PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : üç ünlü arasındaki fark...

HakanÇelik
29-03-07, 23:32
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/7769/1.jpg
Sertab erener, Kenan Doğulu’nun Eurovision’daki şansının yüksek olduğunu söyledi: “Kenan’ın parçası güzel. Birincilik, ikincilik için kimse bir şey söyleyemez ama 13 veya 14’üncü olup gelmeyecek, buna emin olun” dedi.

Tarkan, “Kenan’ın parçası güzel, sevimli hoş bir parça. Kenan’ın tarzına uygun, inşallah başarılı olur” dedi.

Peki Serdar ne dedi? “Kenan’ın parçası iyi ama hiç şansı yok. Şanslı olan ülkeler Yunanistan, İspanya falan filan” dedi.

İşte üç ünlü arasındaki fark...

http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/7769/3.jpg

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=7769

**MegaStarkan**
29-03-07, 23:35
fark ne aralarinda :P seymi demek istedin nasil cvp veriyorlar tarkan kibar bi sekilde fln ... öylese ok fark ozm :D
tskler hakan

scorpioness
30-03-07, 00:12
fark ne aralarinda :P seymi demek istedin nasil cvp veriyorlar tarkan kibar bi sekilde fln ... öylese ok fark ozm :D
tskler hakan
Farkı fiyatı Kenancım :18:

b_a_S_k
30-03-07, 00:14
:d Enginde üç Resmi Yanyana Koymuş Bi Saattir Fark Ario _

**MegaStarkan**
30-03-07, 00:15
Farkı fiyatı Kenancım :18:
:18: hee bak orasi dogru :D
bu arda püff serdar kiskancsin baya sende :S

TarkanColl
30-03-07, 00:22
Serdar farkı... :18:

Tarkan ve Sertab kalitelerini şarkıları ile tescillemiş iki sanatçımız. Tabii ki kıskançlıkla bezenmiş bir cevap vermeyeceklerdi.

maydonozz
30-03-07, 00:44
eee.. şey.. cvpveriyorum c) serdar ortaç farkılı cevabı vermiş :18: doorumu :Pp

sally
30-03-07, 01:28
Ya Bu Serdar Ben Hic Sevmiyorum Kiskanc Tilki
Hep Elestiriyor Bakin Tarkan Ve Sertap A Destek Oluyorlar Harika Bi Sey

fantin
30-03-07, 09:46
Kültür ve seviye farkı.Mağazaya gidip sanatçı kazağı istiyen birinden daha parlak bi cevap beklenemez zaten:18:

Kiskanclik veya degil, Serdar ortaç ilk defa dogru söylemis :20:
Ben acikcasi bu sarkinin Eurovision'da sansi olduunu dusunmuyorum, kurtarirsa sahane bi sahne show'u kurtarir baskada cikis yolu yok bence.
Tarkan'in goruntulerini izledikten sonrada sarkiyi begendiginden pek emin degilim.
Bosuna poh poh'luyoruz bence :36: shake it up sekerlerim

fantin
30-03-07, 12:07
Ben acikcasi bu sarkinin Eurovision'da sansi olduunu dusunmuyorum, kurtarirsa sahane bi sahne show'u kurtarir baskada cikis yolu yok bence.
Tarkan'in goruntulerini izledikten sonrada sarkiyi begendiginden pek emin degilim.
Bosuna poh poh'luyoruz bence :36: shake it up sekerlerim

Seninle aynı fikri paylaşıyorum Duygucuğum bende Tarkanın bu şarkıyı çok beğendiğini zannetmiyorum.Nezaketen güzel şarkı dedi. Ben Tarkan 'ın kimseye kötü eleştiri yapacağını zannetmiyorum.Kalp kırmak ona göre değil.Her ne kadar kendi buna maruz kalsada:41: Serdar farklı o insanların canını yakmaktan zevk alıyor.Kıskanç ve fesat bir kişilik:13:

HakanÇelik
30-03-07, 12:09
:d Enginde üç Resmi Yanyana Koymuş Bi Saattir Fark Ario _

:18: :18: :18: :18: :18:

harikasın bask... (üç resimdeki 7 farkı bulunuz)

şarkının nakaratı hoşuma gitti.
umarım birinci olur, fakat birincilik
için sadece şarkının güzel olması yetmiyor ne yazık ki...
bunu hepimiz biliyoruz.

HND
30-03-07, 12:21
:18: :18: :18: Ee arada mega – ultra farkı var..
bence ikisinin de söyledikleri aynı kapıya cıkıyo..tabi Tarkan daha nazik bir üslup kullanmıs.. ki ben sarkıyı begendigini düsünmüyorum hem görüntülerden hem de söylediklerinden yola cıkarak..
bu arada, elbetteki köstek degil, destek olmalıyız!

Tabiki destek olmamiz gerekiyo, ama fazlada abartmamaliyiz birincilik die cosmamiza gerek yok o derece ii bi sarki degil, en basit ornek ben Sertabin Eurovision sarkisini dinlediimde gozlerim dolmustu abi kesinlikle birinci olcaz ya demistim ve bi kac ay sonra yarismadan birinci cikinca yine gozlerim dolmustu... Bu sarki o sarki kadar ii degil ama eminimkiTarkan Kenan'a bu konuda tavsiyede buluncaktir , sound'u deistirme imkanlari varsa bisiler yapacaklardir:20:

omermountain
30-03-07, 14:32
Bosuna poh poh'luyoruz bence :36: shake it up sekerlerimkesinlikle saan katılıyorum bence serdar ortaç hayatında ilk defa doğruyu söylemiş Tarkanın da şarkı ile yaptığı yorum biraz ironikti onunda beğenmediği her halinden belli....

tara
30-03-07, 17:42
Tabiki destek olmamiz gerekiyo, ama fazlada abartmamaliyiz birincilik die cosmamiza gerek yok o derece ii bi sarki degil, en basit ornek ben Sertabin Eurovision sarkisini dinlediimde gozlerim dolmustu abi kesinlikle birinci olcaz ya demistim ve bi kac ay sonra yarismadan birinci cikinca yine gozlerim dolmustu... Bu sarki o sarki kadar ii degil ama eminimkiTarkan Kenan'a bu konuda tavsiyede buluncaktir , sound'u deistirme imkanlari varsa bisiler yapacaklardir:20: katiliyorum sana destek olmak gerek ama cok fazla umutlanmamalilar bence
sertapin sarkisi hic kenaninkiyla kiyaslanamaz bile .sertapin sarkisini her kes dinledi ve beyendi o haketmisti ama kenanin biraz eksikleri var

**MegaStarkan**
30-03-07, 17:50
sertapin sarkisini her kes dinledi ve beyendi o haketmisti ama kenanin biraz eksikleri var
yanlis hatirlamiyorsam eurovisiona kadar cogu kisi karsidi inglizce sarki söyleniyor diye eurovisionda....bu yüzden cok elisdirmislerdi sertapi zmninda..begenmemislerdi..kenan birinci olurmu? diger sarkilara bagli....

tara
30-03-07, 18:01
yanlis hatirlamiyorsam eurovisiona kadar cogu kisi karsidi inglizce sarki söyleniyor diye eurovisionda....bu yüzden cok elisdirmislerdi sertapi zmninda..begenmemislerdi..kenan birinci olurmu? diger sarkilara bagli....ama sertapin performansini gordukleri zaman hem halk hem de tvden cok beyenildi hatta turk olmayanlar mesela bizim insanlarda beyendi diger ulkelerde beyendi yani sarkisi ve performansi internationaldi bence tabi ama kenanki degil bence tabi sonuc ne olur bilemem insallah basarili olur

fantin
30-03-07, 18:05
Daha fazla kafa yormaya gerek yok sanırım bekleyip görücez.Şunun şurası mayısa ne kaldı:19:

**MegaStarkan**
30-03-07, 18:15
ama sertapin performansini gordukleri zaman hem halk hem de tvden cok beyenildi hatta turk olmayanlar mesela bizim insanlarda beyendi diger ulkelerde beyendi yani sarkisi ve performansi internationaldi bence tabi ama kenanki degil bence tabi sonuc ne olur bilemem insallah basarili olur
evet aynen bu konuda haklisin. ozmlar bende türk kanallari yoktu ve ilk sefer alman kanaldan izlemisdim sertapin perfonmasini....süperdi....kenan dogluda umarim ayni basariyi yakalayabilir biraz zor gözüksede....
sertaptan sonra diger balkan ülkeleride basladi oriental ve kendi ülkesini özetleyen bi tarzdan sarki yapmaya ve popla karisdirmaya....örnek yunanistandaki kazanan sanatci birden keman fln cikarmisdi....

HURRICANE
30-03-07, 22:44
Kenan Doğulu nun içindeki sinerji bu parçayla tam olarak çıkmamış kanımca..parça vasat değil ama çok ta iyi değil!İlk 3 e girer umarım kalbimden geçen bu...Beni çok fazla etkilemedi ne yalan söyleyeyim!