PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Karikatur Calismalari

Ilk Yaptiim karikatur arkadaslar
(yaklasik 4-5 tane yapcam sonra hepsini guzel bi wallpaper de birlestircem..
yorumlara acigim)
:20:
http://i16.photobucket.com/albums/b5/tarkanmadness/tarkankarikaturcopy.jpg

aykut
29-12-06, 22:38
teşekkürler güzel olmuş
ya duygu unuttun herhalde hareketli avatar yapıcaktın bana

yok unutmadim :4: yarin elinde olur :21:

aykut
29-12-06, 22:57
teşekkürler canımm beklicem

HND
29-12-06, 23:24
:9: :9: aman allahım ne hale getirmişler tarkanımı.:5:
bravo duygucum bunu da yaptın ya...:21: :21: :28:

:4::4::4: hehehehe bole daha yakisikli:18::18:

HND
29-12-06, 23:38
:4::4::4: hehehehe bole daha yakisikli:18::18:
:67: :67: :28: :28: tarkanı baştan yaratmışsın.. helal sana....:21:

fantin
29-12-06, 23:39
Anaaa o Tarkanmı. Eline sağlık:21:

**MegaStarkan**
30-12-06, 00:33
tskler duygucum güzel calisma..
wallpaperi bekliom merakla:21:...
bana tanidik geliyor bu yüz:18:

TarkanColl
30-12-06, 00:37
Çok güzel olmuş Duygucum. Tarkan'ı hiç böyle görmemiştik. :20: :18:

DieForYou!
30-12-06, 00:44
Valla Tarkandan Yakindan Uzaktan Alakasi Yok Bişey Yapiyim Derken Tarkani Rezil Etmişsin Karikatür Sanat Işidir

TarkanColl
30-12-06, 00:50
Sende bi tane yap da sanat görelim.

DieForYou!
30-12-06, 00:59
Valla Bu Iş Sanat Işdir Yani Santçi Olmak Lazim Bu Forumdaki Herkes Yüz Firin Ekmek Yese Tarkan Gibi Dans Edebilrmi Yada Sezen Aksu Gibi Beste Yapabilirmi Boyumdan Büyük Işlerle Uğraşmam
Burda Tarkanin Karikatürü Yapiliyo Başka Birinin Değil
Forumdaki Herkese Saygim Sonsuz Bunlar Sadece Benim Eleştirilerim
Herkes Beğencek Diye Bişey Yok

scorpioness
30-12-06, 01:19
VALLA TARKANDAN YAKINDAN UZAKTAN ALAKASI YOK BİŞEY YAPIYIM DERKEN TARKANI REZİL ETMİŞSİN KARİKATÜR SANAT İŞİDİR
Sevgili arkadaşım karikatürün sözlük anlamına baktığımızda abartılmış çizgi sanatı denmektedir ve bu yüzdendir ki Karma arkadaşımızın yaptığı resimi karikatür olarak adlandırmıştır ve ayrıca karikatür sanatında rezil etme gibi bi yaklaşım söz konusu olamaz çünkü özünde absultluk yatar normal şekillerde yapılan resimin adı o olamaz bu yüzden yaptığın yorumu bidaha düşünüp ,aynı şekilde büyük puntolarla yazmak bağırmak demektir forum kurallarını okuyup yeniden yazmanı yada bidaha bu konuda bişey yazmamanı temenni ederim

DieForYou!
30-12-06, 01:29
Bak Arkadaşim Ben Her Zaman Sözümün Arkadsindayim şlmdide Olsa Yine Ayni şeyi Söylerim Ve Büyük Butonlarlarla Yazmişim O Zaman özür Karikatürü Yapan Canim Arkadaşim Yoruma Açik Demiş Bende Yorumumu Yaptin Illaki Beğencem Diye Bişey Yok Topiclere Eleştiri Yazmakta Forum üyelerinin Hakkidir

scorpioness
30-12-06, 01:31
Bak Arkadaşim Ben Her Zaman Sözümün Arkadsindayim şlmdide Olsa Yine Ayni şeyi Söylerim Ve Büyük Butonlarlarla Yazmişim O Zaman özür Karikatürü Yapan Canim Arkadaşim Yoruma Açik Demiş Bende Yorumumu Yaptin Illaki Beğencem Diye Bişey Yok Topiclere Eleştiri Yazmakta Forum üyelerinin Hakkidir
Ben sana eleştri yapma demedim ben sana sadece bir konu hakkında eleştiri yaparken o konuda donanımlı olman gerektiği anlatmak istedim ve görüyorum ki anlatamadım.. Birdaha bişey yazmayacağım...

tarkancı minnoş
30-12-06, 09:59
çok güssel olmuş saol

RaSKaS
30-12-06, 12:18
harika olmuş duygu eline saglık :18: :18::18:
Tarkan ı ne hale sokmuşun :D :18:

aykut
30-12-06, 13:16
ortalık karışmış çok teşekkürler duygu tarkan burda çok karizma

Sevgili arkadaşım karikatürün sözlük anlamına baktığımızda abartılmış çizgi sanatı denmektedir

Karikatur yuzun tipik karakteristiklerini abartili bi sekilde ve kendi zevkine gore ortaya yeni bi sekil cikarmaktir... Yorumlara acigim dedim evet ama yaptigim, ortaya cikardigim ise hakaret et anlamina gelmiyo bu... Begenmediysen begenmedim dersin ama MAHVETMISSIN BISEYE BENZEMEMIS gibi kelimeler senin emege saygisi olmayan biri oldugunu ortaya koyar baska hicbisey degil... ben emek sarfedip biseyler yapmaya calismisim sana begenini (guzeli veya cirkini ayirma duygusu bunuda yanlis anlama die yaziorum bak )veya dile getirmek duser, zevkler ve renkler tartisilmaz o yuzden sana sadece sunu solemek istiorum karikatur sanatinda tek bi kural vardir oda tipik yuz hatlarini ortaya cikarmaktir gerisi resmi yapana kalmis bisey bunu bilmek icin karikaturist olmasina gerek yok bi insanin ve ayni zamanda bu bi zevk isidir benim zevkim seninkine uycak diye bisey yok, lutfen bidahakine yorum yazarken dikkatli ol, olgunca mesaj yazmak seni kucultmez sadece yuceltir :22:

DieForYou!
30-12-06, 17:00
Hala Söylüyorum Karikatür Sanatçi Işdir Başka Bir Insanin Karikatürünü Yapacaksan Bu Sanatin Eğitimini Al Yap
Ama Amatör Olarak Yapiyorum Dersen Izin Almdan Başkasinin Karikatürünü Yapma

ne alaka yahu? resim cizmekte bi sanat ben tarkanin kara kalem calismasini yapmadan once hitt'e telefon acip izinmi istiim ozaman noter tasdikli? veya wallpaper yaparken... cok sacma konusuyosun kendini hakli cikarmak icin... kimsenin kimseden izin almak gibi bi mecburiyeti yok ve bak guzel arkadasim uzatilmasi gereken bi konu degil bu ustelik yine soluyorum benim kimseden izin almama gerek yok karikatur yapmak icin veya herhangi bi paylasimda bulunmak icin
sen begenmiyosan o senin problemin kullanmazsin acip konuyu bakmazsin takip etmezsin saygiyla tskr edersin paylasim icin olur biter bu konuyu buraya getirmenin ne mânasi var? banal bi forummu olsun bu yani monoton calismalar eklensin ordan burdan taklit... icerigi zengin bi forum burasi ben nasil istersem ole davranirim ve tasarimlar hazirlarim buna ne tarkanin ne senin nede baska birisinin izni gerekmio bunuda iice aklina sok, sana tavsiyemde gereksiz polemiklere girmemen ve yine ayni sekilde gereksiz konular acmaman daha oncede solemistim bunu

RaSKaS
30-12-06, 18:43
ne alaka niye izin alınacak ki ?
onlarca karikatür dergisinde başbakana varıncaya kadar herkesin karikatürleri yapılıyor.Sence hepsi izin mi alıyor.yada böyle bir kural mı var ?
Duygu nun yaptıgı çalışma çok sıradışı ve çok güzel olmuş sen beğenmesende biz çok beğendik.

Devamın sabırsızlıkla bekliyoruz Duygu ... bravo

benimde anlatmaya calistiim bu ama anlayana... neyse bosver ahmetcim:4: dvmi gelcek tabiki hemde bu sefer is inada bindi :18::18:

DieForYou!
30-12-06, 19:27
Uyarılarımızı dikkate almadığın için mesajın silinmiştir...

ben bu yaptigim isten bi kazanc elde etmiorum canim...komik olma lutfen

~JiJeM~
30-12-06, 23:31
:18: :18: :18: süper olmuş ya brawo..alışık olmadığımız yeni bi tarkan..:4: ben de arkasını bekliyorum:29:

duygu
31-12-06, 12:04
çok güzel olmuş eline sağlık duygu:26:

böle daha karizmatik sanki:18: :18:

şekerim
02-01-07, 18:57
güzel ve komik olmuş :28::28: eline sağlık duygu

ösgee
02-01-07, 19:14
ilginçç ama çok güsell o her haliyleee tşk kuzum:29: