PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albümler yolda geliyor..........

eskalen
16-03-07, 20:35
Megastar Tarkan yeni albümünü Haziran ayında çıkarmak için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Tarkan yeni albümünü Türkçe pop olarak çıkaracağını duyurdu ve tüm çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırdı. Ünlü sanatçılardan eserler almak için görüşmeler yapan Tarkan bu sanatçıların adlarını ve aldığı eserleri bir sır gibi saklıyor.

Megastar 2007 yılında yapacağı albümünü sanat müziği olarak belirlemişti. Tarkan hayranları bunu büyük bir merakla bekliyordu. Hatta sanat müziği severlerde bu albümü çok merak ediyorlardı. Ama Megastar Hollanda’da verdiği konserde bu kararını değiştirdi ve albümünü Türkçe pop olarak belirledi.

Megastar Tarkan hayranlarına yılbaşı sürprizi hazırlıyor. Sanat müziği albümü yeni yılla birlikte çıkacak.

Kaynak:gezentilki .com

Bu arada Tarkan stüdyo'ya kapanmış durumda ve son konser olarak hollanda' da verdi ve bundan sonra artık yeni konserlerini yeni albümüyle yapacak yazın.....İnşallah
Türk Sanat Müziği albümüde yılbaşına artık .yani PEŞ PEŞE ALBÜMLER GELİYOR......

fantin
16-03-07, 20:42
Teşekkürler.Çok güzel bir haber.İnşallah bu hazirana yetişir.:36: :36: :36: :36:

**MegaStarkan**
16-03-07, 20:48
:18: ayni anda ayni konuyu acmisiz ...benim acdigimi sildim :P
yilbasinda tsm albümü cikacagini daha ilk duyuyorum :)
tskler haber icin :41:

HND
16-03-07, 21:11
umarım yolda tökezlemez albümler.
tesekkür ettim arkadasım.. yılbası demek ha.. güzell..

fantin
16-03-07, 21:20
:18: ayni anda ayni konuyu acmisiz ...benim acdigimi sildim :P
yilbasinda tsm albümü cikacagini daha ilk duyuyorum :)
tskler haber icin :41:

Bende tam yorum yazıyodum kenan pişti oldunuz diye bi baktım silinmiş:18:

Yakisikli89
16-03-07, 22:54
anlamadigim birsey var tarkan yilbasindan beri türkce albümünde calismiyor mu

on sarkisi bitmisti..

iki sarkim eksik diyordu hatta haberi buraya veriebilirim röpörtaji

haber biraz yalan duruyor

ama genede tsk

TarkanColl
16-03-07, 23:19
Her basın kuruluşu kendine göre bir haber uyduruyor. Kimi "TSM yapacak diyor" kimi "vazgeçti" diyor "Pop yapacak" diyen var...

Tarkan Önce pop sonra İngilizce albüm yapıcam dedi. Başka söze gerek yok. :20:

esra_tarkanizim
18-03-07, 00:47
sabırsızlıkla bekliyorum tşk ederimm

nesli
18-03-07, 16:34
çok güsel bi haber tşklerr:36: :36: :36: