PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nerde o eski "Tarkan.Com" (Dudu albumu çıktığında dizayn edilen tarkan.com)

Aacayipsin
21-02-07, 21:03
Sıkıldım şu tarkan.com sitesinden.. Tek güzel yanı resimler ve tarkanın sesi başka hiçbir albenisi yok sitenin....

Bir önceki Tarkan.com ne de güzeldi.. Kliplerin hepsi mevcuttu.. istediğine tıkla izle.. istediğini indir.. ve daha bir çok şey..

Siz ne düşünüyorsunuz?

TarkanColl
21-02-07, 21:16
Karma sitesi çok güzeldi. Forum da vardı. Dudu sitesi idare ederdi. Bu son site :16: .:11:

ümitcoll
21-02-07, 21:21
karma sitesini bilmiyorum da dudu sitesi mükemmeldi ama şimdiki siteyi hiç sevmedim ama yeni pop albümü kavursun ortalığı siteside kavurur ortalığı :D

HND
21-02-07, 21:23
evet ya ..artik bi el atsa... ebrunun da dedigi gibi dudu bile bes kat daha iyiydi..:( albümü mü bekliyor..:S

RaSKaS
21-02-07, 21:23
Tarkan gibi bir star a malesef hiç yakışmayan bir site.
karma ve dudu siteleri daha güzeldi ama bounce a yapılan flash site en güzeliydi.
inşallah yeni albümünde siteyi yenilerler ve shakira nın sitesi gibi güzel bir flash site yaparlar ...

**MegaStarkan**
21-02-07, 23:02
evet bencede bu simdiki sitesi cok kötü
eski dudu sitesi süperdi klipleri orda indiriyordum :P
bounce singel icin acilan sitede sadece flash güzeldi yoksa ondada pek özellikler yoktu
karma sitesini bilmiyorum :)

HakanÇelik
21-02-07, 23:21
Tarkan bu site işini hiç bir zaman yürütemedi zaten.
site güzel olsa bile güncel olmuyor.
altı ay yeni bir şey eklenmediğini bilirim ben...
ya adam gibi bir şey yapsın, ya da yapmasın...
çünkü uğramıyoruz bile... iyi ki tarkancoll var... yoksa n'apardık...

Nzl
22-02-07, 00:04
her albümde bir site yenilenmesi nekadar saçma
Tarkan gibi bir starın hayranlarına heran ulaşa bileceği bir site yaratması şart
eskiden hadi idare ediyorduk ama artık değil...
devir bilgisayar devri ve tarkan bu konuda malesef sınıfta kalıyor

:16:

Site kac aydir ayni haberle duruyo
ne guncel resimler var ne bisey
mesela miri ben ari'yle studyo kayit haberi nerde
site hic olmadi bencede, eskiden mesajlari filan olurdu tarkanin
yil basinda, bayramlarda, sevgililer gununde
simdi ilgisiz mal mal duruo site

Aacayipsin
22-02-07, 14:22
Konuya gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.. Tarkan duy sesimizi artık..

tufanzenger
24-02-07, 20:36
sitenin türkçe bölümünde çok yakında site yenilenecektir yazıyor.. bakalım neler olucak..

HND
24-02-07, 20:39
sitenin türkçe bölümünde çok yakında site yenilenecektir yazıyor.. bakalım neler olucak..
cok yakin dediklerini Allah bilir artik.. ooff oofff..:19:

arjen22-tarkan
24-02-07, 20:44
Tarkan bu site işini hiç bir zaman yürütemedi zaten.
site güzel olsa bile güncel olmuyor.
altı ay yeni bir şey eklenmediğini bilirim ben...
ya adam gibi bir şey yapsın, ya da yapmasın...
çünkü uğramıyoruz bile... iyi ki tarkancoll var... yoksa n'apardık...

"Sanatçıların Web Siteleri Dökülüyor
Yüzyılın en büyük buluşlarından biri olan ve hayatı kolaylaştıran internet; sanatçıların da gözdesi oldu. Özellikle müzik dünyasının ünlüleri, hayranları kendilerine daha rahat ulaşsın diye internet siteleri kurdu. Ancak; binlerce dolar karşılığında site açtıran sanatçıların çoğu bu çağdaş iletişim aracını ayda yılda bir kullanıyor; siteleri bayat haberden geçilmiyor. Kadir İnanır, Gülben Ergen, Mustafa Sandal, Nurgül Yeşilçay ve Seray Sever, her gün sitelerini güncelleştirip, hayranlarıyla online bağlantı kurarken; pekçoklarının sitesinde ise yaz konserlerinin ya da aylar önce çıkardıkları albümlerin bilgileri yer alıyor.
Eski bilgilerden başka birşey yok
Tarkan'ın sitesinin durumu da vahim. Sitede ne Tarkan'dan yeni bir haber, ne de biyografi var. Hayranları siteyi tıkladıkları zaman sadece Tarkan'ın 'Bounce' adlı albümünün tanıtımıyla karşılaşıyor. 'www.ajda.net' adresli sitede; sanatçının biyografisi ve özel fotoğrafları yer alıyor. Süperstara ait hiçbir güncel bilgi ve haberin bulunmadığı site, 4 yıl önceki gibi. İnternet sitesi açan ama güncellemeyi ihmal eden bir başka ünlü ise Yalın. Pop müziğin ünlü ismi Kenan Doğulu'nun 'www.kenandogulu.com.tr' adlı internet sitesiinin bugünkü hali ise içler acısıdır. Site aylardır güncellenmiyor. Yani Kenan Doğulu'nun konser programını ve şu an neler yaptığını öğrenmek için siteye girenler ancak sanatçının geçmiş konserleri hakkında bilgi alabiliyor."

Kaynak:http://arjen_r10.sitemynet.com/mynet/id12.htm

bütün sanatçıların web siteleri ölee ! :16:

süper üye
24-02-07, 21:40
tarkan.com u tarkan mı yapmış??

**MegaStarkan**
25-02-07, 00:21
tarkan.com u tarkan mı yapmış??
sanmiyorum webmasterin adi matthew weber bildigime göre

Cok basit olmasina ragmen icinde yok denilcek kadar az sey var !!
Bence kapatsa daha ii nasi olsa bi isimize yaramio

RaSKaS
25-02-07, 14:30
Cok basit olmasina ragmen icinde yok denilcek kadar az sey var !!
Bence kapatsa daha ii nasi olsa bi isimize yaramio

bencede kapatsa daha iyi içinde yararlanabileceğimiz birşeyler yok.
Promosyonunu büyük bir bölümünün internet üzerinden yapıldığı bir dönemde Tarkan a bu kadar basit bir site yakışmıyor.Bu işe daha fazla önem verilmesi gerekir.

arjen22-tarkan
25-02-07, 20:20
Kapatacağına Sitede Bi Forum Yapabilir Bu Onun popüleritesini artırır 2-3 ayda bir foruma gelirse süper oLur Wallahii !

Arkadasim Ziyaretci defterinde kufurler yagdirdilar Forumda kimbilir neler olur, kac admin kac mod lazim gece gunduz kontrol edemezlerki????

HND
25-02-07, 22:49
amaann adam akilli bi hale getirsin de siteyi.. forum vs eksik kalsin..

RaSKaS
26-02-07, 17:40
Arkadasim Ziyaretci defterinde kufurler yagdirdilar Forumda kimbilir neler olur, kac admin kac mod lazim gece gunduz kontrol edemezlerki????

en azından ziyaretçi defterine yönetici onayı koymaları gerekirdi.o gereksiz yazıları herkes görmemiş olurdu :16:

fantin
26-02-07, 23:44
Herkese katılıyorum bana söyliycek bişi kalmamış. Aylardır uğramıyodum zaten bişey kaçırmamışım.

love_speak
20-04-07, 19:42
ya eet size katılıyorum dudu sitesi harikaydı şimdi pek eskisi gibi deil desitirin artık...ama bence yenisi mükemmel olacak

Aacayipsin
21-04-07, 16:40
Merakla bekliyoruz, umarım beklentilerin de üstünde bir site hazırlarlar..

sally
22-04-07, 02:47
evet arkadaslar haklisiniz Tarkanin simdiki Sitesi bende hic beyenmiyorum.Eskisi daha iyidi Hata Tarkanin Kliplerini bile seyredebiliyordun.:16:

matthew
01-05-07, 16:10
sitede hala yenı web sitesi yakında yazıyor buyuk ıhtımalle yenı albumle beraber yenılenecek site biraz daha sabır

MEGASTAR
01-05-07, 17:58
Site ben cede kotu nedeni albumun Yurt icinde tutulmamasi albume gore site hazirliyor TARKAN

beste
14-06-07, 17:08
ne kötüsü berbat bu site.hiç bişe takip edilmiyo,arama yapamıyosun çoook kötü.yakışmadı.....

love_speak
14-06-07, 17:20
eet ya site gerçekten çok monoton nerde o eski tarkan.com lar. . . . .
eskiden çok güzeldi gerçekten ama yeni albümle herşey değişecek gibi. . . .

tarkanmurat
14-06-07, 22:36
bence kendını tam olarak tanıtan ve yaptıklarını starlıgını anlatan bır sıtesı yok... sanırım tek kotu yanı bu

Aacayipsin
15-06-07, 14:48
Geriye Sayım BAŞLADI....

Hadi TARKAN..

GÖSTER KENDİNİ..

Delikız
29-06-07, 16:10
Karma ve Dudu albümündeki siteden sorumlu ekip değişince siteyle kimse ilgilenmez ya da yeteri kadar ilgilenemez oldu. Aslında ekip süperdi ama işte aksilikler. Şu anda yeni yapılandırmada olduğunu biliyoruz ve bende yeni albümle bomba gibi bir site açılacağını umuyorum:)

miray
02-07-07, 21:04
Karma ve Dudu albümündeki siteden sorumlu ekip değişince siteyle kimse ilgilenmez ya da yeteri kadar ilgilenemez oldu. Aslında ekip süperdi ama işte aksilikler. Şu anda yeni yapılandırmada olduğunu biliyoruz ve bende yeni albümle bomba gibi bir site açılacağını umuyorum:)
sana katılıyorum delikız:20:

Aacayipsin
27-09-07, 23:28
Tarkan bekledi bekledi, sonunda işi bayramda tatlıya bağlamaya karar verdi..

Her zamanki gibi işini biliyor..

szr67
28-09-07, 11:56
herzaman söylerim ve söyliyicem tarkan ekibini değişmeli.yoksa bu gidişle tarkan şirket gibi batacak madonna kriterlerini getirmeli kadın popstar değil sanki firma mübarek her bir kolun adamı var.tarkan herzaman ilklerin adamı ama nedense webhosting de beceriksizlik hat safada ekibini değiş tarkan yoksa.yavaş yavaş bye olucaksın albümün bile nezman çıkacağı belli değil bi albümde 4şarkıda olsa hitt albüm olur nedir bu kadar kararsızlık anlamış değilim albüme nazar deydireceksin.bişey değil ben orkestrana üzülüyorum gitaristin harincinde hepsi senden başka kimseyle çalışmıyo adamların elleri körelecek..bi albümde 17şarkının anlamı yok ve her albümde site değişmek kadar saçma birşey yok..