PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boz Hakkında Küçük Bir Bilgi

arjen22-tarkan
18-02-07, 17:22
Single çalışması " Aşkı Bulamam Ben" ile müzik dünyasında son zamanların en iyi çıkışını yapan Murat Boz albümü " Maximum" geliyor…Türk Popüler müzik dünyası her dönem ismi ve yaptığı işler ile kitleleri peşinden sürükleyen isimlere sahip oldu. Uzun zamandır yeni jenarasyon da bu isimin kim olduğu tartışıldı.2000'Lİ YILLARIN STARI BELLİ OLDU! Murat Boz , single çalışmasının Türkiye normlarına uymadığını düşünen müzik eleştirmenlerinden tutun da farklı kesimlere kadar herkesi şaşırttı. VE şimdi de sıra geldi albüme…MAXİMUMAynı zamanda albümün ilk klip çalışması olan "MAXIMUM", Murad Küçük tarafından çekildi. Çekim 18 saat sürdü. Murat Boz'un dans koerografisinde "Benimle Dans Eder Misin"yarışmasının birincisi Eylül eşlik etti.Murat Boz "Maximum" , Stardium Müzik etiketiyle müzik marketlerde!

kaynak:www.dr.com.tr

fantin
18-02-07, 17:31
Haber için sağol arjen:1:

şekerim
18-02-07, 18:15
teşekkürler arjen:20:

Nzl
20-02-07, 20:23
D&R'da murat Boz albümü için dinleyicilerinin görüşleri

kerem yıldırım 18.02.2007 16:42:44
Güsel Olmuş:)
Şarkıları baya güzel ben beğendim özellikle en sewdiklerim püf maximum ve üzüleceksin !!! tarkan süper bir şarkı vermiş bence yazın hit şarkılarında biri olcacak püff

--------------------------------------------------------------------------------

Tufan Zenger 16.02.2007 19:26:09
süper
harika bi albüm olmuş.. püf, dönmem, derdin var, seni bana bağlayan, kalbini dinle, umrumda değilsin favorilerim.. gerçekten harika bi albüm.. e zaten tarkan ın ekibinden daha kötüsü beklenemez.. pop sevenler bu albümü kaçırmasın.. yılın en iyi albümlerinden biri.. tabi tarkan ın arkasında..

--------------------------------------------------------------------------------

daha iyi olabilirdi
albüm çok sıradan olmus cok iyi çıkış yapmıstı ama hayal kırıklıgına ugradım albümü alınca. sarkı sayısı cok görünüyor ama aslında 9 yeni sarkı var. geri kalan 5 sarkı ya singledan ya da diğer sarkıların farklı versiyonları. bence az sarkılı albümlerin modası gecti....

yelda kara 11.02.2007 20:08:48
harika çok lezzetli:)
öncelikle murat boz'a gerçekten destek vermek istedim çünkü türkiyede yapılmayan yada z yapılan bi kalitede iş yaptı.iyi olduğu konuşmalarındanda belli inşallah çok mutlu iyi olur.albümünü aldım gerçekten beğendim.kimseye kulak asmasın,yolundan sapmasın hep böyle kalsın inşallah.adam gibi adam denir ya...4/4lük...

http://www.dr.com.tr/FO/ProductDetailForMusic.aspx?work_no=0000000216285

ümitcoll
21-02-07, 23:04
bilgilendirdiğin için sağol