PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın gömleğini satmak zorundayım...

tarkansever
17-03-07, 11:54
Merhaba Arkadaşlar
Tarkan´a ünlü modacı Bahar Koçan tarafından özel olarak dikilen 1997 yılında çıkardığı ölürüm sana albümü ile Türkiyede verdiği konserlerde giydiği saf ipek gömlek.Beden olarak M ile L arası,çok özel düğmeler.Bir Tarkan hayranı olarak yıllardır özenle sakladığım bu parçayı eveleneceğim için satmak zorundayım. İsteyene resimler yollayabilirim... ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkürler.
not: Fiyat sorduğum birkaç gömlekçi arkadaşlar normalde bu gömleğin fiyatının 500ytl den az olamayacağını söylediler,Tarkan ın olduğu için sanırım daha fazla eder,üzerinde Bahar Koçanın etiketi vardır,sahnede kullandığı için göbek kısmından sonra aşağıya doğru düğme yoktur...resim eklemeyi beceremedim.:::( bana e-mail atan arkadaşlara resimlerini atabilirim
exotica_ist@hotmail.com

dilaraer
17-03-07, 12:26
o mail bana da geldiydi...iste söz ettigin gömlek bu;)

http://img142.imageshack.us/img142/9394/01kco8.jpg (http://imageshack.us)

:4: tekstilcide deil gomlekci :18::18:

arjen22-tarkan
17-03-07, 14:14
Vallaa keşke ben alabilseydim ama biras eski duruyoo !

tarkansever
18-03-07, 02:17
Arkadaşlar bana resim koymak için yardımcı oaln arkadaşlara teşekkür edrim.sanırım bir arkadas daha önce yolladığım maili almış ve resmide koymuş siteye.bu arada gömlek eski değil çünkü 1-2 kere giydim,ayrıca 2 adet poplin olanı da var ama onların etiketi yok,ilginize teşekkürler...

tarkanmurat
22-03-07, 02:23
Bence Bu Son Derece Yanlis Cunku Her Ne Olursa Olsun Insan Manevi Bir Degere Sahip Cikmali Sonuna Kadar Hele Bu Tarkan Olunca Daha Fazla Olmali Diye Dusunuyorum.yinede Saygim Var Ihtiyacdan Dolayi Satilabilir Ama Ben Olsaydim Hic Bir Kuvvet Elimden Alamazdi Onu...

tara
22-03-07, 11:52
Bence Bu Son Derece Yanlis Cunku Her Ne Olursa Olsun Insan Manevi Bir Degere Sahip Cikmali Sonuna Kadar Hele Bu Tarkan Olunca Daha Fazla Olmali Diye Dusunuyorum.yinede Saygim Var Ihtiyacdan Dolayi Satilabilir Ama Ben Olsaydim Hic Bir Kuvvet Elimden Alamazdi Onu...katiliyorum sana
ama kim bilir kendisi de ne kadar uzulmus bu isi yapmak zorunda oldugu icin:11: