PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden konserler yayınlanmıyor

fantin
22-12-06, 00:05
Bir tv kanalında demiyorum ama neden konserlerin DVD si veya albümü yayınlanmıyor. Ordan burdan toplamaya çalışıyoruz. Tarkan bide bize bu iyiliği yapsa olmazmı.Bu eleştiriden çok bir istek.

aykut
22-12-06, 00:12
her yapılmayanın altında kesin bi gerçek vardırr o en iyisi bilir bilmese buralarda olmazdı

coolcarizma
22-12-06, 00:14
aykut ya,devamlı o en iyisini bilir,o ne yapsa doğrudur tarzında yorumlar yazıyorsun.Ama biz kendi açımızdan olayı düşünüyoruz,biraz daha eleştirel olabilirsin.

vincent
22-12-06, 00:26
harbi yaa ...kim bu tarkanın yanında calışan manager vs ürün pazarlama vs.,.....hiç bişeyden cakmıyolar biraz dünyadaki deger ünlüleri takip etseler....tarkanshop lar acılsa büyük metropolllere ..

DieForYou!
22-12-06, 01:00
evet aykut hep en iyisi biliyor diyosun nasıl herşeyin en iyisini bilir dvd konusuna gelince senelerden beri tarkanın mesaj box una yazdık kimsedende b,r cevap alamadık tarkana bu umarsamazlık yüzünden çok kızıyorum bi dünya starının shop u geçtim bir tshırt konser dvd si yoksa neyse nu kadar yeter

tarkancı minnoş
22-12-06, 22:57
bencede konserler yayımlansa daha ii olur

maydonozz
23-12-06, 00:31
müthiş bi fikir valla ama sesimiz duylumu ki ? her gittiğimiz konserin tadı damağımızda kalıyor valla :))

**MegaStarkan**
23-12-06, 00:33
evet süper olur öyle bisi olsa :17:

HND
23-12-06, 16:47
isteriz isteriz:67: :67:

guzel olur tabiki :17:

love_speak
28-04-07, 21:03
Eet Ya Cok Güsel Olur Walla Ordan Burdan Yarim Yamalak Topluyorum.ama Bi Bildikleride Vardir Herhalde
Sesimizi Duyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnn

devilscream
28-04-07, 23:58
evet konseler yayımlansa tam süper olacak.önceden yayımlanmış konseleri vardı hem de canlıydı.keşke şimdi de öyle olsa ama o olmasa bile DVD si yayımlansa geçekten de iyi olurdu

omermountain
29-04-07, 00:33
evet ya dvd kesinlikle ihtiyacımız olan şey bide klip dvd si de yapsa ilerde heralde benden happy kimse olmaz

Blg
29-04-07, 19:36
Bildiğim kadarıyla Türkie'de telif haklarını koruyan ve kollayan kanunlar çok fazla uygulanmadığı için ve dvd, t-shirt, kupa vs tarzı şeylerin kopyalanması orijinal ürünün piyasaya çıkmasından önce başlayacağı için (her yerde tarkan dvdsi, tüm pazarlarda tarkan t-shirti vs) bunun gerçekleşmesi şimdilik sadece bir hayal. Mesela yurt dışında Urban'ın böyle bir promosyonu var ama Türkiye'de uygulanmıyor.

drjbeckham
30-04-07, 00:28
evet yaaaaaa tarkanın en iyi gösterilerini konserlerde yapıyor

tarkanmurat
30-04-07, 00:31
katılıyorummm en azından yarım yada bozuk goruntuyle yetınmemıs oluruz....

HakanÇelik
30-04-07, 00:36
Bildiğim kadarıyla Türkie'de telif haklarını koruyan ve kollayan kanunlar çok fazla uygulanmadığı için ve dvd, t-shirt, kupa vs tarzı şeylerin kopyalanması orijinal ürünün piyasaya çıkmasından önce başlayacağı için (her yerde tarkan dvdsi, tüm pazarlarda tarkan t-shirti vs) bunun gerçekleşmesi şimdilik sadece bir hayal. Mesela yurt dışında Urban'ın böyle bir promosyonu var ama Türkiye'de uygulanmıyor.

katılıyorum. ülkemizde vcd ve dvd piyasası müzik cd'lerine oranla çok
daha kötü durumda. hemen hemen orijinal vcd ve dvd alan yok gibi.
bu durumda çıkarması çok zor. ama gönül ister ki o güzelim
konserleri dvd kalitesiyle izleyebilelim. çünkü berbat görüntülerle
izlemekten çok sıkıldım...

-tarzan-
30-04-07, 22:32
eskiden tarkanın ilk çıktığı zamanlar daha doğrusu 2.albüm zamanları
bütün tv kanallarında tarkanın konserleri canlı yayınlanırdı.nasıl zevkle
izlerdim. şimdi hiç yok. hele ilk albüm zamanları bir konserde sezenin
cazgeçtim şarkısını söylemişti . o kaydı arıyorum. bulduğumda bomba
olacak.

arjen22-tarkan
30-04-07, 22:53
bence de güzel fikir ... ! Hitt Productions ' a bi e-mail le yollayın değerlendirsinler. ..

matthew
01-05-07, 16:08
ewet ya bututn dunya starları cıkarıyorlar konder dvd si tarkan da cıkarmalı bence

sally
02-05-07, 00:11
Bütün Dünya starlarinin konser görüntüleri Dvd olarak var Neden Tarkanin yok bence Tarkan da cikarmali Nede olsa o bir Megastar

wengin
02-05-07, 09:41
Bence Amerikada yapacağı konserleri bekliyor :P
Aslında Avrupadaki konserlerinden sağlam tutarlı bir DVD bekleyemeyiz. Her albüm sonrası böyle işler olmaz zaten. greats hits gibi bir şey olması gerek. Büyük bir patlamadan sonra çıkar herhalde :P
Korsan endişe olmaması lazım çünkü çok güzel hazırlanmış bir dvd en iyi yapılmış bir reklama eşittir. Maliyetide o kadar yüksek değilki Tarkan'a yakışır :1:

:20:

airjunior17
09-10-07, 22:29
Bende katılıyorum süper olurdu walla.Youtube dışında konser görüntülerini bulableceğim bi yer varmı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Yoruldum artık konserden konsere koş koş nereye kadar.

denizmavisi
10-10-07, 01:03
keşke konserler yayınlansa ama zannetmem

bzesma
11-10-07, 00:44
evet cok guzel olur yaaa yapalım

hsaex123
12-10-07, 00:59
ahhh nerde nerde keske olsa...