PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : demet akalından tarkana şok sözler....

badboyserkan
17-01-07, 18:46
Son günlerde rakibesi Hande Yener'le girdiği polemikle gündemde olan Demet Akalın, bu kez de ünlü popçu Tarkan hakkında yaptığı yorumlarla çok konuşulacağa benziyor. Akalın, Tarkan'ı çok sevdiğini ancak yurt dışında başarısız olduğunu ve onun gibi güzel çocukların oralarda çok fazla olduğunu söyledi.

Yurt dışında albüm çıkaran Türk sanatçılarla ilgili düşüncelerini sorduğumuz güzel şarkıcı, "Brezilya'daki kulüplerde benim şarkılarım çalıyormuş. Çok şaşırdım. Oğuz Bey, Honk Kong gezisinden döndüğünde birçok kulüpte Metin Arolat'ın çaldığını duymuş. O da çok ilginç geldi bana. Son Roma seyahatimizde de Serdar Ortaç'la birlikte bir mekana girdik, Tarkan çalıyordu. Ben de 'Serdar burada Tarkan çalmayın' dedim" diye yanıt verdi. Muhabirimizin, Tarkan'ın yurtdışında başarılı olup olmadığıyla ilgili sorusu üzerine ise, Demet Akalın'ın dudaklarından işte bu çok konuşulacak kelimeler döküldü:

"Bence Tarkan da yaptığı hataların farkındadır. Bugün Avrupa'da ve Amerika'da onun gibi güzel çocuklardan çok var. Tamam bizim starımız ama orada maalesef olmadı! Farklılık yaratmamaız lazım!.."

Demet Akalın, Sivaslı Hadise'yle ilgili ise şunları söyledi: "Kız geldi buraya sunucu yaptık, birşeyler yaptık... Avrupa'da çok iyi yerlerde sahne alıyor bir 'star' gibi. Bizim de bazı şeyleri değiştirmemiz gerekiyor galiba!"

kaynak; cansizkus.......

:15: :15: :15: :27: :7: :4: :4:

DieForYou!
17-01-07, 18:55
gerçektende tarkan ingilizce albümle umduğunu bulamadı neredeyse 10 yıllık birikimi boşa gitti ama yinede hayran kaybetmedi

HND
17-01-07, 19:42
tesekkürler badboyserkan
tarkan her seyin farkında zaten:20:

şekerim
17-01-07, 20:10
teşekkürler badboy haber için umduğunu bulamamış olabilir ama tarkan herkesin üstünde bi sanatçı demet gitsin handeyle polemiğine devam etsin

dogruluk payi var aslinda dediklerinde
amerikada bisuru yakisikli cocuk dansini vucudunu kullanarak unlu olmaya calisio ve beceremio... ama tarkanin sadece yakisikliliina guvenip gitmediini unutuyo

**MegaStarkan**
17-01-07, 21:08
demet akalin su son günlerde yine sacmalamaya basladi.
gecen günde hande yenere laf atmisdi. neyin pesinde aslinda anlamiyorum 2007ye ztn hemen sok haberlerle girdi ve kendinden daha cok bahs etirmek istiyor bu sene galiba....ama tabiki isiyle degil
bu arada russell'a katiliyorum

maydonozz
17-01-07, 21:46
badboyserkan haber için teşekkürler :)

aykut
17-01-07, 21:59
sayın demet akalın sen tarkanı tanımıyorsun demkki sen tarkanın yurt dışında neşer yaptını bilmiyorsun demekki böle insanlar tarkan hakkın böle olumsuz konuştukları zaman demeti dinlemem rahmen şimdi nefret ettim tarkanın neler yaptını ve neler yapıbileceğini herkez biliyor görüyor tarkana yrt dışında başarısız demek için cahil olmak lazım tarkan çok şey yaptı yurt dışında öncelikle şunu gösteriyim istersenizzhttp://img113.imageshack.us/img113/662/yabancbasn17bn7.jpg (http://imageshack.us)

artı tarkana başarısız demek sana düşmez oldumu tarkan en iyisini yapana kadar en iyisi budurr bundan başka da sayıyım istersen arada video varda şimdi yayınlamıyım amerikada come closerı tanıttığı vetereyi bi görsen aklın gider aşık olabilirsinn

sayın demek akalınn yaw anlamam ki tarkanda ne istiyorla sizene kardeşim tarkandan ya işinizi yapınn olsun bittinn bundan sonrada demet akalının bir tek şarkısını dinlersem iki olsunn

haber için teşekkürlerr biraz sinirlendimm

tara
17-01-07, 22:06
demet akalin tarkan hakkinda konusmak icin biraz kucuk bence. hic konusmamaliydi cunki onun fikri kimsenin umurunda degil

HURRICANE
17-01-07, 23:24
Reklam için kocasından ayrılan birinden başka nasıl bir açıklama beklersiniz ki:)hehe diceksin geciceksin boylelerine....kendi kendilerine kalınca ancak beyin sarj ediyor bazı seyleri..Allah akıl fikir versin...

dogan
18-01-07, 00:28
tarkanın konserine gidip basına kendini göstermek istediği günleri ne çabuk unuttu üstündede tarkan yazılı tişört vardı ama serdardan şarkı alınca insan bunları sölemek zorunda kalıoo...

HakanÇelik
18-01-07, 00:44
tarkan bu ülkenin tek dünya starıdır nokta...

DieForYou!
18-01-07, 00:45
bakıyorumda herkes demete kızmış ama bence o kadar kötü açıklamalar yapmamış kendi görüşünü söylemiş

queen
18-01-07, 09:52
doğruluk payı olmadığını kim söledi.ama böle konuşmak ona kesinlikle düşmez.herkes haddini bilse oooo.tarkan'ınnerde nasıl bulunduğunu bizler çok iyi biliyoruz.tartışmanın gereği yok.ALLAH şu insanlara aklını kullanabilme yetisi versin nedim yaa.(teşekkürler...)

DieForYou!
18-01-07, 10:52
doğruluk payı olmadığını kim söledi.ama böle konuşmak ona kesinlikle düşmez.herkes haddini bilse oooo.tarkan'ınnerde nasıl bulunduğunu bizler çok iyi biliyoruz.tartışmanın gereği yok.ALLAH şu insanlara aklını kullanabilme yetisi versin nedim yaa.(teşekkürler...)

arkadaşım insanlar kişilik yapısına göre değişir sana doğru gelen ona ona yanlış gelir sana yanlış gelende ona doğru gelir herkes birbiriyle aynı fikirde olmak zorunda değildir burda demet tarkanı yerin dibine sokmamışki kendine göre doğruları söylemiş

ozkan1907
18-01-07, 12:47
daha 2 sene öncesine kadar tarkan t-shırt u ile ankaradaki tarkan konserine giden ve bu isi yapıyosak tarkan dinlemeliyiz onu izlemeliyiz diyen bi sarkıcı o 2 senede ne oldu ve nerelere geldi de tarkan hakkında yorum yapabiliyo bıraksında onu müzik elestirmenleri degerlendirsin bence gündem yaratmak icin hande yeneri kullanmaya devam etsin tarkan la ugrasmasın bence....

RaSKaS
18-01-07, 20:14
evlenip sırf reklam adına bir kaç ay sonra boşanan ve tekrar barışan birinden ne beklenir ki ?
Tarkan Üzerinden reklam yapmayı bıraksın,boşuna kendini yıpratamsın.

ösgee
18-01-07, 20:51
bırakalım kendilerini böle awutuolar işte...

fantin
18-01-07, 22:34
yorum yapmaya değmez.

kış güneşi
18-01-07, 23:44
tarkanı eleştirmeyen bir demet akalın kalmıştı zaten oda söylemiş tam olmuş hehe=))))

HURRICANE
20-01-07, 00:31
Yurt dışında bir mekanda Tarkan In şarkısı çalıyor ve demet serdar burda Tarkan çalmayın diyor:))Kötülük burda işte...serdarında nekadar komplexlı bır tıp oldugu su yuzune çıkmış ayrıca bu roportajda:))

popstareyup
20-01-07, 01:36
demet kotu birşey soylememiş aslında ama konuşmasa daha iyi olabilirdi...

DieForYou!
20-01-07, 01:38
demet kotu birşey soylememiş aslında ama konuşmasa daha iyi olabilirdi...
bende onu anlatmak istiyorum arkadaşlara

raena
20-01-07, 09:16
kotu bir sey soylememis olabilir ama ne oldu da simdi aklina geldi tarkanin star olmadigi , serdarla yatip kalkdi icin olabilir mi ...

arjen22-tarkan
20-01-07, 12:54
Tek Eksiklik Promosyon du ... !