PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkana Kiziyorum

DieForYou!
19-12-06, 12:56
ArkadaŞlar Ben Tarkanin Fanatİk Hayrani Olmama RaĞmen Yerİ Gelİnce Tarkani Yerİn Dİbİnede Sokarim Tarkana KizdiĞim Konular
1-tarkan ParfÜmÜ ÇiktiĞi DÖnemde Neden Kendİ ÜrÜnÜn AÇiliŞina Gelmedİ
2-dÜnya Starina YakiŞmayacak DÜŞmanlarinin Dalga GeÇeceĞİ Allahlik Bİr Web Sİtesİ Var
3-tÜrkİyenİn ÇeŞİtlİ Yerlerİne Neden Tarkan Shop MaĞazalari AÇilmiyor

şekerim
19-12-06, 13:47
yorumsuz ben kızmıyorum açılsa ii olur ama yok

aykut
19-12-06, 13:52
o herşeyin doğrusunu bilir sen kafanı takma böle şeylere

ayrıca ne yaparsa yapsın ne kızarım neden bozulurum
ben her konuda tarkanın arkasındayım
o bişeye el uzatmıyosa bir bildigi vardır

http://img236.imageshack.us/img236/1415/tarkanmegastarjg8.jpg (http://imageshack.us)

vincent
19-12-06, 13:52
glz .......managerle alakalı , +yaşam koçu denen bi meslekte var--
ticari işlerde yonlendirme felan.....tarkan shopp cok akıllıca ..........

RaSKaS
20-12-06, 14:39
2. sine katılıyorum
bounce taki flash site ve dudu zamanındaki sitesi cok hoştu.Ama şimdiki sitesi gerçektende Tarkan a yakışmayacak bir site.

tara
20-12-06, 15:20
ama ben ona hic kizamiyorum nedense.sadece bi kac kere elbiseleri icin kizmistim okadar oda gecti

GMZ
30-07-08, 22:43
Yaaa Kızmayın Bu Kadar Ama Adam Bu Yaptıklarıyla Bile şu Durumda Yani öyle Düşünün...
Süper Bi Yerde.....
Tabi Dediklerinizide Yapsa Düşünemiyorum Tarkanı Ooff Süper Bişey Olur Ya :):):)

herseyim
30-07-08, 22:47
ben bunlara hicbisey soylemeycemm;) cunku cok sacma konularr bence;)

sıla
31-07-08, 13:32
niye kızmayalımki sanki o insan değilmide her şeyin doğrusunu o bilir yanlışları var tabiki hemde çok biz sadece onun hayranlarıyız o kadar bende bazen çok sinirleniyorum tarkana gerçekten kusura bakmayın ama öyle yani

neslihan
14-08-08, 12:44
:36: ya oda bir insan sonuçta dimi? tabiki hataları olacak ama herşeye o kendi karar vermiyodurki dimi menejer, imaj makervb...ama bazı şeylerde eksik olmalıki nazar değmesin dimi ama?:36: :10:

İZMİRLİ
14-08-08, 14:11
valla benim kızdıgım tek konu sahne de danscı kullanmaması tamam tarkan çok iyi dans ediyor ama istanbul da verdigi inönü konserini bir hatırlayın olagan üstü olmuştu, yada abdi ipekçide verdigi super sahne showları olan konseri...Yok eger sahne showu nedir iyi bir örn görmek istiyorsanız, size önerim mjackson veya madonna konserlerini bi araştırın...!

Ozz
14-08-08, 14:40
1. Tarkan'ın parfümünün tanıtımına gelmemesi belki bir tepkidir. Belki Tarkan çok niyetli değildir böyle şeylere ama çevresindekiler stratejik davranıyodur. Ben Tarkan'ın parfüm yapma konusunda çok çok hevesli olsa hala promosyonlarının devam edeceğini düşünüyorum.O zaman da böyle şeylere girmesini çok da doğru bulmamıştım.

2. web sitesi konusunda çok haklısın sanırım bu konuda artık yeni çalışmaları var.

3. Bu tip dükkanların Türkiye'ye çok uygun olmadığını düşünüyorum. Yani ülkemizde müzik çok ciddi bir endüstri olamadı. Bunun en büyük sebebi tabiki de korsan. İnsanlar albüm alamazken, Tarkan ürünlerinin özel bir dükkanda satılması çok doğru olmaz ama bence bu benim fikrim. Eğer tarkan Web sitesini genişletirse belki buradan, O'nun ürünlerini satın alabileceğin, sipariş edebileceğin linkler olur.

Tarkan'a kızmak demeyelim ama yaptığı zaman hoşuma gitmeyen şeylerden birini de ben ekleyeyim. Klipler.... Gerçi Türkiye için belki haklıdır Tarkan. O kadar masraf yaparsınız ama kimse izlemez. vs. Sadece Ben Tarkan'ı hep dünya standartlarında düşündüğüm için çok daha iyi, konulu, oyunculu, efektli vs.. klipler bekliyorum.

trkntrkn89
14-08-08, 14:49
1. Tarkan'ın parfümünün tanıtımına gelmemesi belki bir tepkidir. Belki Tarkan çok niyetli değildir böyle şeylere ama çevresindekiler stratejik davranıyodur. Ben Tarkan'ın parfüm yapma konusunda çok çok hevesli olsa hala promosyonlarının devam edeceğini düşünüyorum.O zaman da böyle şeylere girmesini çok da doğru bulmamıştım.

2. web sitesi konusunda çok haklısın sanırım bu konuda artık yeni çalışmaları var.

3. Bu tip dükkanların Türkiye'ye çok uygun olmadığını düşünüyorum. Yani ülkemizde müzik çok ciddi bir endüstri olamadı. Bunun en büyük sebebi tabiki de korsan. İnsanlar albüm alamazken, Tarkan ürünlerinin özel bir dükkanda satılması çok doğru olmaz ama bence bu benim fikrim. Eğer tarkan Web sitesini genişletirse belki buradan, O'nun ürünlerini satın alabileceğin, sipariş edebileceğin linkler olur.

Tarkan'a kızmak demeyelim ama yaptığı zaman hoşuma gitmeyen şeylerden birini de ben ekleyeyim. Klipler.... Gerçi Türkiye için belki haklıdır Tarkan. O kadar masraf yaparsınız ama kimse izlemez. vs. Sadece Ben Tarkan'ı hep dünya standartlarında düşündüğüm için çok daha iyi, konulu, oyunculu, efektli vs.. klipler bekliyorum.

yani film gibi klip istiosun bencede haklısın ama ben direkt film istiorum yaşını almadan ...

Ozz
14-08-08, 15:06
yani film gibi klip istiosun bencede haklısın ama ben direkt film istiorum yaşını almadan ...

valla film de olur...ALLLAAHH derim hatta yeterki iyi bir proje olsun:20:

trkntrkn89
14-08-08, 15:09
ben özellikle will smithin ben efsaneyimde tarkanı görmek isterdim,yada o tip macera-bilim kurgu filmlerinde görmek isterdim...

Ozz
14-08-08, 15:15
Yok yaa bence macera ya da bilim kurgu olmamalı.. o tip filmlerde oyuncu ya da oyunculuk değil, efektler ön plana çıkar bence daha çok dram filminde oynamalı ama içinde komedi unsurları da olan bi filmde...

x_y_z
14-08-08, 18:44
tarkanın zaten bir çok ürünü çıktı..tek parfüm değil ki..taç ile anlaştı 2002 de yataklarda bazası çıktı..pepsi bardakları çıktı..ancak böyle şeyler fazla satmıyor sanki..benim tarkanda tek kızdığım şey DVD çıkarmaması...
2000 lerin konserlerini dvd haline getirse.. güzel olur hani..

sengibisidünyayagelmez
14-08-08, 21:23
arkadaşalr bildiğim kadarıyla web sitesi hakkında yeni çalışmaları var. bu sadece metamorfoz albümüne odaklı bir site. eskiden hatırlarsanız tarkankarma.com, tarkandudu.com gibi siteler olurdu şimdi sadece tarkan.com ama metamorfoz odaklı. müzik shop'a gelince, çok güzel olur elbette ama ben de pek desteklemiyorum. En azından Türkiye'de tutulmaz bu... TARKAN her şeyin en doğrusunu biliyor arkadaşalr kızmayın ve köstek olmayın ona n'aparsa yapsın destekleyin...

princeofpersia
14-08-08, 22:25
bırakın en iyisini tarkan yapsın kızmaya gerek yok

trknmania
15-08-08, 13:53
:18: :18: :18: :18: :18: walla bn bi site açıcam tarkana yıkılıcak ortalık:)))

trknmania
15-08-08, 13:55
bravo bravo bravo bravo konser dvd si konusunda ck haklısınız. tek kelimeyle ŞART:))

çok tatlısınnn
16-08-08, 14:09
ben tarkana asla kızamıyorum yaaaaa:))

korayq
16-08-08, 17:00
bence herkes tarkana çok fazla yükleniyor ondan herşeyi yapması istiyorlar unutmamalıyız ki oda bir insan sonuçta (tabi çok büyük insan üstü özellikleri var ama yasradılış itibariyle bir insan) o yüzden birazda ona hak vermeliyiz o bizim her istediğimizi yapmak zorundamı istemeyerek yapsa sırf hayranları istiyor diye bu seferde hiç inandırıcı ve içten değildi diye eleştiriliyor bu kadar üstüne gitmeyin gene eleştirilerinizide yapın ama o eleştirileriniz olumlu olsun hep kötülemek için eleştiri yapmayın!!!!!!!!!!!!!