PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Posta gazetesinden Tarkan'a iğrenç karalama.

redjingle
29-03-07, 12:22
Yazının başlığı şuydu, sonrasını yazmama gerek yok zaten : "Çöküşteki Tarkan'a Sezen desteği"....

Gerçekten çok sinirlendim ve hemen gazeteye bir mail gönderdim...Gönderdiğim mail de aynen şu şekilde :

"İyi çalışmalar....

29 Mart 2007 (Bugün) tarihli gazetenizin ilk sayfasında yeralan "Çöküşteki Tarkan'a Sezen İlacı" başlığı altındaki haberi okuyunca, hayretler içinde kaldım.Türkiye'nin en çok satan gazetelerinden biri olarak, Dünya çapındaki bir müzisyenimizin şu anda bulunduğu nokta ancak bu kadar yanlış değerlendirilebilir ve halka bu kadar yanlış lanse edilebilirdi.( "Kimi kandırıyosunuz siz?") Öncelikle bunu başardığınız için sizi kutlamak gerek.Tarkan'ın müzikal kariyerinin bulunduğu nokta hakkında bu yazıyı yazan, bu insafsız başlığı atan çalışanınız heralde ya Papua Yeni Gine'de yaşıyor (ki orda bile Tarkan'ın İngilizce şarkılarını dinliyorlardır, orda bile duyması lazım ) ya hiç müzik dinlemeyen biri, ya da sağır...Veya kör (ingilizce kliplerini seyretmemiş demek ki)...

Bu yazıyı, bir Tarkan hayranı olduğum için değil, emeğe ve yapılanlara saygım olduğu için yazıyorum.Yaptığınızın yanlış, itici, adaletsiz birşey olduğunu herkes görüyor.Kendinizi bir tuttuğunuz ve hitab ettiğiniz kesim ancak dar görüşlü, müzikten anlamayan, yobaz kesimdir.Merak etmeyin onların zaten kandırılmaya ihtiyacı yok.Zaten "algılama" ve "anlama" yetileri minimum.

Modern Dünyanın açıkgörüşlü ve adaletli insanları, ve basın mensupları bunu asla yapmazdı.Şunu bilin ki bu ve bunun gibi yazılar sayesinde, imajınıza zarar gelmekle kalmıyor, müzikseverlerin ve Tarkan hayranlarının büyük nefretini kazanıyorsunuz....

Allah rızası için şu albümün cd'sini bir kere olsun takın cd player'ınıza ve şarkıları iyi bir dinleyin.(Kulağım var diyosanız) ve açın bir kere klibi izleyin....ZATEN KENDİNİZDEN UTANACAKSINIZ....

40 yılda bir, bir şarkıcımız 4-4 lük bir ingilizce albüm yapmış, muhteşem klipler ( Özellikle de "Start the fire" ın klibi ) ve konserlerle, dünyaya açılmış, siz ona destek vermek yerine köstek oluyorsunuz karalıyorsunuz.Yazıktır günahtır.Biz Türk'üz diyosunuz bi de.Kendi çocuğunuzu bağrınıza basın, birlik olun dayanışma içinde olun herkese hakettiği değeri verin ONDAN SONRA O BANAL LOGONUZUN ÜSTÜNE TÜRK BAYRAĞINI KOYUN. ":13:

Yakisikli89
29-03-07, 14:09
:20: c'Est superrr !

scorpioness
29-03-07, 14:25
Oooo! Çok iyi yazmışsın gerçekten bir üslubunda lafları gedigine oturmuş helal olsun sana yüreğine sağlık:20: Böyle hayranları oldugu sürece sırtı yere gelmez Tarkanın :20:

omermountain
29-03-07, 14:34
Yazının başlığı şuydu, sonrasını yazmama gerek yok zaten : "Çöküşteki Tarkan'a Sezen desteği"....

Gerçekten çok sinirlendim ve hemen gazeteye bir mail gönderdim...Gönderdiğim mail de aynen şu şekilde :

"İyi çalışmalar....

29 Mart 2007 (Bugün) tarihli gazetenizin ilk sayfasında yeralan "Çöküşteki Tarkan'a Sezen İlacı" başlığı altındaki haberi okuyunca, hayretler içinde kaldım.Türkiye'nin en çok satan gazetelerinden biri olarak, Dünya çapındaki bir müzisyenimizin şu anda bulunduğu nokta ancak bu kadar yanlış değerlendirilebilir ve halka bu kadar yanlış lanse edilebilirdi.( "Kimi kandırıyosunuz siz?") Öncelikle bunu başardığınız için sizi kutlamak gerek.Tarkan'ın müzikal kariyerinin bulunduğu nokta hakkında bu yazıyı yazan, bu insafsız başlığı atan çalışanınız heralde ya Papua Yeni Gine'de yaşıyor (ki orda bile Tarkan'ın İngilizce şarkılarını dinliyorlardır, orda bile duyması lazım ) ya hiç müzik dinlemeyen biri, ya da sağır...Veya kör (ingilizce kliplerini seyretmemiş demek ki)...

Bu yazıyı, bir Tarkan hayranı olduğum için değil, emeğe ve yapılanlara saygım olduğu için yazıyorum.Yaptığınızın yanlış, itici, adaletsiz birşey olduğunu herkes görüyor.Kendinizi bir tuttuğunuz ve hitab ettiğiniz kesim ancak dar görüşlü, müzikten anlamayan, yobaz kesimdir.Merak etmeyin onların zaten kandırılmaya ihtiyacı yok.Zaten "algılama" ve "anlama" yetileri minimum.

Modern Dünyanın açıkgörüşlü ve adaletli insanları, ve basın mensupları bunu asla yapmazdı.Şunu bilin ki bu ve bunun gibi yazılar sayesinde, imajınıza zarar gelmekle kalmıyor, müzikseverlerin ve Tarkan hayranlarının büyük nefretini kazanıyorsunuz....

Allah rızası için şu albümün cd'sini bir kere olsun takın cd player'ınıza ve şarkıları iyi bir dinleyin.(Kulağım var diyosanız) ve açın bir kere klibi izleyin....ZATEN KENDİNİZDEN UTANACAKSINIZ....

40 yılda bir, bir şarkıcımız 4-4 lük bir ingilizce albüm yapmış, muhteşem klipler ( Özellikle de "Start the fire" ın klibi ) ve konserlerle, dünyaya açılmış, siz ona destek vermek yerine köstek oluyorsunuz karalıyorsunuz.Yazıktır günahtır.Biz Türk'üz diyosunuz bi de.Kendi çocuğunuzu bağrınıza basın, birlik olun dayanışma içinde olun herkese hakettiği değeri verin ONDAN SONRA O BANAL LOGONUZUN ÜSTÜNE TÜRK BAYRAĞINI KOYUN. ":13:
ELLERİNE KOLLARINA YÜREĞİNE SAĞLIK

fantin
29-03-07, 15:07
Bende kendilerine saygılarımı sunmuş bulunuyorum.:13:

Nzl
29-03-07, 15:33
süper bir yazı, hepimizin sesi olmuşsun teşekkürler:20:
sonuçta posta gazetesi işte Tarkan yeni albüm arefesindeye sıklaştı bu tür yazılar yine..........

HND
29-03-07, 15:59
Elbetteki Tarkan bu cümleyi hakedecek bir kisi degil.. ama gelin görün ki kimler el üstünde tutuluyor. Birazcık insaf be. Bir kalemde bunları yazabiliyorlar ya yazık yazık.. Türkiyenin gururu Tarkan ya. İlk ve tek MEGASTARIMIZ. Vatanımızı dünya capında tanıtan -STAR hem de.. bunları bilmek ve anlamak icin Tarkandan daha ne bekliyorlar..
Senin de agzına saglık arkadasım.. umarım msj ilgili yerlere ulasmıstır!!!!

Bamboo
29-03-07, 16:43
bencede çok iyi lafı oturmuşsun bundan daha iyi bir cevap olmamaz...bravo

**MegaStarkan**
29-03-07, 17:19
süper yazmissin helal :20:
nzl dedigi gibi hepimizin sesi olmussun tskler:1:

redjingle
29-03-07, 17:33
tşk. ler gerek cevabı vermeye çalıştım. editor@posta.com.tr mail adresleri de budur...Siz de yazabilirsiniz.

mavi
29-03-07, 17:35
yıllardır hemen hemen her hafta gazeteyle birlikte tarkan posteri verip tarkan hayranlarından para kazanan posta gazetesine böyle birşeyi hiç yakıştıramadım doğrusu..:13:

fantin
29-03-07, 17:41
tşk. ler gerek cevabı vermeye çalıştım. editor@posta.com.tr mail adresleri de budur...Siz de yazabilirsiniz.

Elbette sessiz kalmıycaz yazdım arkadaşım sağol.Hadlerini bilmeleri gerek:13:

arjen22-tarkan
29-03-07, 18:54
ellerine yüreğine salık bizim yorum yazmamıza artık gerek bile yok diye düşünüyorum içimizden gelcek herşeyi yazmişsın !

Nzl
29-03-07, 19:01
http://img381.imageshack.us/img381/6669/posta1vs7px7.jpg (http://imageshack.us)

:16: :16: :16:

RaSKaS
29-03-07, 19:01
öncelikle bu güzel yazın nedeni ile seni tebrik ediyorum redjingle

Tarkan a bu denli ağır ithamları bu denli kötü haberleri yapan insanların ,Eline tarkan ın albümünü alıpta dinlediğine inanmıyorum.Şayet dinlemişler ise bile objektif olarak dinlendiğine ihtimal vermiyorum.
Ülkemizin yetiştirdiği en büyük değerlerden birine bu denli bir karalama kampanyasının arkasında ne ve kim olduğunu merak ediyorum.Daha come closer yeni piyasaya çıkmışken bile çok ağır eleştiriler oldu.Nedense medya kuruluşlarımızın come closer da tarkan a hiç bir desteği olmadı.Destek vermemekle kalmayıp önemli ölçüde de köstek oldular.Klipleri bile nadiren döndü kanallarımızda.Kendi ülkesinden destek alamayan birinin Dünya piyasasında başarılı olması zor, ama Tarkan ın daha önceki başarılarına bakınca bunu başaracağından kuşkumuz yok.

redjingle nin de bahsettiği gibi Biz Türküz diyenler ülkelerinin yetiştirdiği bir stara destek vermezse ,kendi değerlerine sahip çıkmazsa o bayrağı boşuna koymasınlar oraya !!!
:13:

unutmamalılar ki
Avrupada ve Dünya da Türk denince akla gelen ilk birkaçşeyden biri tarkandır.Bir kalemde silmek karalamak doğru değildir.

HND
29-03-07, 21:49
sagolasın arkadas.. bi ugrayalım..

maydonozz
30-03-07, 00:26
arkadaşım gerçekten tebrikler çok mükemmel bir yazı olmuş :20: :20:

sally
30-03-07, 00:59
helal olsun sana cok iyi bir cevap yazmisin. tsk

nuran
30-03-07, 17:45
senelerdir devam eden şey,karalama kampanyası,ne tarkan yıldı ne de biz hayranları yıldık.onlar karaladıkça biz daha çok sevdik ve seveceğizde.el üstünde tuttukları insanlara ve geçmişlerine bir baksınlar.tarkan hiçbir zaman bi çöküş yaşamadı.tamam sezen aksu çok iyi bir sanatçı olabilir ve tarkan a çok yardım etmiş olabilir ama ben kabul etmiyorum sezen aksu sayesinde tarkan ın yükseldiğini.tarkan n içinde ve dışında olan o güzel ışık kimsede yok.elimizde bi tane dünya starımız var ve biz o na sahip çıkamıyoruz,kadar acı bir durum.bazı şeyler kaybedilince değeri anlaşılır.kaybetmeden sahip çıksalar ve değer verseler.türküz diyolar,milliyetçiyiz diyolar,kendi sanatçısına sahip çıkamıyolar. bizi ve tarkan ı hiçbir zaman yıldıramayacaklar.o oldukça biz olacağız,biz oldukça o olacak... çok sinirlendim valla,ne bu ya önüne gelen bi yorum yapıyo,ağzı olan boş boş konuşuyo. :13: :13: :13:
yazın içinde bir tarkan hayranı olarak teşekkür ediyorum,duygularımızı yansıtmışsın.bravo

Nzl
30-03-07, 17:53
senelerdir devam eden şey,karalama kampanyası,ne tarkan yıldı ne de biz hayranları yıldık.onlar karaladıkça biz daha çok sevdik ve seveceğizde.el üstünde tuttukları insanlara ve geçmişlerine bir baksınlar.tarkan hiçbir zaman bi çöküş yaşamadı.tamam sezen aksu çok iyi bir sanatçı olabilir ve tarkan a çok yardım etmiş olabilir ama ben kabul etmiyorum sezen aksu sayesinde tarkan ın yükseldiğini.tarkan n içinde ve dışında olan o güzel ışık kimsede yok.elimizde bi tane dünya starımız var ve biz o na sahip çıkamıyoruz,kadar acı bir durum.bazı şeyler kaybedilince değeri anlaşılır.kaybetmeden sahip çıksalar ve değer verseler.türküz diyolar,milliyetçiyiz diyolar,kendi sanatçısına sahip çıkamıyolar. bizi ve tarkan ı hiçbir zaman yıldıramayacaklar.o oldukça biz olacağız,biz oldukça o olacak... çok sinirlendim valla,ne bu ya önüne gelen bi yorum yapıyo,ağzı olan boş boş konuşuyo. :13: :13: :13:
yazın içinde bir tarkan hayranı olarak teşekkür ediyorum,duygularımızı yansıtmışsın.bravo

nurancım senin yazında güzel olmuş, anlamlı konulara değinmişsin tavsiyem bunu mail olarak gönder, etkili olur editor@posta.com.tr

nuran
30-03-07, 22:53
gönderdim tabikii...hep destek tam destek Tarkan ımız için

madheart44
10-04-07, 09:51
hep destek tam destek.......

ASRA
10-04-07, 13:09
gercekten cok güzel bir yazı yazmısın tebrik ederim!!bu insanlar acaba ne zman gercekleri görecekler ne zaman tarkanın her zman bir numara oldugunu sindirecekler kabul edecekler merak ediyorum.....

yagmur
06-05-07, 21:32
cok güzel yazmışsın bravo

HURRICANE
06-05-07, 22:25
Valla bende şimdi gördüm genel bir mail attım;)lafı o biçim gediğine koydum yanlız :)

yagmur
07-05-07, 15:51
sende iyi yupmışsın hurrıcane

devilscream
07-05-07, 19:49
gerçekten de çok kötü bi yazı.herkes tarkan ın şu anda kötü bir seviyede olduğunu yazıp çiziyo.hiç hit olmayacak şarkıları hit yapıp o şarkının yorumcusunu göklere çıkarıyorlar.kimse unutmasın ki türkiye yi dünya ya en iyi tanıtan sanatçı tarkandır.şu anda da öyle.kimse kendi kendini kandırmasın

yagmur
08-05-07, 13:58
bencede sana katılıyorum bi yabancıya sorsan bize türkiyeyi anlatırmısın sıkıdım sıkıdım der...........

raena
19-05-07, 11:03
bende onlara mail gonderdim , artik cok ileri gidiyorlar .

tarkankolik1972
31-05-07, 11:25
tarkan ne olursa olsun arkandayızzzz....

carmelo_81
18-07-07, 22:49
Helal Olsun Kardeşim Biz Snin Arkandayiz Bir Dünya Starina Yapilan Haksizlik Bizede Yapilmiştir

zeliha
12-08-07, 07:41
1 dklık reklamın bile ne byk önemi olduğunu en iyi gazetecilerin biliyo olması lazımken neden köstek oluyolar anlamıyorum ben.tarkan benim göğsüme kabartan tüylerimi diken diken eden külli milletten insanların ağzından şarkılarını bi türkün ismini duyup ona hayran olmalarını sağlayan çok önemli,kadirşinas birisi ve tarkan a minnettarım
vatanımızı en iyi şekilde tanıttığı için.bencede ingilizce albumü gayet başarılı ama yurtdışında iyi reklam yapmadılar onun da sorumlusu menajeri falan yoksa kim görmüş beyonce nin shakira nın jenifer ın prodüktörlerini de kaldı ki çalışacaklar onalarla.onlar tarkan ı el üstünde tutarken biz neden ülkemizden çıkan değerleri desteklayip yüceltip türk bayrağını daha ffazla kişinin elinde görmeyi sağlamayalım ki.ayrıca kim 250 bin kişiyi viyanada topllayıp kuşatmış sölesin bu haberi yazan ya da yurt dışına hiç çıkmamış galiba yani çıkmaya da gerenk yok hangi ünlü ünsüz yabancıya sorsan kimi tanırsın diye alacağın cevap aynı.kimden destek alıp neyine güvenerek yazarlar bu yazıları anlamam

EsiN_maöl
12-08-07, 13:01
Ne beklenir posta gazetesinde calısan bi yazardan Türkiye'de Cumhuriyet, Radikal gazetesinin köşe yazarları varken Allah aşkına ancak karalama haber yapanlar bu gazetede yer alıo.. boyle ekmek parası kazanıolar vicdanları sızlamıo mu hiç? Türkiye'de şarkıcıyım diye gezinen insanlar var otursun da onları elestirsin kendini kanıtlamış insanlarla uğraşmayı biraksınlar akıllı olsunlar insanlar herseyin farkında..cocuk mu kandırıosunuz efendiler!!!

Cok başarılı olmıycaksın zaten bu memlekette uydurukta yapıcan sonra seni herkes alkışlıycak bi de yalakalık yapıcaksın gazetecilere o zaman senden iisi olmaz.. bole gazetecilere acıyorum yazık cok yazık 40 milyon insan türkiyede aclık sinirinda bu olumsuz sartlara ragmen tarkanın butun anadoludaki konserleri tıklım tıklım hem de paralı konserler olmasına ragmen tarkan sewgisi işte bole bunu bal gibi biliolar ama işte haber olsun da ne olursa olsun.. ayıp...

M3RTXx
24-08-07, 15:16
arkadaslar ben fanatik tarkan hayranıyım

1) murat boz a çok pis dalıcam

2) postanın editörüne asırı derecede küfür içerikli msjlar yazdım gönderdim

tarkana laf söyleyenin dilini keserim....

levent_taka61
24-08-07, 17:37
kanka biz gene delikanlılığımızı koruyalım biz onlar gibi taş atıp küfür edip kendimize rant yaratıp benliğimizi ezmiyelim bize yakışmaz küfür ama her zaman arkasındayız ve biz olduğumuz sürece ferhat göçer ve ibrahim tatlıses gibi çok kişi tarkandan özür dileyecek ve sonunda anlayacaklar bi tarkan var ve daha tarkan yok olmuyacakta biz onun türk doğduğu için dua edip onunla gurur duyacağına en iddalı kaseti 2.5 milyon sattığı zaman bile ona çirkin ithamlarda bulunan o kendileri asıl çirkin gözünü hırs ve para bürümüş böcekler her zaman onun açıklarını yakalama peşinde oldular neyse arkadaşlar bizim bi tane tarkanımız var ve biz onu çooooooooooook seviyoruz.................

Blg
24-08-07, 21:59
Bu yazının sebebi Tarkan düşmanlığından çok Sezen yalakalığıdır. Sezen Aksu'nun basındaki dokunulmazlığı ile istediğine dokundurmasının içinde aramak lazım "sorumluyu".

ozgee
01-09-07, 00:36
türküz diyolar,milliyetçiyiz diyolar,kendi sanatçısına sahip çıkamıyolar.
en cok sinirlendigim noktalardan biride bu:13: :13: :13:
herkes herseyi cok güzel cok dogru yazmış ellerinize saglık arkadaslar

pierre_emir
01-09-07, 12:31
Bence bu durumda çöken biri veya birileri varsa o da bu saatten sonra posta gazetesidir. Tarkan her zaman bizimle...

POSTA GAZETESİ :16:

TARKANIMIZ :20:

busrab
04-09-07, 03:49
gazeteyi nasıl satacklarını şaşrdılar heralde artk... etrafta o kadar yüzüne tüküreleck şarkıcı warkn (ajdar gibi) onları baş tacı edip gerçek sanatçıları gereksz yere kaleme alıp haber yapıolar ya ne diim artk..yazıklar olsun.....

:13: :5:

burcuuu
14-11-07, 01:46
ınanmıorum yaaaa supersın harıkasın olaganustusun bn daha ne dıımkı bravo tarkanın bole hayranları oldugu surece sırtı yere gelmez

ekrem
14-11-07, 03:12
postaya çıkarmadan 5 POSTA gitseydin bukadar koymazdı heralde dağıtmışssın adamları bravo

megasterkan
14-11-07, 13:34
yaaa ben bu basını anlayamıyorum yada basın kafayı yemişş ne kadar yakışıksız bir cümle yaa ben ce basın bunu kasıtlı yapıyoo çünkü tarkanı polemiklerin içine çekmek istiyo ama tarkan eminimki kendi yolundan devam edecektir ve biz de bu yolda tarkanla birlikte olmaya kararlıyız