PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Popstar Tarkan diyeti

fantin
27-02-07, 00:32
Popstar Tarkan Diyeti !!
( 02 Ocak 2007 Salı )

Ünlü popçu Tarkan, 20 günde 8 kilo vererek 78'den 70'e düştü. Peki bunu nasıl başardı?
Megastar Tarkan, 20 günde 8 kilo vermeyi başardı. Her gün 2 saat aletli spor yapan Tarkan'ın mucize diyetini ele geçirdik....

Tarkan böyle zayıfladı

Son reklam filmiyle adı "Tombul"a çıkan Tarkan, hayranlarının yoğun eleştirisi üzerine sıkı bir diyet ve spor programına başladı. Kendisini, Avrupa Vücut Şampiyonu Kerim Topsakal'a teslim eden Tarkan, her gün 2 saat aletli spor yaptı.

UN, ŞEKER, TATLI YOK
Un, şeker, margarin ve tatlıdan uzak durdu, bol su içti. Sonunda, 20 günde 8 kilo vermeyi başaran Tarkan, 78 kilodan 70 kiloya düştü.

Kahvaltı
* 1 kibrit kutusu büyüklüğündeyağsız, tuzu alınmış beyaz peynir
* İnce bir dilim kepek ekmeği
* Şekersiz çay ve kahve
* 1 tatlı kaşığı pekmez, reçel, bal ya da marmelat

Öğle
* 3 Adet ızgara köfte ya da 90 gram tavuk eti veya yağsız buğulama balık (Kesinlikle yağda kızartılmayacak.)
* 1 tabak salata
* 1 çay bardağı yoğurt
* 2 adet kepekli ekmek
* Mevsim meyvesi

Akşam
* Mevsim meyvesi
* Az etli, çok az yağlı ıspanak, taze fasulye, bamya, karnıbahar, patlıcan, vs. sebzelerden herhangi biri
* Mevsim salatası
* 1 adet kepekli ekmek

Biraz eski bi haber sanırım yok sitede. Kilo problemi olan arkadaşlara duyurulur:21:

Kaynak:Diyetform.com

HND
27-02-07, 12:39
bi ara isin ucunu kacirmisti da.. can bogazdan gelirr tarkanim:4:
benlik degil ama sagol fantinim:)

wengin
27-02-07, 14:27
Harika bir diyet ama bize göre değil Tarkanın süper vucudu demek böyle oluyor :21:

MONZA
27-02-07, 14:40
ben nim tarkandan farkım yok ama arkadaşlarım beni doğuşa benzatiyo ne olcak:(

wengin
27-02-07, 14:46
Evt vucut konusunda doğuş biraz ilerlemişti yani fazla ilerlemişti hehe ama şimdiki doğuş daha iyi bence. Tarkanın ayrı bir stili var doğuşun ayrı bir stili var. Bende vucut çalışırken doğuş gibi olmuştum hehe :21: Ama benzemiyoruz işte :(

MONZA
27-02-07, 14:49
valla ama ben çok benziyorum ailem bile öle diyo sokakta yürüyorum kızlar aaaaaaaa doğuşa nekadar benziyo diyo ama sevmem onu işte tarkanı çok severim ben ne bilim doğuşta yakışıklı ama tarkan özel

HURRICANE
28-02-07, 14:08
Süper sevindim TARKAN adına;)2005 yılında 14 gunde 12 kılo vermiştim ben:)diet listesini yazmak isterdim ama aklımda değil:)Allah bir daha o gunlere dondurmesin:)aklımda kalan tek sey her sabah 40 dk agır tempo kostugum ve gunde 3.5 lıtre cıvarı su içtiğim ve ekmek hiç yemediğim:)ot ve meyvalarla beslendiğim :)

**MegaStarkan**
28-02-07, 18:35
Süper sevindim TARKAN adına;)2005 yılında 14 gunde 12 kılo vermiştim ben:)diet listesini yazmak isterdim ama aklımda değil:)Allah bir daha o gunlere dondurmesin:)aklımda kalan tek sey her sabah 40 dk agır tempo kostugum ve gunde 3.5 lıtre cıvarı su içtiğim ve ekmek hiç yemediğim:)ot ve meyvalarla beslendiğim :)
14 günde 12 kilo:9: cok vermissin yaws :9:

Kaynak:Diyetform.com
diyetforumdami var:18: artik herseyin forumu varmis :18:

fantin
28-02-07, 19:58
diyetforumdami var:18: artik herseyin forumu varmis :18:

:18: :18: Diyet forum deil kenancımm ya diyetform form tutmaktan varya hani anlamı gelmedi şimdi aklıma:28:

**MegaStarkan**
28-02-07, 20:08
:18: :18: Diyet forum deil kenancımm ya diyetform form tutmaktan varya hani anlamı gelmedi şimdi aklıma:28:
:18: ahaaa anladim
ne bilim sandim form forumun kisatilmis hali :18:

süper üye
28-02-07, 21:04
siz süpersiniz :18: ağlamak istiyorum sayın seyirciler :18: :18:
neyse konuya geçelim zaten rejim yapmasına da gerek yok tarkanın :15:
:29: o her haliyle güzel :1: