PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mahsundan Tarkan'a şok sözler!!

HND
29-03-07, 13:08
http://img134.imageshack.us/img134/1342/mahsuntarkanyzll2wg6.jpg (http://imageshack.us)

GÖRÜNTÜLÜ HABER!.. MAHSUN KIRMIZIGÜL'DEN ÜNLÜ POPÇU TARKAN'A ŞOK SÖZLER! KIRMIZIGÜL'ÜN HOLLANDA KONSERİNDEN ÖZEL GÖRÜNTÜLER VE TARKAN HAKKINDAKİ ÇARPICI AÇIKLAMALARI BU HABERDE...

28.03.2007)
Mahsun Kırmızıgül, Hollanda'da verdiği konserde sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Yurtdışında en çok konser veren Türk sanatçının kendisi olduğunu söyleyen Kırmızıgül, ünlü popçu Tarkan'ın Avrupa konserlerinin boş geçtiğini ve kendisinin sponsor desteğiyle değil, albüm başarısıyla bu kadar iş yaptığını belirtti. İşte görüntüler:
iaAS9M2s3dA

fantin
29-03-07, 13:25
Bu türkücü bozuntusuna konserin videolarını göstermek lazım.Gece kulubüyle konser salonunu ayırt etmesini bi öğrensin.İbo ya diş geçiremeyince sıra Tarkana mı geldi.Tarkan sana 10 numara büyük gelir.Töbe töbe Bıktım artık bunlardan:13:

şekerim
29-03-07, 13:29
kıskananlar çatlasın nasıl boşmuş alla alla bi konserine götürmek lazım görsün nasıl boş olduğunu türkücü bozması
teşekkürler:29:

Yakisikli89
29-03-07, 14:10
uyuz etmesin adami yemin billah yoksa mahsun dinlemem zaaten sanki dinlenecek o kadar coooooooooooook parcasi varda :12:

scorpioness
29-03-07, 14:37
Tarkanın orada ki konserini iptal etmesinin tek sebebi dizinde ki rahatsızlıktır önce bunu birinin Mahsun Beye söylemesi lazım hazır bunu söylerkende bişey de sorsun meselaa hımmmm Mahsun Beyin konser verdigi salonun kapasitesini olabilir kaç kişilik salonlarda veriyor acaba??? bu konserleri yada benim hiçbir bilgim yok yeni albüm mü çıkardı??? promosyona ihtiyacı yokmuş evet gayet haklı promosyonla yürümüyor bu işler kendisi de anlamış anca birine çamur atacaksın ki reklam olasın degil mi Mahsun Bey bravo bu stratejiyle herkes gibi sizde promosyonsuz reklam olursunuz tebrikler....!!!Karşında ki Tarkan senin bence bir silkelenip kendine gel!!!

omermountain
29-03-07, 14:42
Ferhat Göçer,mahsun Kirmizigül...biri şunlara Dur Desin Amip Gibi Türüyo Bunlar.mahsun Gibiler Klüpte Konser Veriyor Tarkan Gittiği ülkenin Yabanci Starlarinin Sahneye çiktiği Arenalarda Konser Veriyor,onlar Yurt Dişindaki Türklere Konser Veriyo.tarkan Yabancilara Konser Veriyo.ayrica Tarkanin Konser Biletleri Bunlarinkinin 10 Katiiiiiiiiii...daha Ne Diyeyim:16: Üzülüyorum bunlar icin

Mega_Star
29-03-07, 15:00
beleş olsa bile gitmem mahsumun konserine ...ufacık bir konser salonunda konser vermiş bide sağa sola laf atıyo...

ozkan1907
29-03-07, 15:03
görmemis kro!

dilaraer
29-03-07, 15:32
ben bildim bileli mahsun ya barlarda yada (almanyada)diskoteklerde konser veriyo...haaa bide tabiiki halk konserleri var...
barlar, diskotekler mahsunsuz da tiklim tiklim oluyo, e halk konserleri de malum zaten...
neyse, aferin mahsun...sen mekanlari doldurmaya devam et:28:

tara
29-03-07, 15:37
yeni albom geliyor ya yine basladi tarkana laf atmak hem soyleyende kendisi bi sey olsa kim ki mahsun kirmizigul
bu adamlara tarkan yasagi koymalilar ya bos bos konusup insani deli ediyorlar

HND
29-03-07, 16:03
Basınız göge erdi mi Mahsun bey?? hangi mantıkla bu sözleri sarfettin bilmiyorum ama cok komik bir duruma düstügünü de ben sana söyleyeyim bari.. söylüyosunuz lak lak konusuyosunuz, üc gün sonra hatırlanmıyosunuz yaa.. peki bunu neden anlamak istemiyosunuz..
Allah askına biriniz de albümüyle, sarkılarıyla, yaptıgı islerle gündemde kalmayı becerebilsin!!!

benzeynep
29-03-07, 16:23
Tarkan sakın cvp bile verme bu adama..tenezzül etme.çünkü verdiğin cvplar bu adamlara yarıyor..üç günlüğüne de olsa gündeme geliyorlar.amaçları belli.magazincilerin de amacı belli..Mahsun bey,ekmekler yemeniz için sizi bekliyor.daha önünüzde otuzdokuz fırın daha var!

Bamboo
29-03-07, 16:31
bence bu adama 100 kişilik bir barlarla 3000 kişilik konser salonlarının arasındaki farkı öğretmek lazım yoksa bu böyle gündem yapabilmek için tarkanın adını kirletmeye çalışıp durur zavallı... kendini bi şey zannediyo...

firelord
29-03-07, 16:51
mahsun kırmızıgül önce aynaya baksın.bir sanatçı kendisini dinleyen kesime topluluğa bakması lazım.mahsun kırmızı gülü dinleyen ****** vb kişiler dinliyor.TARKANIN 1km yanına yaklaşamaz.sataşçak başka adam bulsun

mavi
29-03-07, 17:30
benim aklım ermiyo artık bunlara..sanki hepsi birden anlaşıpta tarkanın üstüne geliyorlar..:16:

**MegaStarkan**
29-03-07, 17:30
ya cok oldular artik her biryerden Tarkana laf atmaya calisiyorlar.
dilara dedigi gibi mahsum barlarda discolarda konser veriyor :S Tarkandan niye kendini kiyasliyor :S

RaSKaS
29-03-07, 19:05
Mahsun da Tarkan a laf atıyor ya ....
Herkez haddini bilecek ne olduğunu bilecek !!!!!!
3 kuruşluk ve küçük salonlara doldur milleti sonra tarkan a laf at :) ne güzel be !!
yok sponsorsuz yapıyormuş bu işleri sponsora ihtiyaç duymuyorumuş :18:
Tarkan gibi 5-10 milyon $ lık anlaşmayı mahsunla niye imzalamıyorlar ? bunu hiç düşünmüşmü
3 kuruşluk konserlerle milleti salona doldurmakla star olunmuyor mahsuncum.
Kendini boşuna yorma 3 kusuşluk basit bi türkücüsün başka birşey değil :16:

TARKANIMSI
29-03-07, 19:53
yha işte medya canavarları sen diskolarda cık kaç kişi alır bi disko sası yha

eastanbul
29-03-07, 20:09
Yahu bu adam daha geçen gün londrada konser verdim diye geçiniyordu ! Birde ne göreyim Demet Akalın ile beraber düğün salonundan bozma bir yerde sahne almışlar!:18: Kulisleri bile yoktu! demet akalın bari bir kabin ve sandalye koysalardı diyordu:18: sanırım unuttu :D

RaSKaS
29-03-07, 20:13
Yahu bu adam daha geçen gün londrada konser verdim diye geçiniyordu ! Birde ne göreyim Demet Akalın ile beraber düğün salonundan bozma bir yerde sahne almışlar!:18: Kulisleri bile yoktu! demet akalın bari bir kabin ve sandalye koysalardı diyordu:18: sanırım unuttu :D

:18: :18: :28: :18: böyle konser dolduruyorum diyorsa sanatçıyım diye geçinmesin

M-Yildiz
29-03-07, 20:40
Aciyorum bu insanlara..
Karga sesli adam, sen o seyircileri cok büyük bisey görüyorsan, valla sana acimak lazim..

Adamda insan kabiliyeti yokki bikere..:S:S

maydonozz
30-03-07, 00:40
yuuhh mahsun kırmızıgül mü ? bööle bir sanatıcı mı var ? :9: :18:
benim bildiğim daha türkçeyi düzgün telafuz edemeyen biri - ilk albümü çıktığında yanında kırmızıgül sözlüğü veriliyordu :18: vaybe türkçeyi sökmüş helal :20:
arkadaşlar sizde biraz mazur görün ilk kez türkçe konuşuyor olucak o kadar :18:

sally
30-03-07, 01:19
Mahsun Verdigi Konserler Disco Yerleri Kadar Kücuk
O Gitsin De Tarkan Gibi Dortmund Da Westfallen Halle Da Konser Versin.

Tarkan'in Türkiye'ye dönecegi zamanlar bu kuduzlar cosuyo, sanki plan'li bi sekilde basliyolar zehirlerini salmaya... Artik yeter, ona buna laf atmadan biyerlere gelemiceklerini sanmalari cok yazik. Turkiye avrupanin amerikasi ciddende, paparazzi'ler onlar bunlar derken yakinda Amerikayida geccez gorursunuz. Belcika'da da garibim 10-15 sarkici var kimse birbirine camur atmio kendi yaglarinda kavrulup gidiolar, bizim turklerdemi bi ayar bozukluu var yoksa ? :18:

**MegaStarkan**
30-03-07, 15:19
Belcika'da da garibim 10-15 sarkici var kimse birbirine camur atmio kendi yaglarinda kavrulup gidiolar, bizim turklerdemi bi ayar bozukluu var yoksa ? :18:
:18: dogru yaws aynen durum burdada öyle....cok azlar kimse kimseye bisi demiyor :D

fantin
30-03-07, 15:36
Nüfusumuzu ve işsizliği düşünürsek bu kadar çok şarkıcı çıkması normal ve ülke ahlaki değerlerini giderek kaybediyor.Nezaket yok,saygı,sevgi yok.Her şeyden önce halkın sanatçıya saygısı kalmadı.Herkes birbirinin gözünü oyma peşinde.Birbirlerinin üstüne basarak yükselmeye çalışıyorlar ama muvaffak olamıycaklardır.

leyla
30-03-07, 16:55
vallah bilemiyorum nasil mahsun bu sozleri soyliyebiliyor

nuran
30-03-07, 17:50
ayy ölücem artık.mahsun da laf atıyo yaa.sen kimsin yaaa,kendine gel,karşındaki tarkan senin ,megastar tarkan,hani konserleri binlerce kişi tarafından izlenen,hani kasetleri milyonlarca satan,hani her yaptığı şey olay olan tarkan.senin sıfatın ne mahsun cum,kimsin sen...

fantin
30-03-07, 17:53
Umarım bunları duyar Nurancımm:18: :18:

http://www.kanald.com.tr/muzik/img/kapak/Yerli/650x650/m/mahsun_kirmizigul_12_den_vu.jpg

Mahsun Kirmizigül - Maço Erkek

Sen büyük Sehirlerin süslü kizi
Ben uzak köylerin garip çocugu
Senin dudaklarin boyali ellerin ojeli
Benim ayaklarim çatlak ellerim nasirli
Senin dogdugun büyüdügün kentlerde
Çikar fabrika dumani
Benim dogdugum uzak köylerimde çikar tezek Dumani
Dedim ya güzel gözlüm
Ben sevdim mi allahina kadar severim
Ben anlamam poptan cazdan operadan
Ben anlarim halaydan
Horondan zeybekten uzun havadan
Dedim ya güzel gözlüm
Varsin bana anadolu erkegi desinler
Varsin bana maço erkek desinler
Seviyorum seni hemde allahina kadar
Ne derlerse desinler
Olmayaki bana yanlis yaparsin
Tanimam vururum seni tamam mi
Askimizin binasini yikarsin
Acimam vururum seni tamam mi
Varsin bana maço erkek desinler
Varsin bana kiskanç erkek desinler
Varsin dedikodumuzu etsinler
Seviyorum ne derlerse desinler
Varsin bana sarhos erkek desinler
Varsin bana berdus erkek desinler varsin Dedikodumuzu etsinler
Seviyorum ne derlerse desinler
Ya benim olursun yada topragin
Yalani yanlisi olmaz sevdanin
Benimle yesersin dalin yapragin
Yoksa yazin kisa döner tamam mi

Siir-Müzik: Mahsun Kirmizigül

Bunla dolup tasio konserleri :18:

RaSKaS
30-03-07, 19:02
http://www.kanald.com.tr/muzik/img/kapak/Yerli/650x650/m/mahsun_kirmizigul_12_den_vu.jpg
Mahsun Kirmizigül - Maço Erkek

:18: :18: :28:
http://www.sarikart.com/foto/mahsun_kirmizigul.jpghttp://www.cahitbalat.de/images/news/123Mahsun.JPG

iki resim arasındaki farka bakın
:18: :18:

Eyvah!!!! Mahsunun icine Antonio Banderas kacinca bole oluomus demekki :18::18::18:

scorpioness
30-03-07, 19:26
Allah seni varya cimim:18: :18: kimseyi eline düşürmesin senin AMİİNN:18: :18:

A aaa nie kizz :18: Pakize Suda gibi hatunumm iste benle evlenen yaslanmazzz :28: :18: Ama kasinani kasirim yani, kenan bu gozdagi sanaydi:18:

olympos
30-03-07, 21:15
yaw bunlar avrupa ya konsere gıdıyorlarda sadece turklere sarkı soyleyıp donuyorlar.arada bır de Turkler yabancı arkadaslarını getırdıklerınde onları kapapıp sahneye cıkarıyorlar.sonra bıı de hava atıyorlar. Tarkan konserlerı ıse dunyanın her yerınde hem turk hem yabancı hayranlarıya dolup tasıyor.kendılerını tarkanla nasıl aynı kefeye koyarlar anlamıyorum.

HND
30-03-07, 21:41
:28: :28: :28: :28: :28:
duygum ne diyim ben sana emii..
ne ses var ne görüntü!!!!:23:

HURRICANE
30-03-07, 22:37
Yok şunu merak ediyorum ben acaba birgün TARKAN a sataşmayan biri olmadan bir gün görebilecekmiyim:)le mahsun:)albüm başarısıylamı:)kaç sattmış acaba çok merak ettim:)ve konserlerinde kaç tane yabancı varmış onu izleyen:)