PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın ablasını ZOOM buldu

Lorenser
08-02-07, 10:15
Star TV'de ekrana gelen ZOOM ekibi, Antalya'da yaşayan Tarkan'ın ablasını buldu ve özel bir ropörtaj yaptı. Bu akşam saat 23.00'de ZOOM'da... Ayrıntılar ZOOM'dan hemen sonra...

izlemek icin

http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.aspx?s=10&vid=624

HakanÇelik
08-02-07, 12:09
Amerika kıtasını bulmuşlar gibi...:18: :18: :18:

Tarkan'ın ablası ne kibar bi bayanmış. çok tatlı.

:17: :17:

fantin
08-02-07, 12:22
Akşam bolca ajdar banu alkan muhabbetine katlanmak zorunda kaldım izleyebilmek için.Starın magazin anlayışı çıldırtıyo beni zaten. Haberin tanıtımında (Tarkanın ablasını bulduk. Gülay hanım abisi Tarkanı anlattı ) diye alt yazı koydular. Bu nasıl bir cümledir.Kime hazırlatıyolar anlamadımki.

şekerim
08-02-07, 19:04
Akşam bolca ajdar banu alkan muhabbetine katlanmak zorunda kaldım izleyebilmek için.Starın magazin anlayışı çıldırtıyo beni zaten. Haberin tanıtımında (Tarkanın ablasını bulduk. Gülay hanım abisi Tarkanı anlattı ) diye alt yazı koydular. Bu nasıl bir cümledir.Kime hazırlatıyolar anlamadımki.

:28: :28:

sende mi ya valla berbattı :16:

teşekkürler

zekersin
09-02-07, 12:47
ayrıca star yine yaptı yapacağını.fon müziği olarak koydukları şarkıyı internnetten indirmişler. malum internet sitesinin reklamı yapılıyordu şarkı sırasında. yaw ben anlamıyorum koskoca milyon dolarlık televizyonlar bir albüm alamıyorlarmı. sanatçılar bence insanlardan önce bu kanallara dava açmalı. imam os..sa cemaat ne yapsın misali. walla ayıp. yazık. en başta korsana maalesef televizyonlarımız destek çıkıyor.