PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARkAn2

tara
17-02-07, 21:18
Bu dunyada bır tek sen bana ayıt oldun senın sesın duydugum tek ses bılmedıgım kokun hıssetıgım tek koku. Gozlerım sadece senı gorıyor
Ruyalarım tek kahramanı oldun artık
Sarkıları dınlerken sankı senı karsımda gorup sana soylıyorum gıbı oluyor.denızde yakamozsun benım ıcın gokte yıldızsın ve ıcımde bır kalp akısı .
Sadece tanrı bılır senı ruyamda gormek ıcın ona kac kere yalvardıgımı sadece gece bılır kac kere karanlıklarda agladıgımı
Senın ıcın duga ederken bır tek yıldızlar sahıdlık ettı .ozlerken bır tek kalbım hıssettı
Sen hıc bıldın mı kac kere senın dusuncenle uyandıgımı
Hıc duydunmu ( tarkan dunyanın en mutlu adamı olsun) dugalarımı.
Soyle hıc duydun mu.......
Sen ordaydın ben burda sen sevenlerınle bulusıyordun ve ben onlara karsı bakısını onlara opucuk atmanı kıskanıyordum ama elımden bı sey gelmıyordu kı
Her nasılsınız turkıye dedıgınde her sızı cok ozledım hem serılerım dedıgınde aglayan bendım
Ama bı okadarda hayranlarım dedıgınde yuzumdekı nese her sevenlerım dedıgınde hayata sarılmam huzunum kadar ıcdendı....
Sımdı yazımı bıtırıyorum ama yuregımde yıne yenı duygular kaynıyıp yıne yaz dıyor
Sanıye sanıye sana olan sevgım artıyor ve benı ası edıyor
Neyse yıne her zamankı gıbı tanrıya cok ama cok tesekkur edıyorum kaderımde senı tanımayı yazdıgı ıcın ve yıne dıyorum kalbım her zaman bır kısıye ayıt oda bıtane tarkanım

raena
17-02-07, 21:25
tara cok ama cok guzel olmus , yureyine saglik arkadasim .

TarkanColl
17-02-07, 21:25
:10: :20:

Tarkan duy bu sesi.

tara
17-02-07, 21:31
Tarkan duy bu sesi.[/quote]
haykiriyorum haykiriyorum ama duymiyor canim napicam?:16: :11:

HND
17-02-07, 21:58
ayyyy canim cok duygulandim... o sevgi dolu yürecigine saglik..:29:

**MegaStarkan**
18-02-07, 00:29
hay sirami sana veriyom valla ilk seni görsün sonra beni :18:

tara
18-02-07, 12:52
hay sirami sana veriyom valla ilk seni görsün sonra beni :18:supersin kenan cim sirayi sakla geliyorum:20:

süper üye
18-02-07, 13:12
Güzel olmuş

tara
20-02-07, 14:13
Güzel olmuşsevindim tesekkurler

kisgunesi
20-02-07, 16:53
hımm güsell omuşş ;)

maydonozz
27-03-07, 23:20
tara duygularını çok güzel ifade edebiliyorsun tebrikler eee sıra tarkanın okumasında artık ;)