PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boz Beklentilerini Cosmopolitan'a Anlattı

arjen22-tarkan
18-02-07, 20:54
Müzik piyasasına “Aşkı Bulamam Ben” adlı single albümü ile adım adan Murat Boz’un “Maximum” ismindeki ilk albümünü müzik marketlere sundu. Ozan Çolakoğlu’nun prodüktörlüğünde hazırlanan albümde Ümit Sayın’ın iki bestesi ve Tarkan’ın bir parçası var. Tarkan, Nil Karaibrahimgil, Burcu Güneş, Nilüfer ve Hande Yener gibi sanatçılara vokal yapan Murat Boz; geçtiğimiz yaz Açıkhava’da Ajda Pekkan’la yaptığı düetle adını daha geniş kitlelere duyurmuştu…

Murat Boz, müziğe dair beklentilerini Cosmopolitan dergisine anlattı: “Beyonce ile düet yapmak isterdim!”.

HENÜZ ÇOK YENİYİM
* “Maximum” için Türkiye’nin en güzel insanları ve bestecileriyle çalıştım. Bu, prodüktörüm Ozan Çolakoğlu ve benim en büyük avantajım oldu. Albümde, Ozan’ın dışında Ümit Sayın’ın çok güzel iki bestesi, Tarkan’ın bir parçası var. Heyecan verici bir albüm oldu. Umarım dinleyici de beğenir.

* Henüz yeni bir sesim. İlerleyen yıllarda kendimi daha çok geliştireceğim. Öğrenmeye ve deneyim kazanmaya devam ediyorum. Müzik koca bir deniz. Her gün yeni bir şey öğreniyorsunuz. Yine de son kararı dinleyici verecektir.

* Yavaş yavaş ilerleyen ve hazmederek giden bir kariyer hayal ettim hep. Başlangıcı bence iyi oldu. Hayalim; bunu sürdürüp Türkiye’de kalıcı olabilmeyi sağlamak. Umarım bunu başarırım.

* Bir röportajımda Ajda Pekkan’la düet yapmak istediğimi söylemiştim. Yaşar Gaga bunu okumuş ve Ajda Hanım’a söylemiş. Açıkhava konserinde Ajda Pekkan’la yan yana gelmek benim için eşsiz bir deneyim oldu. Büyüleyici bir andı… Dünya starlarından ise Beyonce ile düet yapmak isterdim.

* Dizilerde oynamam için çok teklif geliyor. Ama şu dönemde albümden önce bir dizide oynamayı kariyerim açısından uygun bulmuyorum. O yüzden teklifleri albüm sonrasında değerlendirmek daha doğru olacak benim için.

STARLIK SORUMLULUK
* Hayranlarım arasında genç kızlar çoğunlukta. Elim yüzüm düzgün ama bu konunun çok da abartılmasından yana değilim. Sonuçta mesleğim modellik değil. Ayrıca güzellik, yakışıklılık kişiden kişiye değişen bir kavram. İnsanlar eğer fiziğimi de beğeniyorlarsa ne mutlu bana!

* Star olmak insana büyük bir sorumluluk getiriyor. İnsanın üstüne başına, yaşamına, verdiği mesajlara ve hareketlerine özen göstermesi gerekiyor. Bunun için sağlam bir karakteriniz olması lazım.

:20: söyledikleri ile beni etkiledi

Kaynak:http://ozgurcanturk92.spaces.live.com