PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boz kızları yaktı

Nzl
23-02-07, 08:24
Murat Boz kızları yaktı

Dikkat dikkat! Türkçe pop alemine sıcağı sıcağına bir yakışıklı giriş yapmış bulunuyor. Şimdi biz de biliyoruz Murat Boz'un Nil imzalı "Mecnuuun olamam ben, böyle aşkı bulamam beeen" şarkısıyla bütün yaz müzik kanallarında boy gösterdiğini. Hani beyaz atletiyle, kollarını açıp kalçasını kıvıra kıvıra. Ama kendisi pek dikkatimi çekmemiş, Popstar jüri üyesi
edasıyla "Allah yolunu açık etsin" deyip zaplamama neden olmuştu.

"ÖZENTİ DEĞİLİM"
Ta ki, geçen gece 'Maximum' klibine denk gelene kadar. Bir kere klip, son zamanların ennn ayakta alkışlanası klibi bu biiir. Murat Boz evrim geçirmiş, şu halini görüp de yüreği hop etmeyen genç kız halt etmiş! Bu da ikiiii. Koca kazık yazarınızdan çoktaaan geçti ama çıtır kızların namına, hemen Murat Boz bulunmalı, merak edilen sorular bir çırpıda sorulmalı. İşte beş dakikalık telefon röportajı, işte Murat Boz!

* Alooo, Murat Bey merhaba, ben sabah gazetesi'nden Ayşe Özyılmazel. Merhaba nasılsınız?
* Sesinizi duyduk daha iyi olduk diyelim. Maximum klibinize bayıldım... ehe ehe ehe Gerçekten mi! Çok teşekkür ederim

* Klibi kim çekti ve sizi kim baştan yarattı? Murat Küçük çekti. Tam 18 saat sürdü. Hatta çok üzücü bir şey oldu, montaj aşamasında, yönetmenin annesi vefat etti.

* Hay Allah başınız sağ olsun. Peki sizi kim giydirdi? Ümit Ünal! Aslında stilimde çok büyük değişiklik olmadı ama klip için şapka taktım.

* Klibiniz için hip hop özentisi diyenler var.... İlk klibimde Tarkan'ın vokalisti olduğumu duydular "Tarkan özentisi" dediler, dans ettim "Justin Timberlake gibi" dediler. Ben dünya müziğini tabii ki takip ediyorum ama özenti değilim.

* Peki bu yakışıklılıkla yerli Ricky Martin olma ihtimali yüzde kaç? (Mütevazı çocuk, gülüyor) Yüzde 70.

* Kız arkadaşınız var mı? Yok! Olsa da yok derdim gerçi...

* Aaa nedenmiş o? Çıkış aşamasında hayranları etkiliyor bence. Hem aşk da emek ister, iş gibi.

* Yapmayın Sayın Boz, aşk kontrol edilen bir şey değil ki. Tabii ama zamanım yok! Şu an çevremde çalıştığım herkes erkek, onlara da aşık olamam ya...

* Kadınlar aşkına, aman diyeyim! O zaman en beğendiğiniz kadını söyleyin? Deniz Akkaya...

AJDA PEKKAN EŞİTTİR...
Biraz da anket yapalım... Çaldığı müzik aletleri: Keman, piyano, sırada ney var! Favori yazarı: Hıncal Uluç. Favori şarkıcısı: Sting, Kenan Doğulu. Rakibi: Piyasadaki tüm popçu erkekler.

* Ajda Pekkan eşittir: Hayallerinin düetini yapmak istediği kadın! Gardırobunda neler var?: Düşük bel jean'ler, vücuda oturmayan bol üstler. Gece çıktığında ne yapar?: Eskiden Mojo'ya gidermiş. Her gün yaptığı üç şey: Kahvaltı, 2 saat spor ve stüdyoya gitmek. Ve genel hakkında bilgi... Yaş: 26. Boy: 1.86. Kilo: 80. Doğum yeri: Karadeniz Ereğli, Burcu: Balık. 1995'te Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi keman bölümüne, 1999'da da burslu olarak Bilgi Üniversitesi Caz Vokal bölümüne girmiş. Şu anda İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Müziği Bölümü öğrencisi. Ooohh rahatladık! Bulduk cevabı!!!

http://www.sabah.com.tr/gny/yaz1326-200-110-20070223-200.html

HND
23-02-07, 13:00
özenti degil, izinde...:19:
tesekkür nzl..:4:

ozkan1907
23-02-07, 14:18
bence özenti kusura bakmayın tarkanı takmıyo bu adam her yerde favori sarkıcım kenan dogulu diyo ama siz daha koyun bu adamın haberlerini :13:

şekerim
23-02-07, 19:12
bence özenti kusura bakmayın tarkanı takmıyo bu adam her yerde favori sarkıcım kenan dogulu diyo ama siz daha koyun bu adamın haberlerini :13:

bu konuda sana katılıyorum arkadaşım

**MegaStarkan**
23-02-07, 21:08
hic bi sarkici tabiki demez ben özentiyim diye. ama murat boz tarkan özentisi oldugunu kendiside biliyor ....
dans ettim justin timberlake özentisi dediler demis .... o kisiler galiba justinin dansini görmemisler :P murat boz dansda amatör ve bunu klibinin bazi yerlerinde belli oluyor.
en sevdigi sarkici tarkan degil garip .... tabiki burdada taktik uyguluyor gibisine geliyor bana....en sevdigim sarkici tarkan deseydi ozm herkes derdi vokal yapa yapa etkilendi tarkandan ve tabiki özentide oldu bu yüzden....kopmak istiyor bu imajdan ehh haksizda degil yani ....artik kendi adini duyurmak istiyo ve anilmak degil
genel olarakda klibi güzel olmus ..robbie williams klibinde iki gün sabahtan geceye kadar cekimlere gitmemiz gerekti :P.. bozun cekimleri gayet kisa sürmüs:)

Murat Boz
17-09-08, 02:50
Thnx...Danke

Ozz
17-09-08, 10:49
hic bi sarkici tabiki demez ben özentiyim diye. ama murat boz tarkan özentisi oldugunu kendiside biliyor ....
dans ettim justin timberlake özentisi dediler demis .... o kisiler galiba justinin dansini görmemisler :P murat boz dansda amatör ve bunu klibinin bazi yerlerinde belli oluyor.
en sevdigi sarkici tarkan degil garip .... tabiki burdada taktik uyguluyor gibisine geliyor bana....en sevdigim sarkici tarkan deseydi ozm herkes derdi vokal yapa yapa etkilendi tarkandan ve tabiki özentide oldu bu yüzden....kopmak istiyor bu imajdan ehh haksizda degil yani ....artik kendi adini duyurmak istiyo ve anilmak degil
genel olarakda klibi güzel olmus ..robbie williams klibinde iki gün sabahtan geceye kadar cekimlere gitmemiz gerekti :P.. bozun cekimleri gayet kisa sürmüs:)

Katılıyorum bence de Tarkan'ın adını bilerek söylemiyor. Yoksa aklı başında her şarkıcı, müzisyen, dinleyici vs. Tarkan'ın kenan dan daha iyi olduğunu bilir...:28:

tarkaseksüel
17-09-08, 12:40
:20: :20: :20: