PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan şok sözler

eskalen
27-03-07, 11:55
Tarkan dün bir televizyonda verilen kanalda bir açıklama yapmış arabasının içinde yapılan açıklama şöyledi: 'Türkiye'de Eurovision çok abartılıyor. Birçok ülke var Eurovision'u tanımıyor bilmiyor.Türkiye'de Eurovision çok büyütüldüğünden çok abartılı saçma tipte şeyler yapılıyor yani kötü' dedi.Ve şunları ekledi:'Görüyorsunuz Eurovision'da 'Turkey zero puan' diyorlar yani diyerek güldü...... Ve artık Türkiye'nin farklı şeyler yapması gerektiğini ve farklı şarkılar yapması gerektiğini vurguladı yani türkçe şarkılarda söylenebilir mesajını verdi yani 'özümüze dönmeliyiz' dedi........

Yani açıkcası biraz kızdıracak sözler Türkiye için bunlar. Hele Kenan için O hiç duymasın...........

Kaynak:Cıne5 'çok özel'

HakanÇelik
27-03-07, 12:06
eğer tarkan böyle demişse çok doğru söylemiş.
kimse haksız olduğunu filan söyleyemez.
sertab erener birinci oldu da ne oldu. hem tarkan
bunu yıllar öncede söylemişti. yeni değil yani...

eskalen
27-03-07, 12:23
Tarkan bunları eskiden de söylemiş olabilir ama hiç bu kadar farklı dille söylememişti .Ve bu haber yeni yani eski bir haber değil SEVGİLİ HAKAN ÇELİK...... Görüntüleri olsa sunarım...Yeni röportaj yani...Kısacası ana sütü gibi tazecik haber.......:20:

HakanÇelik
27-03-07, 12:25
Tarkan bunları eskiden de söylemiş olabilir ama hiç bu kadar farklı dille söylememişti .Ve bu haber yeni yani eski bir haber değil SEVGİLİ HAKAN ÇELİK...... Görüntüleri olsa sunarım...Yeni röportaj yani...Kısacası ana sütü gibi tazecik haber.......:20:

yok haber eski değil diye yazmadım onları.
sadece tarkan buna benzer şeyleri yıllar önce de söylemişti.
yani kenan doğulu'ya bir garezi olduğunu düşünmüyorum...

eskalen
27-03-07, 12:45
Ya ben kenan doğuluya garezi var diye demiyorum ki.....ben sadece konuşmalrda bizzat söylenenleir açıkladım.....yani ama tartışamalı konu doğruya doğru yani savunuculuk yapamsyın...ben de Tarkan fan'ıyım ama objektif olmak gerek......Tabi ki Dedikleri doğruda biraz.........

HND
27-03-07, 13:09
elbette dogru..
her zaman da dile getiriyor zaten tarkan.
kenan dogulu duysa da biseycikler olmaz..
tesekkürler:)

wengin
27-03-07, 13:17
Eurovision ülkeden ülkeye ilgiye göre değişir bir önemi vardır geçen sene Almanya seçmelerinde elenen bir grubu bende dinliyorum çok başarılı ama Almanlar bu grubu elediler.

Sonuçta ülkeler arasında yapılıyor temsil ediliyor köklü bir yarışma. Sertab Erener seçilince nasıl bir sevinçle sonucun karşılandığını biliyoruz. Türkçe İngilizce kırma şarkı yapıyorlar bizimkilerde :S Ya global dilde yaparsın yada kendi dilinde bu kadar basit. Umarım kenan yarışmada ağzının payını alır. Bİr nakaratı defalarca söylüyor belki 60 belki 70 :16: İyi sonuç gelirse süpriz olur bence :16:

şekerim
27-03-07, 13:30
yok ya ii bi sonuç gelmez tarkan doğru söylemiş farklı şeyler üretmeleri lazım
haber için teşekkürler

scorpioness
27-03-07, 14:05
Tarkan zaten hiçbir zaman eurovisiona sıcak bakmamıştır söyledigi laflar da dogrudur kaldı ki geçen sene kazanan gruba baktıgımızda artık yarışmada bir dönüm noktası gerçekleştigi ve insanların artık farklı şeyleri görmek istedikleri açığa çıkmıştır o bir kesin.Teşekkürler eskalen..

tara
27-03-07, 14:24
bi sene onceydi galiba dogru hatirliyorsam tarkan bi reportajda ayni sozleri aramasinda soylemisti hatta ben kayd etmistim
ozaman sibel tuzun cikmamisti eurovisiona va tarkan bunlari ozaman da soylemisti ama bilmiyorum su haber yeni ola bilir yani tarkan tekrar etmis ola bilir

eskalen
27-03-07, 15:37
Ya arkadaşlar haber yeni aynı sözleri demiş olabilir .Zaten Tarkan Eurovision'un geçerliliğini yitirdi artık diyordu.Bunu bende biliyorum.Ama haber yeni, yeni görüntü, yeni röportaj bunu bilin. Ben haberin yenisini veririm .Yanlış anlamayın yani.....

arjen22-tarkan
27-03-07, 16:26
bencede tarkan doğru sölemiş eurovision çok abartılıyor ... !

**MegaStarkan**
27-03-07, 17:02
bence tarkan yanlis yapmis. niye yorum yapiyorki eger önemsiz bi konusa? ayrica kenan dogluya ayip oluyor....adam cabaliyor bizim ülkeyi temsil ediyor eurovisionda. polemikten uzak durmasini istiyorum tarkanin....simdi yine birsürü yorumlar gelir....
ayrica "zero point" demesi sacma sonucta bi yarisma ve türkiye her ülkeden puan almasi gerek degil.
Cok kisiden duyuyorum bak tarkan birinci olamiyacagindan korktugu icin katilmiyor eurovisiona. kenan dogluda kac yildir profesyonel bi sarkici ve katiliyor. [sahsen tarkanin katilmasini ztn istemiyorum]
Simdi dersiniz amatör yeri fln ama tam amatörler katilmadiginida biliyoruz [burda yine diger bi eski konuda acikladigimi tekrarlamak istemiyorum]
sadece türkce sarki olsa diger ülkedekiler anlayamicak sarkici ne söyledigini....bu yüzden inglizce olmasi bence daha iyi....sadece cok güzel bi soundu olan bi sarki birinci olabilir eger türkce tercih ediliyorsa.

RaSKaS
27-03-07, 17:03
doğru söylemiş
eurovizyon u çok abartıyoruz
şimdi her ne kadar geçerliliğini kaybettiyse bile yarışmanın temeli ; amatör ses yarışmasıdır.
Geçen sene finli gurubun birinci olduğunu göz önüne alırsak müziğe çok ta önem verilmiyor bence.
Tarkan ın da dediği gibi önümüze bakalım...

matthew
28-03-07, 16:15
Sertab A Teklif Edilmedem Once Tarkan A Teklif Edilmisti Eurovision Tarkan Daha O Zaman Kabul Etmemisti 5 Yillik Haberi Isitip Isitip Onumuze Koyuyorlar

benzeynep
28-03-07, 18:08
Tarkan çok konuşmaya başladı.yok kesinlikle eşcinsel değilim demeler,yok tedaviyle düzelir demeler,yok Türkiye'yi şikayet etmeler,kıymetinin bilinmediğini söylemeler...bizi yok sayıyor yani.tabi rus değiliz ya,yarım yamalak şıkıdımı söyle daha kıymetlisin,biz yıllardır şarkılarını haykırıyoruz be! bu sözlerimi okuyup kimse benim Tarkan hayranlığımdan şüphe etmesin..ben eski az konuşan,hatta sorulara kime ne,kimseyi ilgilendirmez diyen Tarkan'ı özlüyorum açıkçası.bunlar Tarkan'a sitemimdir.ve sitem sevgiden doğar..

önem vermediği bir konuda yorum yapması da ilginç.haberde Tarkan'In Türkiye 'zero point' diyorlar demesi ve üstüne gülmesi (eğer böyle ise tabi) daha da ilginç..Türkiye'ye bir hıncı var ama ne,bilen varsa lütfen açıklasın..üslubu çok değişti,yakışmıyoooor!

elessar
02-04-07, 00:33
bu programın kalitesizliği ve işgüzarlığı.haberi sanırım 2006 başında söyledi zaten bunu da sonradan açıkladılar.kalitesiz bir programın kes -yapıştır oyunlarıyla gündem yaratma çabası ancak çok saçmaydı yani tarkanın saçları bile kısa bunları söylerken.

eskalen
07-04-07, 12:04
ya var ya ne biçim tarakn fanalrı var ya... haber yeni...nereye taşıyorsunzu ya haberi......OLay yeni haber yeni....Bizzat ben yyaptım yanındaydım ..heh oldu mu?Hayret bir şey ya.haberin yensii bende.Kaçta hebr yaptıysam favori oldu ve devam edecek bunu bilin.Tarkan'ın dediği vız gelir tırıs gider kim ne derse desin beğeneneler çok haberleri.........

**MegaStarkan**
07-04-07, 14:36
ya var ya ne biçim tarakn fanalrı var ya... haber yeni...nereye taşıyorsunzu ya haberi......OLay yeni haber yeni....Bizzat ben yyaptım yanındaydım ..heh oldu mu?Hayret bir şey ya.haberin yensii bende.Kaçta hebr yaptıysam favori oldu ve devam edecek bunu bilin.Tarkan'ın dediği vız gelir tırıs gider kim ne derse desin beğeneneler çok haberleri.........
arkadasim haberin duyurulara tasinma nedeni cünkü haber bölümünde sadece gazeticilerin yazmis oldugu haberler yer aliyor. sen bunu bi magazin programinda izlemissin kendin ve bize bunu duyuruyorsun....umarim anlamissindir :P
bu sana karsi bisi degil yanlis anlama :) tabiki paylasimlarin icin tskler :)

eskalen
07-04-07, 23:18
ya heber aynı kendisini bile gördüm niye bu kadar çok abartılıyor........resmini o sözleri demesini biel duydum röportajda hatta arbasında yaptı Tarkan....Hayret bir şey yahu........

HakanÇelik
07-04-07, 23:31
ya heber aynı kendisini bile gördüm niye bu kadar çok abartılıyor........resmini o sözleri demesini biel duydum röportajda hatta arbasında yaptı Tarkan....Hayret bir şey yahu........

haberler bölümüne sadece kaynak gösterebileceğin bir link
verebilirsen konu açabilirsin. aksi halde konu uygun bir yere taşınıyor.
kenan arkadaşım da uygun bir dille anlatmış sana. niye hala anlamakta
ısrar edip konuyu çarpıtıyorsun onu anlamadım. kimsenin sana bir
garezi yok bundan emin ol. ama her yerde olduğu gibi, bu forumda da
bazı kurallar var. bunu da yöneticiler koyuyor. bu kurallara da uymak
üyelere kalıyor... bi sorun mu var onu anlamadım?

bzesma
30-07-07, 19:34
tarkan dogru soylu yo bence cok abartıyolar tarkan cok haklı bence ben sonu kadar tarkana katılıyom tarkan basından beri dıyo ama kise takmıyo biraz tarkanı dinleyin tarkan haklı

incitanem.86
30-08-07, 15:15
doğru söylemiş türkçemizi güzel güzel kullanalım ingilizceye ne hacet . katılıyorum tarkan haklı

gokhantevetoglu
30-08-07, 20:22
turkceye evet ıngılızceye hayıırrrrrrrrrrrrrrrrrr

love_speak
30-08-07, 20:27
eet kesinlikle doğru söylemiş

dede333
30-08-07, 21:57
bencede sonunda kadar haklııı

szr67
31-08-07, 11:06
bu konuşmayı biliyorum KANALD yapmıştı bu röportajı arabasının içinde 2sene oldu bu konuşmayı yapalı basın kaşınıyo herhalde gene

dedikleri %100 haklı EUROVİSİON SİYASETİNVİSİON nudur.önceki sene ve yarışma süreci içerisinde.kim siyasette gündemdeyse o birinci oluyo bakın en büyük örnek

FİNLANDİYA OSENE AVRUPA BİRLİĞİ Nİ YÖNETEN ÜLKEYDİ..EUROVİSİONDA BİRİNCİ OLDU

SIRBİSTAN MESELA SİRBİSTANKARADAĞ OLARAK BİLİNEN ÜLKE GEÇEN SENE SIRBİSTAN AYRI KARADAĞ AYRI OLARAK KALMAYI KENDİ AYAKLARININ ÜSTÜNDE KALMAYI TERCİH ETTİLER.O DA GÜNDEM DEYDİ.YANİ SİYASET YARIŞMASI.:13:

sinemtevetoglu
31-08-07, 13:17
o ne diyorsa doğrudur!