PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan sizce doğru mu yaptı

süper üye
10-02-07, 18:46
biliyorsunuz heralde,Tarkan bir açıklamasında "Türkiye'de katılacak talk show yok" demiş,ve bunun üzerine Okan Bayülgen ile aralarına dağlar girmişti.
sizce tarkan doğru mu söyledi,yani sizce tarkanın dediği gibi türkiyede doğru düzgün talk show yok mu?yoksa tarkan biraz ayıp mı etmiş

arjen22-tarkan
10-02-07, 20:03
bence tarkan biraz ayıp etti ... Böyle Düşünmesi Normaldir(Her İNsanın düşünce açısından özgürdür) fakat bunu söylememesi gerekirdi eğr okan deseydi türkiye de adam gibi popstar yoktur ayıp etmiş olurduu ..bence tarkan bunu söylememeliydi ağzına yakışmayan kelime oldu ... Ki bence Beyaz da okan da türkiyede en iyi 2 talk show programı yapan ünlüler ...

HURRICANE
10-02-07, 20:28
Bencede yakışmadı..sonuçta yurt dışında katıldığı talk shovlarda oyle aman aman shovlar degıl yani!Okanın programına bırsey söyleyemem ama Beyaz ın shov u bence oldukça kalite yani Beyaz ın programına çıkabılırdı...Gerçi Tarkanın ruh halinide düşünmek lazım yıllardır üstüne geliyorlar istemedende ağzından çıkmış olabilir o sözler...

süper üye
10-02-07, 20:47
bence Okan insanlara yılışık davranıyor..
ben katılmasını istemem ama,
yine de laf söylemesin.

yigit
10-02-07, 20:47
bncede yakısmadı tarkana ama tarkanın bnce dusuncesı o deıldı kalıte acısından solememıs olabılır turkıyede kendısıne sorulacak sorulardan raatsız oldugunu dusunuyorum escınsellık bunların basında gelıo..ayrıca okan bayulgen ıcınde dogru bı kelıme katılıcagı bı program deıl okan bayulgenın kı beyaza cıkabılır ama beyaz show kalıtelı ve ıstedıgı gbı bı program olur...

tara
10-02-07, 20:49
bence dogru bi sey soyledi sonucta peker neymis bilmiyorum gafurun katildigi programa katilmasi hic dogru bi sey degildi.tarkan daha deyerli.
o programlarin cok iyi misafirleri oldu ama tarkan baska

lara
10-02-07, 20:49
bence okanda beyazda cok basarılılar.tarkan biraz ayıp etti ama vardır bi bildiği birileri basmıştır damarına:13:bu arada okan daha cok ayıp etti yerden yere vurdu resmen tarkanı.

Nzl
10-02-07, 21:13
tarkanın işi yok talk showlarda falan
insanlar onu ulaşılmaz olduğu için seviyor
söyleşiş tarzı doğru olmaya bilir ama anlatmak istediği bence doğru
Yıllardır herkes tarkan hakkında atıp tutuyor, eleştirilmedik hiç bir tarafı kalmadı. Tarkanında bazı konularda fikrini söylemeye hakkı var
hemde herkesten daha fazla...

HakanÇelik
10-02-07, 21:29
Tarkan'ın o röpörtajının tamamını okuyan herkes tarkan'ın ne demek
istediğini anlayacakdır. cımbızla çeker gibi bir cümleyi alarak tarkan'ın
söylemek istediklerinden uzaklaştırırsak röpörtajı haksızlık etmiş oluruz.
tarkan artık değiştiğini, olgunlaştığını ve hayattan farklı şeyler beklediğini
söylüyordu o röpörtajda. bu yüzden türkiye'de katılacağım şov programı yok
dedi. çünkü küçük hesaplar peşinde koşan şovmenler sorularıyla megastarımızı
üzebilirlerdi. oysa o bizim ulaşılmaz yıldızımız. görüyorum ki bazı kişiler tarkan gibi kırılgan bir ruh yapısına sahip olan bir insanın üzülmesinden yana. haksızlık
etmeyin lütfen....

süper üye
10-02-07, 21:34
ya dinleseydin önce ben de biliyorum öyle dediğini ama sonuçta okan ve tarkan arasında laf diologu oldu...ve bir kavga vardı,
o yüzden açtım konuyu

**MegaStarkan**
10-02-07, 21:59
bence hicde ayip etmedi....
hakli tarkan neresi güzel o talk showlarin? tarkan dedi mtvdeki gibi fln olsalar keske ..öneride bulundu ama onlar üstüne alindi

byy_goksell
11-02-07, 01:15
çok enteresan o roportajı yapan ayşe armandı bn o roportajı okudum ve öle bi açıklama yok daha sonra ayşe armanda tarkanı haklı buldu ve öle bişey sölemediğni söledi... medyanın oyunuydu bu daha sonra tarkan bişey sölemedi ve okanda sazan gibi atladı olay budur.....

ozkan1907
11-02-07, 11:19
agzından duydunuzmu arkadaslar o zaman yorum yapmicaksınız 1 hafta önce ajdar ın oturdugu koltuga ertesi hafta kimse tarkanı oturtamaz bu kadar...:13: :13:

şekerim
11-02-07, 13:42
bence hicde ayip etmedi....
hakli tarkan neresi güzel o talk showlarin? tarkan dedi mtvdeki gibi fln olsalar keske ..öneride bulundu ama onlar üstüne alindi

bu konuda kenana katılıyorum:20: :20:

popstareyup
12-02-07, 00:48
tarkana katılıyorum..turkiye de tarkanın katılabileceği seveiyede bir talk show yok....diğer şarkıcılar için uygun bir suru var zaten.....

arjen22-tarkan
13-02-07, 16:03
Yau Röportajın tamamını elinde olan bir arkadaşımız atabilir mi ?

süper üye
28-02-07, 21:08
ya arkadaşlar hadi diyelim böyle bir şey söyledi bir magazin programında da gördüm işte

soru-tarkan bey "katılacak talk show yok türkiyede" diye hala ciddi misiniz?
cevap-sana söz yok..(şaka bir tarafa) evet hala ciddiyim.
ve katılmayacağım

gence
01-03-07, 18:33
Nzl sana aynen katılıyorum arkadaşım.okan ın bi kere niyetinin bozuk olduğu aşikar

escape
11-04-07, 18:30
Şimdiye kadar :54: :54: :35: :52: :30: :35: :48: ı hangi tartışmanın içinde buldular ki.Zaten oraya çıksa yaptığı işlerden başarılarından başka ne konuşucakki.Aslında o şekilde söylememiş olsada söylenen doğru.Bu tür programlara sansasyon lazım e o da TARKAN DA yok.Zaten onu bu yüzden sevmiyor muyuz?Kimseye benzemediği ve sadece işiyle bi yerlere geldiği için.:13: :13: :13:

meyra18
20-06-07, 10:13
ya tarkan ayıp filan etmedi arkadaşlar tarkan nerde ne konuşşması gerektini çok iyi bilirrr kendine uygun progrAM OLDUNU düşünmüyo olabilirrrrr

tarkanmurat
22-06-07, 23:33
bencede okumadan anlamadan dınlemeden onu sevenler bıle yanlıs dusundugunu soyluyor ama bu cok sacma cunku hem onun katılacagı bbır program yok ıkıncısıde zaten o tarz programlarda ınsanın sanatsal faalıyetınden cok ozel yasamı gundeme getırıldıgınden soylemıs olavılır bende sonuna kadar katılıyorum

eskalen
23-06-07, 00:01
Ama gerçekten doğru bu tür talk show programlarında hiç sanatsal faaliyetlerden bahsedilmiyor...Beyaz'da anlamıyor ki hiç öyle espiri yapıp zamanı geçiriyor dikkat ettimde yani...Makinada öyle bence o yüzden demiştir....Her türlü programlar Türkiye'de müzikden anlamayan sunucular sunuyor sonra dönüyor gene özel yaşmalarında polemiklerden olaylardan bahsediliyor adam albümünü tanıtmaya geliyor neye maruz kalıyor harbi bak dikkat edin öyle hep....Tarkan çıksında napsın şimdi haklı biraz da.....Bence Tarkan çıksın göstersin yeter:)

mustix91
15-08-07, 21:27
okan bayülgen bundan 10 sene önce tarkan a popun topu dedi bi de kendisine hakaret eden adamın show una mı çıkcaktı tarkan?ama beyaz a çıksa ii olurdu

sarıpapatya
15-08-07, 22:19
bencede çıkmamakla çok doğru yaptı ne sorcaklar çok belli biliyo adam işini niye çıksınki tarkan ne yapsa doğrudur

erdi12
19-08-07, 16:15
ben tarkana katılıyorum tarkan ne yaptığını bilir bir bildiği vardırki söylemiştir

gokhantevetoglu
23-08-07, 13:39
iyikide katılmamıs ne o ole yaaa sacma sapan esprıler sorular en ıyısını yaptı desteklıyorum tarkanı sonuna kadar

Aacayipsin
24-08-07, 17:56
Bence de biraz ayıp etti.. Beyaz iyi bir talkshow cu...

levent_taka61
24-08-07, 18:01
Arkadaşlar Genel Itibari Ile öle Demiş Yoksa Istisnalar Olabilir Neden Büyütülüo

M3RTXx
27-08-07, 16:58
ya millet saçmalamayın ne ayıbı yw ?
yalanmı sölüo tarkan ya okan bayülgenin o aptal programına mı katılcaktı
programda full abuk sabuk konular konusuluo okan bayülgen önce gitsin tipini düzeltsin

hayır eger katılıcak olmasa programlara neden almanydaki o programa katılsın youtebeden açın izleyin tarkanın almanyada katıldıgı programı ne kadar rahat oturuo koltukda gülüo oynuo o hareketleri burda yapsa bi ton eleştiri alır

tarkanın yaptıgı herşey dogru gelio bana ......

ozgee
27-08-07, 19:13
gelcek soruları bile bile niye cıksınki yaptıgı isle ilgili konuları irdeleseler fenamı olur program ne kadar kaliteli olursa olsun bencede cıkmamalı

Virane
27-08-07, 21:23
bence tarkanı ağırlayacak talk show yok
tarkanın yıldızı sığmaz oraya:D

MONZA
27-08-07, 21:25
Evet Haklisin Masum Kardeş :)

levent_taka61
02-09-07, 22:32
arkadaşlar tarkanın vardır bi bildiği

berrin
02-09-07, 23:46
ya ne işi var ya adamın yanı ortada gezen herkesın katıldıgı carkıfelek programına katılmadı dıye mehmet alı soylemedık laf bırakmadı. ne yanı adam sacma sapan herkesın cevırdıgı aynı carkımı cevırsın:) ınsan gozunde bıle canlandıramıyoo.

pelince
03-09-07, 14:15
bence çıkmaması çok doğru 1 kere okanın programı çok sewiyesiz bence beyaza lafım yok zaten beyazda üstüne alınmadıki tarkana sataşma gbi bi durumu olmadı sonuna kadar tarkan ne yaptıysa arkasındayım ama eğer gerçekten böle bise söylediyse ayp etmiş yani öle düşünebilir ama bunu dile getrmesi gerekmez bende tarkan gbi düşünüyorum ama sölememeliydii tabii eğer söylemişse diorumm... zaten dememişsee sorun yook yapanlar edenler alllahndan bulsunlar:20:

bise daha eklemek istiyorum şu olanlardan sonra okanın tarkana yaptıkları daha ayıp terbiseyz we sewiyesizce :13: ama tarkan halaa susuyoo we bise demiyoo meleeğiim yaaa:8: tarkan gbisi yyok yemin ederm...