PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kral tv video müzik ödülleri

TARKANIMSI
05-03-07, 22:31
arkadaşlar kral tv video mzüüik ödülleri için yönetim reklamı güzelce yaptı şimdi sıra bizde poperkek tarkan yazıp 2360 a oy yollamayı ihmal etemeyelım ben kralın busayısını okudum ve yüksel evsen hiç bi dalda cok fark yok dedi eğer bastırırsak ödül bizim ve cok yollamayı artıtrmak için ben şöyle bişey düşündüm ben 9 tane oy attım 4 ünü kendi cep telimden 3 ünü dedemdem 2 sini arlkadastan ve dahada atcam inşallah. inşallah beni geçersinizi yalvarırım geçin:20:

süper üye
06-03-07, 10:56
Yollarız cnm ayıp ettin??yollarız hadi arkadaşlar

tara
06-03-07, 13:16
benim yerime de yollayin ozaman burdan gitmiyor ki mesaj
sinirden olucem

ozkan1907
06-03-07, 13:51
arkadaslar yaww bence aday olmasın tarkan cünkü kral tv nin yaptıklarını unutmadık klibini zorla yayınladı aday olsa bile serdar a veya kenan a verirler o ödülü kötü olur sonra

TarkanColl
06-03-07, 18:12
Kral Tv'nin Yönetimi değişti. Yeni yönetimle Kral Tv biraz daha güzelleşti.

wengin
06-03-07, 18:14
hehe umarım yarışma günü ödülünü almaya gelir :21:

**MegaStarkan**
06-03-07, 19:47
benim yerime de yollayin ozaman burdan gitmiyor ki mesaj
sinirden olucem
aynen bendede gitmiyor:11:

arkadaslar yaww bence aday olmasın tarkan cünkü kral tv nin yaptıklarını unutmadık klibini zorla yayınladı aday olsa bile serdar a veya kenan a verirler o ödülü kötü olur sonra
bi yandan haklisin ama sonucta yayinladilar.... hatta haftanin klibi bölümünde hep reklamlarinda tarkanin bounce klibini gösteriyorlar cok kisa zmn sonra diger sanatcilarinkini:P
bence aday olsun cünkü kazanir....hatirliyorsaniz dudu zmninda galiba, kenan doglu ve mustafa sandala(ayabenzer yüregim) karsi kazanmisdi :D kenan ozmlar gitmisdi tarkan gelmedigi icin onun ödülünü almaya ve cem yilmazda vardi ..hatta cem yilmaz saka yapmisdi tel. aciyom canli yayinda tarkana diye:18:

TARKANIMSI
06-03-07, 21:52
arkadaşlar her haliklarda tarkan aday olcak tabi siz bilirsiniz ama türkiye deki ödüllerdeki en iyiysi kralınki vbe kralın yönetimi değişti onun için gönlkün rahat olsun bu arada tara bensenın için atarım
:d söz:)

şekerim
06-03-07, 21:59
arkadaşlar parmaklar çalışsın biraz hadi bakalım boş durmayın oylar megastarımıza

HND
06-03-07, 22:06
haydiiii, pamuk eller cebe:4:

tara
06-03-07, 22:13
arkadaşlar her haliklarda tarkan aday olcak tabi siz bilirsiniz ama türkiye deki ödüllerdeki en iyiysi kralınki vbe kralın yönetimi değişti onun için gönlkün rahat olsun bu arada tara bensenın için atarım
:d söz:)tesekkur ederim volkan cim supersin

Nzl
06-03-07, 23:53
tarkan şuana kadar aday gösterildiği her ödülü elde etmiş bir sanatçı
eğer bu yıl kral tv'de tarkan aday gösterilipde ödül serdar ortaç'a giderse hiç hoş bir durum olmaz...sonuçta bu diğer türkçe albümleri gibi halkın geneline ulaşmış bir çalışma değil, yani kazanması zor.

aslında ben Tarkanın kazanamamasına karşı aday gösterilmemesini tercih ederim. ama yinede sözkonusu tarkan olunca kayıtsız kalamıyor insan, birkaç oy gönderdim bile

ösgee
07-03-07, 09:49
tarkan katılsa bi olay katılmasa bi olay katılıp kazanamasa tarkanıı yerden yere wururlarr katılmasa buraya bile katılamıoo tarkan neden bu kadar düştü die eleştirirler...:S:S

MONZA
07-03-07, 10:24
selam millet yorum yok :D böle konulara yorum yazmam tarkan paylaşılmaz

nesli
07-03-07, 22:29
3 oyda bendenn :D

can
19-03-07, 19:21
Ben Buna Da Oy Attim Defalarca

HND
19-03-07, 20:05
ben de ben dee...:17: feda olsun...

nuran
20-03-07, 14:37
tarkanımıza feda olsun herşeyyy...:17:

http://www.kraltv.com.tr/arsiv/vmo.htm

!! maalesef adaylar arasinda yok !!

**MegaStarkan**
23-03-07, 17:55
http://www.kraltv.com.tr/arsiv/vmo.htm

!! maalesef adaylar arasinda yok !!
:9: niye yaws az msjmi gitmis :11:

HURRICANE
23-03-07, 17:57
valla şuan iş yerımdeyım ne kadar personel varsa dıkıldım hepsının karsısına bırtanesı gene valla kontorum çok az dedi olsun dedim gonderdı TARKAN a feda olsun be dedi:)4 oyda ben attım sınırlama varmı acaba?

**MegaStarkan**
23-03-07, 18:01
valla şuan iş yerımdeyım ne kadar personel varsa dıkıldım hepsının karsısına bırtanesı gene valla kontorum çok az dedi olsun dedim gonderdı TARKAN a feda olsun be dedi:)4 oyda ben attım sınırlama varmı acaba?
artik gec oldu galiba. duygu verdigi linkte belli olmus adaylar. artik kim birinci olucagina galiba msj atiyorlar....Tarkan adaylarin arasinda degil malesef. kesin hile var bu isde :S

TarkanColl
23-03-07, 18:56
Yine attığımız mesajlar boşa gitti desenize. Her sene Tarkan'a ödül vermemek için bir bahane buluyırlar. :16:

HND
23-03-07, 19:20
:9: :9: neee... :14: :14: :14:
baska seyler dönüyo da neyse feda olsun...:(

tara
23-03-07, 20:11
artik gec oldu galiba. duygu verdigi linkte belli olmus adaylar. artik kim birinci olucagina galiba msj atiyorlar....Tarkan adaylarin arasinda degil malesef. kesin hile var bu isde :Sgercek mi ya .neden boyle oldu acaba .:11: sinir oldum suanda ya

HakanÇelik
23-03-07, 21:53
aman boşverin arkadaşlar kral tv video müzik ödüllerinden
tarkan'ın evinde en az on tane var.
1995
*en iyi erkek pop sanatçısı
*yılın şarkısı (hepsi senin mi?)
*en iyi beste(hepsi senin mi)
*en iyi söz(hepsi senin mi?)
*en çok satan albüm(Aacayipsin)

1998
*en çok satan albüm(ölürüm sana)

2002
*yılın şarkısı(kuzukuzu)
*en çok satan albüm (karma)

2004

Tarkan artık evinde kral tv'nin verdiği ödülleri
koyacak yer bulamıyor... iyi ki aday değil...

fantin
23-03-07, 22:49
Doğrusu şaşırmadım.

HURRICANE
24-03-07, 11:24
Hay Allah neyse üzülmemek lazım oylarda kral tv ye kapak olsun:)ne yaparlarsa yapsınlar TARKAN ın 1 numara olduğu gerçeğini inkar edemezler!serdar ortaça versinler poperkek ödülünü herşey onda çünkü çirkeflik komplex vs...