PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan Mortgage tüyoları

TarkanColl
02-03-07, 19:21
İSTANBUL (İHA) - Ünlü sanatçı Tarkan, ev sahibi olmak isteyenlere mortgage tüyoları verdi.

Sevgilisi Bilge Öztürk'le birlikte Hollanda'ya konsere giden Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda Mortgage yasası ile ilgili konuştu. Mortgage'ın iyi bir sistem olduğunu söyleyen Tarkan, "Öyle hemen atlamamak lazım. Bankaların faizini düşünmek lazım.Gerçi düşük faizli sanırım ama uzun yıllara vurduğumuzda bu sisteme evet derim" dedi.

ABD'de bir dönem yaşayan ve bu ülkede mortgage ile bir ev sahibi olan Tarkan, şöyle konuştu: "İlk bakışta pratik gibi, kolay gibi ama baş ağrıtabilir. Uzun süre borçlanıyorsunuz. Bir yanda ev sahibi gibi oluyorsunuz fakat sürekli bir baskı altında olabilirsiniz.Önünüzü maddi anlamda görebiliyorsanız almalı, yoksa bir risk. Ekonomist gibi konuşuyorum.Pratik olduğu için öyle almıştım bir anda o kadar parayı ödemeye gerek yok. 5 yıl olur 10 yıl olur herkesin kendi bütçesine göre öyle hemen atlamamak lazım. Aslında iyi bir metot ama bankaların faizini düşünmek lazım, bunlar gerçi düşük faizli sanırım ama uzun yıllara vurduğunuzda evet derim."
Hayranlarının fotoğraf çektirmek için yarıştığı Tarkan, ertelenen bir konseri olduğu için Hollanda'ya gittiğini belirterek yeni Türkçe albümünün de müjdesini verdi.
Tarkan yeni albümünün de tarihini sır gibi saklarken 11-12 şarkıdan oluşacak albümünü yaza yetiştirmek istediğini söyledi.

Müzeyyen Senar'a gönderdiği hediyeyle ilgili bir soruya da Tarkan, "Bir ayakkabı alır mısın dedi çocuk gibi. Ayağa kalkması temennisiyle aldım. 14 Şubat'ta verdim. Kanı asil onun.O bir diva, şifalar diliyorum" diye cevap verdi. Tarkan, Sezen Aksu ile de albüm için görüştüğünü de sözlerine ekledi.

Bilge Öztürk de yeni albümü soran gazetecilere "Her biri ayrı hit, inanılmaz şarkılar. Çok güzeller. Ne kadar çalıştığını ben biliyorum" diye konuştu.
KAYNAK:MYNET

süper üye
02-03-07, 19:32
haber için teşekkürler bravo

RaSKaS
02-03-07, 19:38
haber için teşekkürler ebru
mortgage de maddi olarak önünüzü sağlam göremiyorsanız Tarkan ın dediği gibi başınız derde girebilir.ne de olsa uzun vadeli bir sistem.Tarkan da tecrübesine dayanarak bir ekonomist gibi konuya değinmiş.:21:

Albümüde sabırsızlıkla bekliyoruz.Hepsinin hit olacağından şüphem yok :21:

HakanÇelik
02-03-07, 19:45
Mortgage filan hiç umrumda değil.
beni asıl heyecanlandıran yeni albüm. Allah'ım ömrüm yetsin dinleyeyim.
Her birinin ayrı hit olacağına şüphe yok..
Ahh zaman aaahhh çabuk gel geç...

**MegaStarkan**
02-03-07, 19:50
süper bisi geliyor galiba :14:
tskler ebru :)

Bilge Öztürk de yeni albümü soran gazetecilere "Her biri ayrı hit, inanılmaz şarkılar. Çok güzeller. Ne kadar çalıştığını ben biliyorum" diye konuştu.
:18: ahh yazik bilgeye zmn kalmamis:18:

HND
02-03-07, 20:09
ee ev sahibi olmak kolay is degil..neyse buralari gecelim..
sadede gelelim.. e biz de bilge kadar tahmin edebiliyoruz ne kadar cok calistigini.. insallah bi aksilik cikmaz ve yazin albüm elimde olurr..:17: :17:

fantin
02-03-07, 20:11
Mortgage hakkında verdiği tiyolar dikkate alcam doğrusu. Bu yasayı bekliyoduk.Ama sanırım bize hitap etmiyo.Albüm içinde sabırsızlanıyorum inşallah bu yazdan bahsediyodur.

şekerim
02-03-07, 20:34
teşekkürler ebru haber için:20:

**MegaStarkan**
02-03-07, 20:51
buyrun arkadaslar haberi kaciranlar icin ness cekmis cep tel.'la
Indirmek icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=51010#post51010)

Ozz
02-03-07, 21:00
Tarkanın albümü de mortgage gibi maşallah. Uzun vaadeliii albüm çıkacak biliyoruz ama hala bekliyoruz. Baskı altındayız yani..Albüm fiyatlarına gelecek zamları da düşünmek lazım ama düşük oluyo tabiiiii :D:D

fantin
02-03-07, 21:03
Tarkanın albümü de mortgage gibi maşallah. Uzun vaadeliii albüm çıkacak biliyoruz ama hala bekliyoruz. Baskı altındayız yani..Albüm fiyatlarına gelecek zamları da düşünmek lazım ama düşük oluyo tabiiiii :D:D

Albüm hele bi çıksın diledikleri kadar zam yapsınlar. Koşarak gidip alıcamm.Zaten sadece onun albümlerini alıyom.

HND
02-03-07, 21:07
Albüm hele bi çıksın diledikleri kadar zam yapsınlar. Koşarak gidip alıcamm.Zaten sadece onun albümlerini alıyom.
:18: :18: feda olsun ona...:21: kazasiz belasiz bi ciksin da albüm..

ösgee
02-03-07, 21:16
biras önce bendee haberlerde isledimde albümü yaza doru dedi:(:( tşk:29:

Samet
03-03-07, 00:04
videosu varmi bunun
bugun atvde gordumde

sally
03-03-07, 00:18
Ben de Tarkan in Albümünu Sabir sizlikla Bekliyorum.Her yerde Yine Tarkan $arkilari Dinleyeceyiz Harika