PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben kendime eMail adressi acmak istiyorum...

SERAP...
16-04-06, 01:00
Arkadaslar Amcama Mektup yazdim bu Site ye gelmesi icin ve Cep Telefonla göndersem Mesaji, 9 Mesaj oluyor ve bu olmaz eMail e göndermek istiyorum ama gitine dahil veya okuduna dahil bir Belge mi diyeyim veya bana eMail gelsin Okudu diye.
Böyle bir eMail Adressi acmak istiyorum ama Nerden bulacam bilmiyorum bana bu Konu da kim yardim edebilir ???

Simdiden TSK ler... :36_3_12:

Khaos
16-04-06, 01:14
Mynet gibi bi portal dan mail at ama yanında e-kart da yolla.Orda kart okunduğunda haberiniz olsunmu gibisinden bi ayar olacaktı onu tıklayıp yolla.Senin kartına bakıldığında ki yanında da mailin olacak sana haber gelecektir diye düşünüyorum...Ama daha iyi bir fikir aklıma gelirse ki gelir ben yine yazarım...

zynprtrk
16-04-06, 02:11
evet mynet yada yahoo dan alabilirsin. her ikiside haber veriyor serapcığım.

ScHoKoRaDiScHeN
13-08-06, 19:50
ayy ama süper olur mesajin TARKANa ulasirsa... zamani olunca buraya gelirse ne güzel olur.. ben bu siteyi yeni kesfettim.. ama öyle mutluyumki böyle bir yere üye oldugum icin.. umarim benide aranizda kabul edersiniz... ben sizi cok ama cok sevdiim:))

**MegaStarkan**
13-08-06, 19:57
ayy ama süper olur mesajin TARKANa ulasirsa... zamani olunca buraya gelirse ne güzel olur.. ben bu siteyi yeni kesfettim.. ama öyle mutluyumki böyle bir yere üye oldugum icin.. umarim benide aranizda kabul edersiniz... ben sizi cok ama cok sevdiim:))
hosgeldin aramiza:21:

ScHoKoRaDiScHeN
13-08-06, 20:00
saol:) hosbuldum:))

duygutarkan
13-08-06, 20:34

hoşgeldinn hayatımm...:29:

duygutarkan
13-08-06, 20:36
Arkadaslar Amcama Mektup yazdim bu Site ye gelmesi icin ve Cep Telefonla göndersem Mesaji, 9 Mesaj oluyor ve bu olmaz eMail e göndermek istiyorum ama gitine dahil veya okuduna dahil bir Belge mi diyeyim veya bana eMail gelsin Okudu diye.
Böyle bir eMail Adressi acmak istiyorum ama Nerden bulacam bilmiyorum bana bu Konu da kim yardim edebilir ???

Simdiden TSK ler... :36_3_12:

ayy ne hoşş tarkan amcan haa..ne şanslısın..o bebekk kimm..yaa çok şeker tarkanın kucağında...:27:

megastar_mert
13-08-06, 20:37
hoşgeldiiiinn ne mutlu sana ki geçte olsa bu forumu keşmefeettinn :) tebrikler

ScHoKoRaDiScHeN
13-08-06, 21:16
ay konuyu degistirdik ama ya gercekten cok mutluyum.. eet gecde olsa geldim:)) bilmiyordum burayi...

Khaos
13-08-06, 21:19
Hosgeldin ben gokhan da
Sana kolay birsey bulsak
Hımm mesala adın olabilir :)
Ben onu yazana kadar canım cıkar :D

TarkanColl
13-08-06, 22:56
ay konuyu degistirdik ama ya gercekten cok mutluyum.. eet gecde olsa geldim:)) bilmiyordum burayi...

Hoşgeldin aramıza.

tarkan_karma
13-08-06, 23:03
hoş geldin aramıza