PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Albüm Tanitimi Için Gittiği Almanya’dan Istanbul’a Döndü!

bihter
15-04-06, 04:26
TARKAN ALBÜM TANITIMI İÇİN GİTTİĞİ ALMANYA’DAN İSTANBUL’A DÖNDÜ! THY’NİN TARİFELİ UÇAĞIYLA DÜN AKŞAM SAAT 20.00 SIRALARINDA KÖLN’DEN İSTANBUL’A GELEN TARKAN, ALMANYA’DA ALBÜMÜNE YOĞUN İLGİ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK, “İLGİNİN YOĞUN OLMASI ÇOK HEYECAN VERİCİYDİ! ÇOK MUTLU OLDUM! HATTA İZDİHAM OLDU” DEDİ!

Gazetecilerin "Türkiye'de sence star var mı" sorusu üzerine, Türkiye'de birçok starın olduğunu belirten Tarkan, "Sezen Aksu var. Zaten o bizim kraliçemiz. Ben Sibel'i severim. Çok iyi söyler. Kibariye çok iyi söyler. Orhan Gencebay klasiktir. Her zaman tam bir stardır. Pop müzikte ise Mustafa iyi şarkılar yazıyor. Serdar iyi şarkılar yazıyor. Kenan var, o da iyi. Herkesin stili farklı" dedi.

Tarkan kendi stili ilgili bir soru üzerine de, "Benim stilim de sizce farklı değil mi? Herkesin kendine ait bir üslubu var, tarzı var bence. Ben daha oryantalim. Bana megastar denildiği için teşekkür ederim. Bunu ben demedim, siz bana yakıştırdınız" şeklinde konuştu.

Sibel Can'ın kendisine "Dişi Tarkan" demesini de değerlendiren Tarkan, "Sibel öyle diyorsa doğrudur. Ben Sibel'i çok seviyorum, çok şeker buluyorum. Çok iyi de söylüyor. O ne derse doğrudur. Sibel Can müziği ile sanatı ile bir yerlere gelmeye çalışıyor. Onun dışında polemiklerle bir yerlere gelmeye çalışanlar zaten geçici oluyorlar, görüyoruz" yorumunu yaptı.

Tarkan, basın mensuplarının "Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz" şeklindeki sorusuna ise gülerek, "Evet baba olmayı düşünüyorum. Benden de iyi baba olur, arkadaş gibi. Bilge de çok iyi bir anne olur. Çok iyi yemek yapıyor, hoşgörülü, bilgili" yanıtını verdi.

Sevgilisi Bilge Öztürk'ün barda kavga etmesi hakkındaki haberleri de değerlendiren Tarkan, "O haberler yanlış aktarıldı. Bir tane dengesiz bara gelip kavga çıkarmış. Ayrıca Bilge'nin olayla bir ilgisi yok. Bilge benim yanımda idi. Bilge'nin kardeşleri oradaydı. O bar Bilge'nin mekanı. Beni bile o bara almazlar ama Bilgeyi alırlar" diye konuştu.

http://www.ixtanbul.com/haber.asp?HaberID=14819&KategoriAdi=HABERLER

voltranpol
15-04-06, 09:13
türkiye de neler yapacak acaba heyecanla bekliyoruz