türkçe pop bir albüm için harıl harıl çalışıyor. Amerika’dan mutlu döndü. Neden dönmesin ki! Herkesin bir şarkı almak için aylarca uğraştığı ve birçok kişinin alamadığı Türk pop müziğinin divası Sezen Aksu’dan bir değil iki parça birden alıyor. Evet Tarkan yeni çıkaracağı albüm için Aksu’dan tam iki şarkı alacak. Diğer parçalar ise Megastar imzalı. Herşey hazır! Yalnızca Sezen Aksu’dan gelecek şarkılar bekleniyor. O da gelince işlem tamam.

Özlenen Tarkan Haziran ayında sevenleriyle buluşacak.
Yani kısacası Sezen Aksu iki parçayı yolladığı zaman albüm çıkıyor.....Tarkan işleri tamamlamış.......Yani Albüm hazır geliyorrr........

**MegaStarkan**
30-03-07, 21:02
sagol haber icin demek sadece iki tane :)
haberin kaynagini belirtirsen sevinirim....

RaSKaS
30-03-07, 21:02
sezen aksu dan iki tane mükemmel şarkı geleceğinden kuşkum yok ama geriye kalan şarkıların hepsinin Tarkan a ait olması çok güzel.
teşekkürler haber için

olympos
30-03-07, 21:29
yasasınnnnnnnnnnnnnn.ne guzel bır haber bu boyle..tarkan dan yenı sarkılar dınlemeyı coook ozledımıstım. eh bıde konserleride olur.tadına doyum olmaz...

Mega_Star
30-03-07, 21:39
sezan aksunun şarkıları mükemmel olur bide tarkan okursa süper olur hemde iki tane çook güzel albüm olacağından eminim..

HND
30-03-07, 21:50
Sezenin sarkılarından hic süphem yok..
o yüzden Tarkanın sarkılarını daha cok merak ediyorum.. kimbilir ne sarkılar yazmıstır...:19: :19:

cloud_21
30-03-07, 21:51
çok güzel haber.sağol

Nzl
30-03-07, 22:01
yani bu demek oluyorki şuana kadarki en fazla tarkan ağırlıklı şarkıların yer alacağı albüm geliyor. harika bir haber bu.. ben şahsen herzaman tarkanın kendisine ait olan şarkıları bir başka sevmişimdir.

:20: :20: :20:

kordum
30-03-07, 22:51
haberin kaynagını belırtırsen ii olur.tesekkurlerr:))

TarkanColl
30-03-07, 23:02
Haber kaynağı ordan burdan toparlamaların yorumu...

maydonozz
31-03-07, 01:15
Haber kaynağı ordan burdan toparlamaların yorumu... güzel bi kaynak :18:
bomba bir haber eyvallah haber için =))

fantin
31-03-07, 09:48
Gel Hairan Geeeeeeeeeeeeeel:19: :19: :19:

eskalen
31-03-07, 12:03
haberim kaynağı gezentilki .com İnanmayanlar kişilere söylüyorum.O zaman niye okuyorsunuz haberi....

Nzl
31-03-07, 12:04
haberin kaynağını buldum
çok fazla dikkate almaya değmeyecek bir kaynak

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=7782

arjen22-tarkan
31-03-07, 14:26
teşekkürler haber için !
Ben Kudurmuyorum u merakla bekliyorum !

HakanÇelik
31-03-07, 18:22
yani bu demek oluyorki şuana kadarki en fazla tarkan ağırlıklı şarkıların yer alacağı albüm geliyor. harika bir haber bu.. ben şahsen herzaman tarkanın kendisine ait olan şarkıları bir başka sevmişimdir.

:20: :20: :20:

aynen katılıyorum. bence tarkan hepsinden daha güzel beste yapıyor.
örneğin, şıkıdım'dansa unutmamalıyı, şımarık'tansa ölürüm sana'yı,
hüp'tense kuzukuzu'yu, dudu'dansa gülümse kaderine'yi tercih ederim....
bence tarkan daha içten yazıyor... hayranım besteciliğine...

matthew
31-03-07, 23:02
tarkan ın sarkıları se zen ın sarkılarından cok daha guzel

kış güneşi
31-03-07, 23:21
ohh ohh :36: yaz gelior ee bide tarkan albümü süper bi yaz olucakk:28:

EFSANE
31-03-07, 23:50
sağol paylaşım için yeni albüm bomba gibi geliyo yaza damgasını vuracak

Yakisikli89
01-04-07, 01:32
sacma bi haber

sezenden bir parca aliyorsaki, bu demektir 70% cikis parcasi olacak

ve cikis parca son olarak aranje edilmez

cünkü iki haftanin icinde cikacak bir parca güzel parca olmaz :)

bu yüzden düsünyüorum ki tarkana sezen sarkisi cok önceden verildi yada sarkilar yapildi ve secim asamasindalar!

haksizmiyim?

elessar
02-04-07, 00:26
uzun zamandır foruma girdiğim yoktu ancak ben sezen şarkıları okuması istemezdim bu albümde.bence sezen şarkıları değil sadece kendi şarkıları olsaydı bu albümde çok daha güzel olurdu.tamam en azından iki şarkı fazla değil.ama ben lokomotif şarkının tarkana ait olmasını gönülden istiyorum.çünkü bence tarkanı megastar yapan karma albümünde ki tutumu ve şarkılarıydı.hı şımarık kötü bir şarkımıydı .haşa.nankörlük etmiş oluruz ama şarkıyı birlikte yaptılar şarkı sezenin oldu sadece.yani o şarkı yapılırken ibrahim tatlıses bile ordaymış o bişi söylemiş tarkan bişi söylemiş sezen bişi söylemiş şarkı çıkmış.aslında bunların doğruluğu da mühim değil.yani ben yanlış biliyorda olabilirim.önemli oşan sezensiz tarkan olmaz dogması.bence tarkan karma zamanında tarkan olmuştujr.bağımsız biraz günahkar.biraz pişman günahlarından ama bir adım daha kendisi bir adım daha olgun büyümüştü.şimdi de albümün sezen destekli olmaması beni memnun ediyor açıkçası. ayrıca havalimanında tarkan çok çekingendi.evet buluştuk çok güzeldi özgüzrüz diye bağırdık deyip heyca nlı bir şekilde anlatırken olanları sezen sadece hııı demekle yetindi.evet biliyorum sezen sevmez kameraları ama işte ...tarkan mesela bir şeyler de yaptık bakalım 2 şarkı çıktı dedi sezen yine hıı dedi.bence bu albümde sezen şarkısı olmayabilir.çünkü muhabir arkadaşlar bu sezenle olan projelerle tarkanın türkçe albümünü ayrı ayrı sordular.tarkan da ha evet türkçe albüm haziranda dedi sanki sezenle yaptıkları başka birşey di yahut ben böyle algıladım.

love_speak
16-04-07, 19:41
albüm bence fırtına gibi esecek.sezen aksudan 2 parca gelmeside ck güzel bisey.ayrıca diğer şarkılar tarkandan.tarkan yaptı mı en iyisini yapar.yalnız albüm çıkmadan sizce single cıkarır mı_???????????

kisgunesi
17-04-07, 15:19
inaşşlah doğrudurda kulaklarımızın pası silinir okadar cok laf söleyen oluyoki tarkan için ağızlarının payını alırlar belki böylelikle güsel bi calışmayla

love_speak
17-04-07, 19:09
süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr

şekerim
17-04-07, 20:50
aha yaza coşacaz hep beraber arkadaşlar bi gelse artık haziran yavss tarkan şarkılarıyla coşacazinşallah:36: :36:

Samet
17-04-07, 23:30
albumun hazir olmasina cok sevindim

fantastico
18-04-07, 00:44
tarkanı sezen sayesinde meşhur oldu diyenler tarkanın sarkılarının söz ve müzikleri kim yapmış bi genel olarak baksınlar armut gibi konusup sallamasınlar.bu arada yeni sarkılarla ilgili bilgiler ortaya cıkar insallah.acaba bu albümde karagözler sarkısı olur mu cok merak ediyorum.saygılarımla

drjbeckham
18-04-07, 19:50
ben ozaman askerde olcam hemen alamıcam cok uzgunum ama askerde alırım

omermountain
21-04-07, 00:12
Allahım albüm çıkana kadar canımı ne olur alma