PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Icin Degil......

badboyserkan
04-02-07, 16:04
TARKAN ICIN DEGIL....

Şık sık Tarkan'la birlikte veya yalnız New York'a giden Bilge'nin asıl amacı megastarı görmek değil, ABD'de yaşayan sevgilisi Hakan'la hasret gidermekmiş.

TARKAN'I DEĞİL Hakan'ı seviyormuş!

Megastarın Bilge Öztürk'le maaşlı aşk yaşadığı iddiası giderek güçleniyor. Bilge, New York'a Tarkan'la hasret gidermeye değil, sevgilisi Hakan'ı görmeye gidiyormuş!.

Megastar Tarkan, erkek arkadaşlarıyla çıplak fotoğraflarının basına yansımasının ardından, Bilge Öztürk'le "aşk yaşamaya!" başlamıştı. Ünlü olmayan bir kadınla alelacele yaşanan bu aşk kafalarda soru işareti bırakmış, çeşitli iddiaların gündeme gelmesine neden olmuştu. Hatta Bilge'nin Tarkan'dan ayda 4 bin dolar maaş aldığı bile iddia edilmiş, bu haber gazetemizin manşetinde yer almıştı.

GÖSTERMELİK AŞK Tarkan'ın Bilge'yle "göstermelik" aşk yaşadığına dair iddialar New York'tan gelen bir haberle güçlendi. İddiaya göre, sık sık Tarkan'la birlikte veya yalnız New York'a giden Bilge'nin asıl amacı megastarı görmek değil, ABD'de yaşayan "gerçek" sevgilisi Hakan'la hasret gidermek. Tarkan'la birlikte yolculuk yaparken havaalanında basına "samimi" pozlar veren Bilge, uçak New York Havaalanı'na iner inmez, sevgilisi Hakan'ın yanına koşuyor.

OYUN DEVAM EDECEK Bu süre içerisinde Tarkan'la hiç görüşmeyen Bilge, megastar ülkeye döneceği zaman havaalanında buluşuyor ve hiçbir şey olmamış gibi sevgili rolünü oynuyor. Anlaşılan Tarkan, yeni bir göstermelik sevgili bulana kadar bu oyuna devam etmeyi planlıyor.

MAGAZİN SERVİSİ

http://www.takvim.com.tr/2004/06/12/yas102.html

Bu HABerin ne zaman yayinlandigini bilmiyorum...ama asilsiz bi haber....:13: :13: :13: :16: :16:

şekerim
04-02-07, 17:13
hakikaten sinir bozucu bi haber :14:

miri ben ariyi yakistirdilar heralde tarkanada :18:

queen
04-02-07, 18:14
ahh....bu haberi yapanı bulsam bırakmam..:13: :13: adam da sinir bırakmaz bunlar ya :13: :16:

tara
04-02-07, 19:30
ya bu gazetenin emaili filan yok mu ya manyak mi bu insanlar ya su an sinirden olucem.yeter artik ya yeter

**MegaStarkan**
04-02-07, 20:16
bu takvimde hep kötü seyler yaziyor tarkan hakkinda:13:

scorpioness
04-02-07, 20:22
Kınıyorum, böyle saçma ve düzeysiz haberlere yer vermeyin burda!!

asd1234
27-10-07, 23:58
Adamlar nereye saracaklarını şaşırdılar , yuh!

airjunior17
28-10-07, 00:15
İşleri güçleri yok senaryo yazıyolar sabahtan akşama kadar.Ayıp ya bu kadar terbiyesizlik olamaz.

Mega Fanat
28-10-07, 20:36
Ya anlayamıyorum! Neden TARKANı rahat burakmıyorlar?! Gazetelerinin satılması için acaba daha hangi pisliklere bulaşacaklar?Bir elime geçseniz... Yeter bu kadar da olmaz ki ama...Öyle insanlara iftira atmakla bir yere varamazsınız!!!:13:

M3RTXx
28-10-07, 22:44
tarkan istedigi ile gezer sizene bilgeyi tutsa nolur tutmasa nolur..:) megastar o yw böyle basit seylerle degerimi azalıcak....

T-A-R-K-A-N(aşığı)
03-11-07, 12:35
ya saçmlamayın bilge öztürk TARKANI bulmuş o dandik hakan mıdır(her k,mse belki hayal ürünü) napsın onu?

arjen22-tarkan
03-11-07, 14:17
Çokk Çoook Gülüyorum Vallahaa Kahkalar atıyorum :18:

bzesma
03-11-07, 16:39
ya nakadar ayıp yaa tarkana yapılırmı bu yaaa cok sınır oldum haberı duyunca yalan haber resmen bırakın tarkanla ugrasmayı yaaa

abuzittin
03-11-07, 18:06
herkes haberi yapan kişilere saldırmış,haberin doğru olma olasılığı yok mu

burcuuu
14-11-07, 01:04
kıskananlaaar catlasıııınnn kıskananlaaaar catlaaasssıııınnnn..bn baska bsey demıomm walla...bole habere yer wermeyelım lutfeeeennnnn...

busrab
14-11-07, 02:15
ya haberi yeni okudm we ağzm açık kaldı bu kadr da olmaz yani..gazete nasıl satsn die düşünmüşler tarkana çamur atmakta bulmşlar heralde çareyi..bune kardeşim yaa..sizin reyting aracınız mı tarkan..bırakın bu adamı..ortalıkta o kadr malzeme warken onlarla uğraşın yaaaaa.....
:13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: ......................

*SEM*
15-11-07, 19:27
Elbeete sanatçılar işleri gereği özel hayatlarını diğer insanlardan daha göz önünde yaşıyorlar dolayısıyla haklarında yaşamlarındaki en ufak ayrıntılara kadar ulaşan çeşitli haberler yapılması alışılageldik bir durum...Ancak böylesine asılsız ve yaralayıcı haberlere imza atmalarını son derece etik dışı buluyor ve şiddetle kınıyorum...:13:

CAR
15-11-07, 23:53
hala anlmak zormu tarkan bilge anlaşmalı aşk yaşıyor

tarkan_mania
16-11-07, 00:03
anLaşmaLı yada değiL!
gerçek yada sahte..
ßeLkide söyLendiği gibi göstermeLiktir ama bu Tarkan hariç kimseyi iLgiLendirmez..:1: :36:
rahat bırakın datLimi yaw :10:

**MegaStarkan**
16-11-07, 00:08
hala anlmak zormu tarkan bilge anlaşmalı aşk yaşıyor
Kanitlanmamis birseyi burda tartismamiz anlamsiz. Ayrica forumda polemik yaratmak istiyorsaniz forum kurallarina aykiri davranisda bulunmus olursunuz. Forumda yenisiniz ve ilk msj'larinizla dikkat cekmek istiyorsaniz baska yolda devam ediniz.
Aksi takdirde önlemler alinicaktir.
tskler....

Bamboo
16-11-07, 13:23
Neden tarkan hala sesini çıkarmıyo anlamadım ki bunun gibilerinin bi tanesini mahkemeye verse diğerlerinin bi daha böyle şeyler yazamaz....