PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ve Murat Boz Beyaz showdaydı.......

Nzl
03-02-07, 12:52
Beyazında dün söylediği gibi egosu olmayan kendinden son derece emin bir sanatçı olarak Tarkan başkalarının yapamadığını yaptı ve kendisine gerçek bir rakip yarattı...
Ben Muratın söylediği üç parçayıda çok başarılı buldum. Sizinde yorumlarınızı merak ediyorum arkadaşlar

ozkan1907
03-02-07, 13:03
Ben izlemedim maalesef beyaz böle bi sey sölediyse güzel sölemis bence haber icin cok tesekkürler 1.5 saattir online ım bu haberi bekliyodum bakalım kim eklicek diye :18:

TarkanColl
03-02-07, 13:06
3. şarkısını dinleyemedim. Uyumuşum. "Püfle" yi söyledi mi?

badboyserkan
03-02-07, 13:11
pufle yi soyledi arkadaslar...ama sarkilarina bakilirsa sozler guzel ama muziklerde belli bir ritm yok yani gibi geldi bana......a

HURRICANE
03-02-07, 13:13
Dün akşam izledm Beyaz Show u..Murat Bozun söylediği 3 parcada superdi..Çok beğendim..Püf te süperdi:)Murat Boz bu piyasada kendine rahatlıkla yer bulur..Ama asla TARKAN ın rakibi olamaz!Dün akşam armağan çağlayanın yaratmak istediği polemiğe düşmediği içn Murat Boz u tebrik ediyorum!Çok mütevaziydi vede aşırı heyecanlıydı programda!Muratta gördüğüm tek eksik taraf şarkılarını dansla süslememesi.Birde Tarkanın vokalisti olmasına rağmen asla onu taklit etmiyor şarkıları yorumlayışı farklı bu çok sevindirici!TARKAN ıda Beyaz Show da görmek isterim ne diyeyim:)Murat Boz un yolu açık albümü bomba olmuş Pazartesi satıştaymış!Gözü kapalı alınacak bir albüm bence

şekerim
03-02-07, 13:26
Ben izlemedim maalesef beyaz böle bi sey sölediyse güzel sölemis bence haber icin cok tesekkürler 1.5 saattir online ım bu haberi bekliyodum bakalım kim eklicek diye :18::18:

bende izleyemedim :16:

tara
03-02-07, 13:51
ya ben niye hic beyenmiyorum su adami .hic dinlemedim sarkilarini. ama tarkanin sarkilarini dinlemek lazim

byy_goksell
03-02-07, 13:53
görüntüler yok mu sizde???? sölediği 3 şarkıkın görüntüleri.

nesli
03-02-07, 17:25
bende izledim programı 3 şarkısıda birbirinden güzel olmuş=)
Ayrıca bolbol Tarkanın ismi geçtii:10: :10:

MB-VK
03-02-07, 21:44
Bencede Sarkilar Süperdi...
En cok Püfle Üfle Sarkisi hosuma gitti...
Ve bol bol Tarkan muhabbeti edildi...:20:

RaSKaS
04-02-07, 12:19
3 şarkısıda güzeldi ama tarkan ın verdiği parça bir başkaydı :)
2. söylediği slow olan parçayıda beğendim ama maximum u fazla tutmadım.

Beyaz da Tarkan için çok olumlu şeyler söyledi,okan a inat beyaz a çıkmasını çok isterdim :4:

ümitcoll
04-02-07, 15:59
beyaz show u izledim.murat boz un şarkıları idare eder...ama üfle püfle de güzel şarkı olmuş he, tarkan da okusa mı ne konserlerde...şuan için bişey diyemem ama ilerde tarkan kadar da olmasa onun gibi olabilir diye düşünüyorum sağlam bir ekiple ;)