PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzeyyen Senar Röportajında Tarkan

Nzl
06-02-07, 22:04
Müzeyyen Senar Röportajında Tarkan
Eylül 2006'da yüksek tansiyon ve kalbindeki ritim bozukluğu nedeniyle hastaneye kaldırılan Müzeyyen Senar’ın vücudunun sağ tarafında kısmi felç, beyin damarlarında da pıhtılaşma olduğu açıklanmıştı. Uzun süre konuşamayan, hareket edemeyen Senar, 10 Ekim'den bu yana Darüşşafaka’da tedavi görüyor ve artık tedaviye daha iyi cevap veriyor.

Müzeyyen Senar ile Star gazetesi'nin yaptığı röğortajdan bazı alıntılar:

"Tarkan, Sezen Aksu, Bülent Ersoy, Müjdat Gezen ve Adnan Şenses ziyaretime geliyor. Ama gelmeyenler daha fazla."

"Yıllardır dinlemeye doyamadığımız Müzeyyen Senar’a en çok sevdiği şarkıyı sorduğumuzda birkaç yıl önce Tarkan ile de söylediği ‘Benzemez Kimse Sana’ diyor. Atatürk’ün önünde defalarca şarkı söyleyen ama hastalığından dolayı şimdi güçlükle konuşan Senar’a şarkı söylemeyi özleyip özlemediğini sorduğumuzda ‘78 yıldır söylüyorum. Yeter artık. Bıktım’ yanıtını veriyor. Feraye Işıl ise annesinin şimdi televizyonda duyduğu şarkılara eşlik ettiğini belirterek, ‘Arabada onun CD’sini koyduğumuzda ‘Kaldırın bu ne artık. Yeter’ diyordu. Kendisini dinlemeyi sevmez. Tarkan’ı çok seviyor. Sezen Aksu’yu da’ diyor."

"Pek çok dostu Senar’ı hastanede yalnız bırakmıyor. Sık ziyaret edenlerin başında Sezen Aksu, Tarkan, Bülent Ersoy, Müjdat Gezen ve Adnan Şenses geliyor. Kızı Feraye Işıl bunları anlatırken Tarkan’ın ismini duyan Senar, ‘Tarkan’ı çok seviyorum. Çok iyi çocuk. Hani gelecekti bu hafta?’ diye soruyor. Feraye ise annesine ‘Grip olmuş o nedenle gelemedi’ yanıtını veriyor."

http://tarkanplus.blogspot.com/

**MegaStarkan**
06-02-07, 22:15
büyük gecmis olsun Müzeyyen Senara ve Tarkanada girp olmus
Tarkan cok iyi cocuk demis harbi bak ziyaretinide etmis süper ya sanat camiyasinda böyle dostluklar bravo
tskler nzl:41:

HND
06-02-07, 22:25
teskkürler nzl.. zaten Müzeyyen Senardan aksi bir söz beklenemez Tarkan icin.. acil sifalar diliyorum..

scorpioness
06-02-07, 22:27
Müzeyyen Hanım gibi bir sanat devinin yeniden sağlıgına kavuşmasına çok memnun oldum Tarkan tabii ki ziyaretine gidecektir çok güzel bir vefa örnegi duygusaldır bizim ki ilgilenir böyle şeylerle.Sağol Nzl:20:

maydonozz
06-02-07, 23:53
Müzeyyen Hanım gibi bir sanat devinin yeniden sağlıgına kavuşmasına çok memnun oldum Tarkan tabii ki ziyaretine gidecektir çok güzel bir vefa örnegi duygusaldır bizim ki ilgilenir böyle şeylerle.Sağol Nzl:20:

haber için teşekkür Nzl

queen
07-02-07, 00:25
ALLAH tan acil şifalar diliyorum Müzeyyen Senar için.TARKAN her zaman ki gibi bir vefa örneği göstermiş.haber için teşekkürler...

RaSKaS
07-02-07, 11:47
Müzeyyen Senar gibi büyük bir sanatçının Tarkan hakkındaki güzel sözleri çok güzel,herkese nasip olmaz.:20:

Yıllardır dinlemeye doyamadığımız Müzeyyen Senar’a en çok sevdiği şarkıyı sorduğumuzda birkaç yıl önce Tarkan ile de söylediği ‘Benzemez Kimse Sana’ diyor.

Bu mükemmel düeti bende çok seviyorum.Tarihe geçen bir düet :29:

Benzemez kimse sana
Tavrına hayran olayım
Bakışından süzülen
İşvene kurban olayım

Lütfuna ermek için
Söyle perişan olayım
Bakışından süzülen
İşvene kurban olayım