PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzik ödülleri....

HURRICANE
16-02-07, 12:40
Arkadaşlar Murat Boz'a Oylarınızı gönderebilirsiniz;)

www.powerturkmuzikodulleri.com

tara
16-02-07, 18:00
tesekkurler

RaSKaS
16-02-07, 18:02
teşekkürler HURRICANE
birkaç gün önce oylamaya katılmıştım , bir kez daha oylamış oldum :20:

en iyi konser kategorisinde Tarkan -Harbiye Açık Hava Konserlerini koymamışlar.En iyi ve en çok seyirci toplayan konserlerdi ,Tarkan Konserleri.:16:

scorpioness
16-02-07, 19:03
teşekkürler HURRICANE
birkaç gün önce oylamaya katılmıştım , bir kez daha oylamış oldum :20:

en iyi konser kategorisinde Tarkan -Harbiye Açık Hava Konserlerini koymamışlar.En iyi ve en çok seyirci toplayan konserlerdi ,Tarkan Konserleri.:16:
Aynı şey benimde dikkatimi çekti bu yüzden kızıp kimseye oy vermemiştim ve vermeyecegim...

**MegaStarkan**
16-02-07, 19:04
Aynı şey benimde dikkatimi çekti bu yüzden kızıp kimseye oy vermemiştim ve vermeyecegim...
aynen bende

Oyy Oyyy Kizmayinnn sinirlenmeyinn
O listeye Tarkani koyarsalar, digerleri ezik kalmazmi yaninda :4:
Onu dusunerek yapmistirlar siz uzulmeyin:18:

coolcarizma
17-02-07, 02:06
murat boz un nesine oy vericeksiniz,bırakın ne hali varsa görsün...

ozkan1907
17-02-07, 11:29
walla ne güzel ya tarkanın vokalisti olarak cık isi götür bence sonu iyi degil hep bunun altında ezik kalcak murat boz ben bide seyi merak ediyom bayhan falan tarkanın vokalisti olsaydı bu kadar desteklermiydik bence yine iyi yanlarını görmeye calısırdık hani tarkan calıstıysa vardır bi bildigi gibi... :18:

**MegaStarkan**
17-02-07, 12:09
Oyy Oyyy Kizmayinnn sinirlenmeyinn
O listeye Tarkani koyarsalar, digerleri ezik kalmazmi yaninda :4:
Onu dusunerek yapmistirlar siz uzulmeyin:18:
:18: :18: dogru ....bide galiba tarkan onlarin tanitim videosunda oynamadi kenan doglu, serdar ortac, nil vs vs gibi ondan belki yada diyorlardir ztn gelmezki tarkan o ödülü almak icin:18:

şekerim
17-02-07, 13:33
teşekkürler

arjen22-tarkan
17-02-07, 15:26
teşekkürlerrr ....

HURRICANE
18-02-07, 15:44
Malesef arkadaşlar TARKAN ın aday listesinde olmaması üzücü harbiye açık havada:(sabredin bence ben öyle yapıyorum hele şu albüm bir çıksın o zaman görücem ben onları...TARKAN TARKAN diye dillerinden düşürmeyecekler yine..Az kaldı şunun şurasında 3-4 ay kaldı o zaman görecekler listeye konulmamayı onlar...Murat bozun nesine oy vericem diyen bir arkadaş olmuş vermek zorunda değilsin arkadaşım(cool karizma)...vermek isteyenler için ekledik buraya linki...zorla değil ki!

**MegaStarkan**
18-02-07, 15:52
ya o degilde kral müzik ödülleride yaklasiyor....ve bu sefer degisiklik var: herhangi bi kategoride bizim (pop bölümde) sms yolunla adaylarimizi secme sansimiz var galiba eger yanilmiyorsam :P

HURRICANE
18-02-07, 15:56
Mega evet bu sefer oyle bır farklılık var adayları halk belırleyecek..ama çok fazla detay bılmıyorum ...arastırmak istedim ben o olayı aslında ama kralın sıtesını cozmek da vıncının sıfresınden daha zor be arkadas:)

**MegaStarkan**
18-02-07, 15:57
Mega evet bu sefer oyle bır farklılık var adayları halk belırleyecek..ama çok fazla detay bılmıyorum ...arastırmak istedim ben o olayı aslında ama kralın sıtesını cozmek da vıncının sıfresınden daha zor be arkadas:)
:18: :18: iyi yardimci olim bende ....arasdirim :18: :18:

HURRICANE
18-02-07, 16:00
ok organıze olalım da olayı bıtırelım..Hemde TARKAN a İngilizce album dalında Ödül versınler hepsınede kapak olsun bu:)valla ben cıddıyım bu konuda...internet var elımızın altında çığ gibi kitleyı takarız peşimize ondan sonra kral tv yonetıcılerı dumur olur:)süper olur bence..hemen çalışmalara başlayalım!

**MegaStarkan**
18-02-07, 16:12
ok organıze olalım da olayı bıtırelım..Hemde TARKAN a İngilizce album dalında Ödül versınler hepsınede kapak olsun bu:)valla ben cıddıyım bu konuda...internet var elımızın altında çığ gibi kitleyı takarız peşimize ondan sonra kral tv yonetıcılerı dumur olur:)süper olur bence..hemen çalışmalara başlayalım!
evet katiliyorum sana
buda oranin maili ben attim birtane sormak icin nasil tam oluyor hersey.... gittimi bilmiyorum:11:
izleyicitemsilcisi@kralmedyagrup.com

arjen22-tarkan
18-02-07, 17:12
Malesef arkadaşlar TARKAN ın aday listesinde olmaması üzücü harbiye açık havada:(sabredin bence ben öyle yapıyorum hele şu albüm bir çıksın o zaman görücem ben onları...TARKAN TARKAN diye dillerinden düşürmeyecekler yine..Az kaldı şunun şurasında 3-4 ay kaldı o zaman görecekler listeye konulmamayı onlar...Murat bozun nesine oy vericem diyen bir arkadaş olmuş vermek zorunda değilsin arkadaşım(cool karizma)...vermek isteyenler için ekledik buraya linki...zorla değil ki!

Doğru Diyosun abi sen illa oy werin diye linki wermiyosun buraya wermek isteyenler için .... Bir Daha Teşekkürlr !

fantin
18-02-07, 17:34
Tarkandan başkasına oy vermeye elim gitmiyor yinede teşekkürler.