PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hollanda'da Tarkan Rüzgarı

fantin
04-03-07, 20:11
Avrupa Turnesinin Hollanda Ayağında Rotterdam Kentinde Hayranlarıyla Buluşan Megastar Tarkan, Sahne Performansıyla Sevenlerini Büyüledi. Ahoy Salonunda Gerçekleşen Konseri Çoğunluğu Hollandalı Olmak Üzere Toplam 5 Bin Kişi İzledi.

Avrupa turnesinin Hollanda ayağında Rotterdam kentinde hayranlarıyla buluşan megastar Tarkan, sahne performansıyla sevenlerini büyüledi. AHOY salonunda gerçekleşen konseri çoğunluğu Hollandalı olmak üzere toplam 5 bin kişi izledi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Tarkan, yaptığı dans şovları ve sahne performansıyla hayranlarına unutulmayacak anlar yaşattı. Ünlü sanatçı Türkçe ve İngilizce olarak söylediği şarkılarla devleştiği sahnede seyircilerden tam puan almayı başardı.

'Kuzu Kuzu' adlı şarkısıyla sahneye çıkan Tarkan, ilk şarkının bitiminden sonra yaptığı konuşmada “Bu konser birkaç kez çeşitli sebeplerden dolayı ertendi. Nihayet 7 yıl sonra sizinle Hollanda'da bir araya geldik. Aslında çok uzun bir süre sizlerden ayrı kaldım. Ama size söz veriyorum, bundan sonra sizinle sık sık bir araya geleceğiz' diyerek seyircilerden özür diledi. Ünlü sanatçı daha sonra, 'Gül Döktüm yollarına', 'Şıkıdım', 'Kır Zincirlerini', 'Şımarık', 'Ay', 'Unutmamalı', 'Hüp', 'Dudu Dudu', 'Uzun İnce bir yoldayım' adlı eserleriyle sevenlerini büyüledi.

Tarkan zaman zaman Türkçe ve İngilizce olarak yaptığı konuşmalarla Hollanda'daki hayranlarına kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Yaz aylarında piyasaya çıkacak yeni albümünün bomba etkisi yaratacağını belirten Tarkan “Sizi seviyorum, I love you everybodyö diyerek ve sevenlerine el sallayarak sahneden ayrıldı. (Doğan Haber Ajansı)

5 saat önce.. [705280]

Videolar için teşekkürler haberide benden olsun.:41:

Edit by **MegaStarkan**: To read this report in English click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=51342#post51342)

scorpioness
04-03-07, 20:27
Sonunda haberler düşmeye başladı tarkan da fanlar da çok eğlenmiş belli videolardan da gördük yaz a albümünü bizde bomba gibi bekliyoruz sabırsızlıkla Sağol Fantin:20:

HND
04-03-07, 20:45
gecekten muhtesem bi konsermis..tesekkürler tatlım:41:
bombanın patlamasını büyük bi heyecanla bekleyecegim.

**MegaStarkan**
04-03-07, 20:53
:17: valla tarkan kendisi cok iddali bu albümde süper olucak kesin
cogunlukla yabanci fanler olmasi ayrica güzel :20:
tskler fantin:41:

sally
04-03-07, 21:59
tarkan in albümü gercekten de bomba gibi olacak ne de olsa o bir megastar.

b_a_S_k
04-03-07, 23:05
geriye sayım başladı ....

**MegaStarkan**
04-03-07, 23:49
geriye sayım başladı ....
hay öyle yazdin heycanlandim birden :18: sanki yarin cikiyor :10:

Samet
05-03-07, 18:21
kis gunesi de soylemisti, mine, in your eyes, bounce, start the fire, don't leave me alone, touch, yandim, ayrilik zor, gulumse kaderine

şekerim
05-03-07, 19:40
teşekkürler halacım haber için büyük bi heyecanla bekliyoruz:36: :36:

arjen22-tarkan
05-03-07, 20:34
Bravo tarkan gerçekten de harikasın := := Ben albümünü MerakLa Bekliyorum ... Albümünü Merak Ettiğim Kadar Sponsorunu da merak ediyorum !

Teşekkürler fantin

RaSKaS
05-03-07, 21:24
teşekkürler fantin

Ünlü sanatçı Türkçe ve İngilizce olarak söylediği şarkılarla devleştiği sahnede seyircilerden tam puan almayı başardı.

şimdiye kadar tam puan almadığı konseri oldumu ki?:21: