PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dışardan Kendimize Bi Göz Atalım...

serkan
13-04-06, 22:58
kim ne derse desin bu forumda toplanan arkadaşlar tarkanla ilgili olarak hiçbir zaman objektif olamaz..istesekte bunun mümkünatı yok...

işte bu durumda bizim dışımızdaki insanların beğenilerine bi göz atalım...doğru söyledikleri noktalar varmı..kimseye zarar gelmez bundan...

ekşisözlüğü duymayanınız yoktur...geçen bi göz atayım dedim...
işte come closer yorumları...linke tıklayıp search kısmına come closer yazın...

(dışardan duyduğunuz eleştirileri buraya yazın...veya linkini verin)

şimdiden teşekkür ederim.

http://84.44.114.44/

ben gecenlerde goz atarken buraya mikroseksuel konusu gozume carpti ve cok kizdim abi ne ayip yaaaa

ercn
14-04-06, 01:12
yorumları cok moral bozucu.aslında bazı yerlerde bende onların gıbı dusunuyorum...

Blg
20-05-06, 23:24
ekşisözlük dışarıdan, kim ne demişse doğru söylemiş tarzında bakılacak objektif bir topluluk değil, çünkü orada Tarkan başlığı altında yazı yazan 6. nesil yazarların tümü (yeni tarihli postlar), manga ve göksel dinleyerek cool olunduğunu zannedenlerin bir adım ötesinde, bunu adı az bilinen grupları dinleyerek cool olabiliriz şekline dönüştürenler.Ayrıca gayet iyi yorumlar da eklenmiş. Ama bounce'un kaşık havası olduguna ben de katılıyorum:)

Khaos
21-05-06, 00:02
kim ne derse desin bu forumda toplanan arkadaşlar tarkanla ilgili olarak hiçbir zaman objektif olamaz..istesekte bunun mümkünatı yok...

işte bu durumda bizim dışımızdaki insanların beğenilerine bi göz atalım...doğru söyledikleri noktalar varmı..kimseye zarar gelmez bundan...

ekşisözlüğü duymayanınız yoktur...geçen bi göz atayım dedim...
işte come closer yorumları...linke tıklayıp search kısmına come closer yazın...

(dışardan duyduğunuz eleştirileri buraya yazın...veya linkini verin)

şimdiden teşekkür ederim.

http://84.44.114.44/

Objektif olayına katılıyorum serkan...:36_1_11:

İşte yorumlardan biri...

türkiyenin yetistirdigi en güzel ses ve yorumculardan biri.karizmatik biri.
avrupada heleley heleley diye dinleyen bir dolu gavur gördüm.
demek ki oluyomush dedim.

cio
21-05-06, 03:19
ekşisözlük dışarıdan, kim ne demişse doğru söylemiş tarzında bakılacak objektif bir topluluk değil, çünkü orada Tarkan başlığı altında yazı yazan 6. nesil yazarların tümü (yeni tarihli postlar), manga ve göksel dinleyerek cool olunduğunu zannedenlerin bir adım ötesinde, bunu adı az bilinen grupları dinleyerek cool olabiliriz şekline dönüştürenler.Ayrıca gayet iyi yorumlar da eklenmiş. Ama bounce'un kaşık havası olduguna ben de katılıyorum:)
sanırım ilk kez 1ine hak veriyorum,hehe
çok mantıklı bi tespit,kutlarım alexia,özellikle de ilk cümlen

cio
21-05-06, 03:24
olay kendinize dışardan bakmak mı come closer a mı dışarıdan bakmak,eğer site kullanıcılarınaysa bazı yorumlar beni tarkandan soğutuyo,yani bu kadar abartılı bi sevgi,putlaştırma,o kilo almaz,o en büyük (eminim hayır putlaştırmıoruz diyicekler çıkacaktır ya da seviyoruz işte var mı diyeceğiz diyenler,hehe 8) beni haberleri okuyup siteden çıkmaya itiyo,.

sitenin adminleri bile tarkana bi eleştiri yönlendirildiğinde 'hadi mustafa sandal konserine' diyebiliyo ve bu bana garip geliyo,

Khaos
21-05-06, 03:31
Objektif olmamdan yana benimde sıkıntılarım var...Maalesef objektif olamıyorsun bu forumda...Bana sen Mustafa sandal dinle dediler ordan biliyorum:))

TarkanColl
21-05-06, 12:50
olay kendinize dışardan bakmak mı come closer a mı dışarıdan bakmak,eğer site kullanıcılarınaysa bazı yorumlar beni tarkandan soğutuyo,yani bu kadar abartılı bi sevgi,putlaştırma,o kilo almaz,o en büyük (eminim hayır putlaştırmıoruz diyicekler çıkacaktır ya da seviyoruz işte var mı diyeceğiz diyenler,hehe 8) beni haberleri okuyup siteden çıkmaya itiyo,.

sitenin adminleri bile tarkana bi eleştiri yönlendirildiğinde 'hadi mustafa sandal konserine' diyebiliyo ve bu bana garip geliyo,

Bize diyorsun değil mi cio. Bu aralar okadar çok olumsuz eleştiri var ki. Onlara direniyoruz. Hayranlarının olumsuz eleştirilerine ise tahammül edemiyorum kendi adıma konuşmam gerekirse. Burası da "Tarkan hayranlarının buluşma platformu" olduğuna göre acımasızca eleştiri yapan hayranlarını bizde acımasızca eleştiriyoruz. Buna da katlanmanız lazım. Ama sen "ben eleştiririm ses çıkmasın" diyorsan burası yanlış yer derim dozu fazla eleştiriler için. :36_1_6:

EmiLy
21-05-06, 12:58
Ebru'ya katılıyorum ben de..
Burası Tarkan hayranlarının buluşma platformu..onu eleştirenlere katlanmak istemiyoruz, bu çok doğal..

Nzl
21-05-06, 21:24
Ben insanları eleştirirken olumsuzlukların hergangibir istem dışı hatadan dolayımı
yoksa işe ciddiyetle, titizce yaklaşılmamasından dolayımı gerçekleştiğine dikkat ederim.
Sırf her olaya kötü tarafından bakmak adına körü körüne eleştirmem....
Bu tarzım tarkan içinde geçerli.........Ve burada olan herkeste eminim benim gibi düşünüyordur; Tarkan'ın bütün yaptığı işlerde emek var, çaba var, risk var
Ben onu nasıl eleştirebilirimki....yanlızca hatalarını hoş bir dille söylerim o kadar.

grikanat
22-05-06, 00:50
arkadaşlar eger müzikle içiçe iseniz objektif olabilirsiniz.albüm süper ama türkiye için deil bu albüm.insanlar zamanla alışacak.üstelik geç kalmış ve insanlara sıkıntı vermiş bi albüm.bide insanlarda piyasanın çıtası yükseldikçe daha iyisini yapamama korkusu var.bu yüzden biz çıkamıycaz bu agaca bari meyveyi taşlayalım da o düşsün yanımıza ,aynı seviyede kalalım mantıgı var. bence keyifle dinlenecek vce dans etmeye doyulamıacak şarkılarla dolu bi albüm.çıkışı ne kadar geç ve düzenlemelerde hata da olsa bu bi gerçek....tarkanı destekleyen herkesi seviyorum.ii işleri ödüllendirmeliyiz artık.ve tarkan bunu hakeden bi star.....