PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Püf, Tarkan'ın bana verdiği Desteğin Kanıtıdır.

Nzl
03-03-07, 08:51
Hürriyet-Murat Boz röportajından

Yaz başında Aşkı Bulamam Ben adlı şarkısı ve ona çektiği tahrik edici klibiyle dikkatleri çeken Murat Boz (26), nihayet ilk albümü Maximum’la karşımızda. Pek çok müzik eleştirmeninin, "Türk Pop müziğinin aranılan yeni starı olabilir" dediği Boz, Tarkan’ın eski vokalisti.

Olumlu eleştirilere rağmen olumsuz yorumların da hedefi oldu, birçok starın kötü bir kopyası olduğu iddia edildi. O, cevap olarak, "Takmıyorum" diyor. Elinden geleni yaptığını söylüyor ve biraz daha hoşgörü bekliyor.

PÜF, TARKAN’IN BANA VERDİĞİ DESTEĞİN KANITIDIR

Püf, bana Tarkan’ın hediye ettiği bir şarkı. Beş yıl Tarkan’a vokalistlik yaptım. Onun şarkısını söylemem kadar doğal bir şey yok. Tarkan’ın bana verdiği desteğin de kanıtıdır. Böyle bir şarkıyı bana vermeyip kendi albümüne de koyabilirdi, çok da ses getirirdi. Düzenlemeyi birkaç kere yeniden yaptık. Ama ne yapsak da şarkının onun etkisinden kurtulması zor. Çok kuvvetli ve tipik bir Tarkan şarkısı. Ama hiç alakası olmamasına rağmen Aşkı Bulamam Ben şarkısında bile beni Tarkan’a benzettiler. Bunda haydi haydi benzetecekler.

http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/6051400.asp?gid=66

HURRICANE
03-03-07, 12:56
Nzl haber için teşekkürler...Eleştiriler in bir çoğu aptalca ya tek kelimeyle aptalca...Adam emek vermiş pırıp pırıl bir albüm yapmış şu söylenenlere bakın yazık yani..

**MegaStarkan**
03-03-07, 13:19
tskler haber icin nzl,
bence o kadarda aptalca degil elisdiriler cünkü "aski bulamam ben" cikinca bende klipteki bazi hareketlerini Tarkana bezetiyordum....hatta grup hepsinin "yalan" adli olan sarkisinin bi yerinde bi erkek arka planda sarki söylüyor ve cok tarkana benzetmisdim o zmnlar sesini....sonradan ögrendik murat bozmus o kisi
albüm kötü oldugunu kimse demiyor bende begeniyorum ama 5 yil Tarkanin vokalistidi yapmis ve ister istemez biraz kopyalamis Tarkani

arjen22-tarkan
03-03-07, 13:19
teşekkürler nzl ...

HND
03-03-07, 13:21
artik murat cevabini vermis. bisey diyemicegim..:21:
tesekkürler nzl:))

tara
03-03-07, 13:54
tesekkurler haber icin .
murati bos verin tarkanim ne guzel bi harket yapmis ya kutliyorum bi kez daha

süper üye
03-03-07, 13:59
Gerçekten bence Murat'ın albümü güzel elinden geleni yapmış,
beğenen beğenir beğenmeyeni ztn zorlayamayız.
Ama ilerinin pop starı olacağına inanmıyorum Murat'ın...
bu arada haber için teşekkürler Nazlı bravo

nesli
03-03-07, 15:21
hber için tşkrlerr

Nzl
03-03-07, 17:51
Röportajın devamında şöyle bir cümle kurmuş;
''2007 yılında yeni çıkmış bir şarkıcı olarak adımdan söz ettirmek bile, 90’lı yıllarda star olmaktan zor. Ama ben bu yola baş koydum. Gittiği yere kadar gideceğim. Çok çalışıyorum.''

Ben murat boza katılmıyorum
90'lı yılarda star olmak çok daha zordu
pop müzik adına oturmuş bir sektör olmadığı gibi
çok eleştirel bir bakış açısı vardı
tarkan yıllarca kılık kıyafeti ve küpeleri yüzünden
belli bir kesimden hiç kabul görmedi...

şimdi ise en vasıfsız insanlar bile ben şöhretim diye
ortalıkta dolaşıyorlar. Üstelik murat tarkanın eski vokalisti
adıyla piyasaya girdi, dolasıyla diğerlerinden bir sıfır önde başladı

şekerim
03-03-07, 19:45
teşekkürler mzl haber için

ösgee
03-03-07, 20:46
hatta grup hepsinin "yalan" adli olan sarkisinin bi yerinde bi erkek arka planda sarki söylüyor ve cok tarkana benzetmisdim o zmnlar sesini eewt ben biriyle idaaya girmiştimm :D:D
tşk naZLI:29:

raena
04-03-07, 08:37
tesekurler haber icin .

sally
04-03-07, 21:55
haber icin tsk

matthew
28-03-07, 16:32
bence son zamanlarda dınledıgım en ıı album murazt boz hıc olmazsa kalıyelı muzık yapıyor

omermountain
29-03-07, 14:54
tamam tarkanın vokalisti etkilenmesi normaldir ama ilerde pop star olucağına emin değilim nereyi açsak adam bütün gazetelerde.radyo programlarında tv şovlarında .kendini tarkan gibi gizleyemiyor tarkanın gittiği yoldan gitmiyor..bence kendini basite indirgedi.kendini çok çabuk tüketmeye başladı.şimdiden bütün insanlar onunla ilgili her türlü şeyi öğrendi.tarkan o kadar yıldır piyasada ve hala bilineni bilinmeyeninden daha az star olmak budur işte

**MegaStarkan**
29-03-07, 17:04
TAMAM TARKANIN VOKALİSTİ ETKİLENMESİ NORMALDİR AMA İLERDE POP STAR OLUCAĞINA EMİN DEĞİLİM NEREYİ AÇSAK ADAM BÜTÜN GAZETELERDE.RADYO PROGRAMLARINDA TV ŞOVLARINDA.KENDİNİ TARKAN GİBİ GİZLEYEMİYOR,TARKANIN GİTTİĞİ YOLDAN GİTMİYO.BENCE KENDİNİ BASİTE İNDİRGEDİ.KENDİNİ ÇOK ÇABUK TÜKETMEYE BAŞLADI.ŞİMDİDEN BÜTÜN İNSANLAR ONUNLA İLGİLİ HER TÜRLÜ ŞEYİ ÖĞRENDİ.TARKAN O KADAR YILDIR PİYASADA VE HALA BİLİNENİ BİLİNMEYENİNDEN DAHA AZ STAR OLMAK BUDUR İŞTE
arkadasim forum kurallarini galiba okumadin :P büyük harflerle yazmak yasak ..nedenini okumak istiyorsan bi göz at forum kurallarina
Forum Kurallarini görmek icin Tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/announcement.php?f=31&a=6)