PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KÜstÜm Showda Tarkan

megastar_mert
04-01-07, 23:45
:15: YanliŞ Duymadiniz Sicak Haber...
Okan BayÜlgene İnat KÜstÜm Showa ÇikÇak Tarkan 1-2 Ay İÇİnde KatilcaĞini SÖyledİ Latİf DoĞanla GÖrÜŞmÜŞler...KAYNAK LATİF DOĞAN :)

aykut
04-01-07, 23:53
ne güzel haber bu :18:

TarkanColl
04-01-07, 23:56
Şaka. :44:

DieForYou!
05-01-07, 00:10
bence keşke katılsa ne olcak beyaz la okan çok mu kaliteli latif doğan kalitesiz mi

ASRA
05-01-07, 00:10
Şaka Yapiysnn!! Ama Ciksin Yaa Okana Kapak Olurr Dgl Mİ?

TarkanColl
05-01-07, 00:12
Evet Okan Bayülgen alay ediyordu küstüm showla. Deve misali neresi doğru ki başkalarıyla alay edebiliyor. :13:

HURRICANE
05-01-07, 00:28
TARKAN bir shova çıkıcaksa bence Beyaz a çıkmalı!Beyaz onun hakkında ileri geri konuşmadı...Küstüm show tarzımı TARKAN ın Tanrı aşkına??!!

DieForYou!
05-01-07, 00:31
TARKAN bir shova çıkıcaksa bence Beyaz a çıkmalı!Beyaz onun hakkında ileri geri konuşmadı...Küstüm show tarzımı TARKAN ın Tanrı aşkına??!!

ya bu söze çok kızıyorum neden illede beyaz show neden bu küstüm show olmuyo adamın neyi var yani 5.sınıf bi insanmı sonuçta oda show programı

HURRICANE
05-01-07, 00:35
Farkında değilmisin bilmiyorum ama Beyazıt ÖZTÜRK koyu bir TARKAN hayranıdır!Yıllardan beri TARKAN ı konuk etmek için verdiği çabayı cümle alem bilir!Küstüm show u küçümsediğim den yazmadım tarzı değil sadece!5 ci sınıf muamelesi yaptığımda yok...Birey bireydir benim gözümde...

DieForYou!
05-01-07, 00:38
onun için kibariyeyi konuk ettiğinde tarkanla dalga geçti izlememişsin galiba bide latif doğan tarkan için olumsuz bi yorum yapmadı küstüme çıkması daha mantıklı

HURRICANE
05-01-07, 00:42
Beyazın o programını izledim...Orda sadece sadece mizahi yönden bir sitem vardı!Sezen aksuyu konuk ettikten sonraki hafta TARKAN hakkında söylediği lafları duymadınmı?TARKAN yeterki gelsin onun için studyoyu baştan aşağı değiştiririm demişti aynen...Bu arada latif doğan dünya tatlısı temiz yürekli bir insandır...sen şahsen o programı kaç kez izledin söylermisin bana?Okanın o ayıbına Beyazı ortak etmek yanlış ...Adamın TARKAN hakkında söylediği en ufak bir terbiyesizliğini görmedim ben...10 yıldan beride takip ederim Beyaz ı...Ki TARKAN ın Tr de çıkılacak show yok demesine alınmadı bile adam...TARKAN sevgim tartışılmaz ama orda Bence TARKAN Beyaz a gerçekten haksızlık yaptı!

DieForYou!
05-01-07, 00:47
evet en fazla bi kere izlemişdir ama beyaz biraz küstah konuklarla şaka niyetli dalgasını geçer latif doğana gelince o öyle studyoyü değiştirip göz boyamaz zaten tarkanın sevmediği şeydir latif doğan cana yakın doğal olduğu gibdir sırf popüler olmak için belli kalıplara girmez kısaca beyaz gibi megaloman bi insandır

HURRICANE
05-01-07, 00:50
Elma ile armutu karıştırmamak lazım!neyse iyiden tartışma platformuna dönmesin forum;)

**MegaStarkan**
05-01-07, 00:55
bence tarkan demisse türkiyede show programi yok hic birinede cikmasin... cünkü kendi söyledigini yalanlamis oluyor böylece. ne beyaz ne okan ne latif ... türkiyede mtv cikti belki orda müzik adina daha kaliteli programlar yapilirda tarkanda katilir:1:

DieForYou!
05-01-07, 00:56
Elma ile armutu karıştırmamak lazım!neyse iyiden tartışma platformuna dönmesin forum;)
ayıp ediyosun latif doğanı keşke biraz tanısaydın lafit doğan beyazdan kat kat üstündür onun çok temiz bi kalbi var olduğu gibi doğal bi insan

HURRICANE
05-01-07, 01:00
tarkan 77 orda bahsettiğim okan-Beyaz kıyaslaması!Latif doğanı kıyaslamadım ben!Okanın şapşal lafları nı Beyazada yansıtıyor insanlar genelliyorlar...bunu belirtmeye çalışıyorum....yok ben birde şunu anlamıyorum daha düne kadar burda birçok kişi TARKAN ın eurovision a katılmamasını istiyordu..bedava halk konserlerine çıkmasın diyorlardı şimdi ne oldu arkadaşlar?Ki buna baştan beri karşı çıkan bendim!Niye eurovisiona katılmasın niye bedava halk konserleri vermesin ne var bunda diyenlerin başında geliyordum şimdi birden ne olduda birçoğunuz değişti?

DieForYou!
05-01-07, 01:05
hala anlamamakta ısrar ediyosunuz türkiyede beyaz ve okan dan başka show cu yok mu yoksa latif doğanı adamdan saymıyormusnuz

DieForYou!
05-01-07, 01:08
tarkan 77 orda bahsettiğim okan-Beyaz kıyaslaması!Latif doğanı kıyaslamadım ben!Okanın şapşal lafları nı Beyazada yansıtıyor insanlar genelliyorlar...bunu belirtmeye çalışıyorum....yok ben birde şunu anlamıyorum daha düne kadar burda birçok kişi TARKAN ın eurovision a katılmamasını istiyordu..bedava halk konserlerine çıkmasın diyorlardı şimdi ne oldu arkadaşlar?Ki buna baştan beri karşı çıkan bendim!Niye eurovisiona katılmasın niye bedava halk konserleri vermesin ne var bunda diyenlerin başında geliyordum şimdi birden ne olduda birçoğunuz değişti?

inanırmısn türkiyede insanlar 425.00 ytl asgari ücretle ev geçindiriyolar nasıl gidipte bir konsere 60-70 ytl versinler çocuğunu mama parasını gidipte tarkana nasıl versinler sana bu konuda sözüm yok

yildiz
05-01-07, 04:48
tam süper olacag

aykut
05-01-07, 09:53
hadi bi de kavga edin tam olsun

ne duruyonuz etsenize:17: :17:

ösgee
05-01-07, 11:45
iice politikya dökmüşsünüz arkk bune yaff:S bi beyazla bi latifi kıyaslıosan oda senin sorunun arkadaşım... onun neresi beyazdan kat kat üstün haa sbh sbh güldüm yani saol...:18: biz bunu bırakalımda tarkan karar wersin... ben tarkana göre latif doanıda adamdan saymıorum....

HND
05-01-07, 12:33
küstüm de küstüm:18: :18: :18:

tara
05-01-07, 13:03
tarkana ne olmus bu aralar ya. saka mi bu kustum show .tarkan kendini bitirmek mi istiyor

DieForYou!
05-01-07, 13:08
tarkana ne olmus bu aralar ya. saka mi bu kustum show .tarkan kendini bitirmek mi istiyor

siz hala popülerlik istiyosunuz ya sanki türkiyede beyaz la okan dan başka show cu yok mu ama nediyim latif doğanı bakıyorum 8.sınıf insanlardan görüyosnuz keşke biraz latif doğanı tanısaydınız onun melek gibi bi kalbi var ama işte anadolu insanı olunca böyle oluyo

megastar_mert
05-01-07, 13:24
Tarkan ı programda görelim hangisi olursa olsun..Sonucta onun katılacğı program kaliteli olcak...Tarkan gelceği içinde herkese kapak,ortam bile değişebilir yani ;) bakalım...görcez,Bence güzel olcak Okan artık bant kayıtlarını makinede gösterir
eksik kusur bulabilirse UMARIM GERÇEKLEŞİR...

ösgee
05-01-07, 13:31
sen onun kalbinin melek gibi oloduunu nerden biliosun akraban flnmı:S

DieForYou!
05-01-07, 13:38
iice politikya dökmüşsünüz arkk bune yaff:S bi beyazla bi latifi kıyaslıosan oda senin sorunun arkadaşım... onun neresi beyazdan kat kat üstün haa sbh sbh güldüm yani saol...:18: biz bunu bırakalımda tarkan karar wersin... ben tarkana göre latif doanıda adamdan saymıorum....

bi insanın kalbinin temiz olup olmadığını anlamak için profesör olmaya yada akraba olmaya gerek ama doğru sen latif doğanı adamdan saymıyosun yazık yazık gençliği bak ya sırf popülizm için ama bizim saf temiz anadolu insanımızı artık adamdan saymıyolar

HakanÇelik
05-01-07, 19:17
latif doğan sovmen değil... kendi çapında bir türkücü... sence tarkan oraya katıldığında latif doğan o'na ne sorabilir... hiç bir şey soramaz biz de ekran başında saf saf bekleriz... okan ve beyaz ise şovmen ama asla bir megastar'ın katılabileceği program yapmıyorlar. tarkan katılacaksa "frekans" gibi programlara katılmalı... biri albümünü nasıl yaptın desin, bizde dinleyelim.
müzikten anlayan biri olsun yani. bu da ancak şafak ongan olabilir...

DieForYou!
05-01-07, 19:29
latif doğanla tarkan belki ayrı dünyalrın insanı ama beyaz ve okan ın showu katılacağına küstüm show bana daha cazip geliyor eğer ki bana sorulsa yaşamdan dakikalara katılmasını isterim hıncal uluç haşmet babaoğlu sunay akın nebil özgentürk le muhteşen bi program olur show değilde çok güzel sohbetler olur

ösgee
05-01-07, 20:22
öle düşünüosan git latif doanı seww tarkan nie...popülizm için ama bizim saf temiz anadolu insanımızı artık adamdan saymıyolar bu senn düşüncen sewmek zorundada deilim...

vincent
05-01-07, 21:08
yalan haberdirr yaa kimbilir kim aatıı ortayaa....gülüp gecilir sadece....bi ara seda ya cıkıcaktı ne old...medyanın maymunlugu her zamanki gibi ....

pelince
05-01-07, 21:46
yaa bncede latif doğnda ii ama beyaza çıkmasını isterdm bnce türkiyedeki en ii show o tarkan bi laf attıı türkiyede iishow yok die nedense bitek okanla beyaz üstüne alındı türkiyede bşka show yokmuu bu yzden ne okan nede beyaza katılmamalı bnce hmn atladılar

HURRICANE
05-01-07, 22:48
Frekans a çıkmıştı süperdi baştan sona kadar izlemiştim...Yazılanlardan yanlış anlamalar olduysa özür dilerim bu arada...TARKAN sever biri olarak kimseyi küçük görmem mümkün değil;)Kim ne derse desin TARKAN Hülya ,show yapmaya başladığında yine ona çıkacaktır;)

şekerim
05-01-07, 23:41
evet okan'a iyi kapak olur bu aslında keşke çıksa...

megastar_mert
06-01-07, 01:22
SaÇmaladiginizin Farkindasiniz Dİmİ?
Bekleyİn GÖrÜn Dahada Uzatmayin Artik Çok Kalİtesİz Yorumlar Gelmeye BaŞladi Ve ÜzÜlÜyorum..!

sevilla
06-01-07, 10:19
Latif Doğan kim TARKAN kim bence Tarkan küstüm showa çıkıp imajını zedeleyeceğine ömrünün sonuna kadar evde otursun daha ii .............
Küstüm showda tarkan :16: :9: :13:
düşünmek bile istemiyorum iğrenç olur........:7: :7: :7:

TarkanColl
06-01-07, 12:15
Tarkan herhangi bir showa çıkmak zorunda mı? Konserler daha güzel oluyor bence. Tv'ye çıkanların büyüsü bozuluyor. Biz Tarkan'ı canlı görmeye alışmışız. Konserler iletişim açısından en iyi yer bence.

ösgee
06-01-07, 12:22
ben tarkanı ne beyaz olsun ne başka biyer olsun bi showda görmek istemm...

tarkancı minnoş
06-01-07, 13:29
haber için teşekkürler bu konu hakkında hiç bir fikrim yok o nedenle yorum yok

tara
09-01-07, 20:41
siz hala popülerlik istiyosunuz ya sanki türkiyede beyaz la okan dan başka show cu yok mu ama nediyim latif doğanı bakıyorum 8.sınıf insanlardan görüyosnuz keşke biraz latif doğanı tanısaydınız onun melek gibi bi kalbi var ama işte anadolu insanı olunca böyle oluyosirf onun melek gibi bi kalba sahib olmasi icin tarkan kendini batirmiyacak.kendisine yakisan bi sey yapmali ve bence latif dogan ne tarkanin tarzi ne de programi tarkana yakisan bi kalitede

pelince
09-01-07, 21:01
sirf onun melek gibi bi kalba sahib olmasi icin tarkan kendini batirmiyacak.kendisine yakisan bi sey yapmali ve bence latif dogan ne tarkanin tarzi ne de programi tarkana yakisan bi kalitede
ksnlikle yaa katılıorm bnce hiçbi programa çıkmamalı bikere türkiyede hiç program yok ddi latf doğana çıkması şimdi yalnş olur

arslankivanc
27-01-07, 00:48
bu haber doğruysa ve bu programa katılamasını destekleyen ne kadar tarkan hayranı varsa bence onlar hayran falan değiller kendilerini kandırmasın.biz burdan halk konserinde bile ne kadaar uğraştık çıkmasın ankara da halk konserine die sonuçta bi işe yaramadı fakat tarkan iiliği için çalıştık.şimdi beyaz gibi efendi tarkan a laf söletmeyen bi adam varken sezen aksu,haris alexiu,bülent ortaçgil,kenan doğulu,ajda pekkan ı ve daa bir çok mükembel müzik adamlarını programına çıkarmış beyaz die bir dev programcı dururken sizler burda küstüm şhov a çıksın die çabalıosunuz doru diosunuz tamam okan a çıkmasın fakat doru program seda sayan yada latif doğan mı yapmayın lütfen bu konuyu kapatıp bence tarkan beyaz a çıksın konusunu açmamız lazım.tarkan kendini bitirir bu programlara çıkarsa daa oturcak tabureleri yokken tarkan ı nasıl ağırlayacaklar şimdi beyaz daa hiç kötü bişi söledimi arkadaşlar lütfen yapmayın adam da haklı bi yerde hırs yaptı ama sezen den sora çokda önemsemedi aslına bakarsanız sezen i çıkardı kimse gelmesede olur die baktı ama kabul edelim ki bu ülkede sezen aksu nun yaptığı bir işe karşı çıkmak ya da onu beğenmemek imkansızdır onun otoritesi ve büyükülüğü tartışılmaz unutmayalım sezen siz tarkan çok zor bu günlere gelirdi bence sırf sezen çıktı die bile çıkmalı beyaza.lütfen kapatın şı küstüm mevzuunu konusu bile köt kesinlikle çıkmamalı sadece beyaz a çıkmalı tarkan ki bence çıkacakda....

arjen22-tarkan
28-02-07, 20:59
çıkmassıııııııııın latif doğan program yapmasını bilmiyoo

Beyaz Show ' a çıksın. !

sally
03-03-07, 01:03
kESKE CIKSA.IYI OLUR

firelord
08-04-07, 10:52
saçmalamayın arkadaşlar.ne küstüm showu.bencede beyaz showa çıkması daha mantıklı.beyaz tarkan hakkında ileri geri konuşmadı okan gibi.tarkan türkiyede beyaz showa çıkarsa çıkar.küstüm showa çıkacak birisimi o.Adamın bi karizması war herhalde

love_speak
16-04-07, 19:08
bana biraz saka gibi gelio ama ins gider

olympos
16-04-07, 21:10
laf lafi acıyor programına cıkma ıhtımalı yuksek. Bırzamanlar 2. album tanıtımı orda olmustu. belkı anlasırlarsa cıkar.eh tabı bız degerlı fanları seyırcısı olmak kosuluyla...

betül_tarkan
17-04-07, 15:44
TARKANMI ASLA CIKMAZ :9:

MEGASTAR
18-04-07, 17:38
NE Ya Tarkan mi cikacak Beyaza cikmayan oraya Hic cikmaz Arkadaslar ve umarim da cikmaz Cunku ben Tarkan Hayrani olarak istemiyorum

tarkanımsı
18-04-07, 18:15
şaka dimi biri bana şaka desin yaa:28: :28: :28: çok güldüm yaa ama şuda bir gercekki küstüm show reytıng rekorlerını kırıp gececek ama komıgıme gitti yaaa :18: :18: :18: