PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar'ın yeni damak tadı.....

badboyserkan
04-02-07, 13:15
Her adımıyla adından söz ettiren Tarkan'ın damak tadı bile hayranlarını peşinden sürükledi... Londra'da yemek yediği Ishtar'a gelenler Tarkan'ın mönüsünü istiyor.

23 Aralıkta 2006'da Megastar Tarkan'ın kapısından içeri adım atmasıyla birlikte İngiltere'de Türk mutfağının seçkin örneklerini sunan 'İsthar' (Izgara) restoranın şöhreti ikiye katlandı. Londra'da Türkler kadar İngilizlerin de hayranlığını kazanan Tarkan, son Londra ziyaretinde canı Türk yemeği yemek isteyince methini çok duyduğu İshtar'ı tercih etti.

HERKES ŞAŞIRDI
Mönüsünde dolmadan sigara böreğine, hünkar beğendiden musakkaya kadar birçok farklı lezzeti barındıran restorana gelen Megastar, lezzetli bir gece geçirdi. Tarkan'ı ağırlamak için o gece ne mümkünse yapan mekan sahipleri sonrasında yaşanan gelişmeler karşısında şaşkına döndü.

TALEP FAZLA
Attığı adım bile olay olan Tarkan, damak zevki konusunda da yine hayranlarını peşinden sürükledi. İçinde bir de ocakbaşı bulunan restorana olan talep o kadar arttı ki, içerde yemek yiyebilmek için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Gelmek isteyenlerin özel tercihi ise Tarkan'ın masasında oturup, onun mönüsünden yemek.

www.takvim.com.tr/pap101.html

Bu restorant da bayag un kazanmisa benziyor...bi ara bende ugrarim.....:20: :20: :21: :21: :21:

şekerim
04-02-07, 13:46
eee nede olsa bizim starımız ayrıca dünyada tek :20:

RaSKaS
04-02-07, 13:58
Ishtar ,bir hayli para harcayıp yapamayacağı reklamı Tarkan ın gelmesi ile yapmış :21:

**MegaStarkan**
04-02-07, 19:19
tskler haber icin
bende tarkan menüsünü istiyom:18:

yakinda butun turk restoranlarinda TARKAN MENUSU sunulursa hic sasirmayin arkadaslar:28:

HND
05-02-07, 15:32
"Gelmek isteyenlerin özel tercihi ise Tarkan'ın masasında oturup, onun mönüsünden yemek."
istah falan kalmaz ki ben de öyle bisi olsa.. anneme söyleyim de yapsın tarkanımın mönüsünden..:21: