PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar’in “hata”siydi!..

Lorenser
18-12-06, 12:48
İSTANBUL JAZZ CENTER’DA DÜZENLENEN VE AMERİKA’NIN SÜPERSTARI KID ROCK’IN SAHNE ALDIĞI ATLANTIC RECORDS’UN KURUCUSU AHMET ERTEGÜN’E SAYGI GECESİNDE GÖZLER TÜRKİYE’NİN MEGASTARI TARKAN’I ARARKEN, TARKAN’IN ORADA OLMAMASI MEGASTAR’IN “HATA”SIYDI!..

http://ucankus.com/img/imgyeni/tarkan_ahmet.jpg

TGRT’den canlı yayınlanan ve jazz müziğin ünlü isimlerinin katıldığı Ahmet Ertegün’ü anma gecesi duygu yüklü anlara sahne olurken gözler Tarkan’ı aradı!..

Atlantic Records’un kurucusu, efsane müzik adamı Ahmet Ertegün’ün anısına düzenlenen gecede jazz müziğin ünlü isimleri sahne aldı…

Allan Haris ve Fatih Erkoç’un şarkılarına ünlü piyanist Kerem Görsev ve triosu eşlik etti…

Ve gecenin şüphesiz en gözde konuğu Amerikalı süperstar Kid Rock’tı!..

Kid Rock sahnede müthiş bir şov yaparken, merhum Ahmet Ertegün’ün dünyada tanığı en “cool” adam olduğunu söyledi!..

Ancak bu müthiş gecede gözler Atlantic Records’un kurucusu Ahmet Ertegün’ün müzik hayatında çok destek olduğu Tarkan’ı aradı!..

Türkiye’nin megastarı Tarkan’ın hatası dün gece orada olmamasıydı!..

Kaynak : Ucankus

şekerim
18-12-06, 13:38
ewet mutlaka orda olmalıydı büyük hataa

aykut
18-12-06, 14:23
bi sebebi vardır her zaman tarkanın arkasındayım

http://img236.imageshack.us/img236/1415/tarkanmegastarjg8.jpg (http://imageshack.us)

Nzl
18-12-06, 15:42
saçmalık Tarkan'ın böyle gecelere katılmadığını herkes biliyor.
Üstelik bu gün tüm haber kanallarının canlı yayımladığı cenaze töreninde
tarkan ve bilge öztürk de vardı. Onun kimseyi unuttuğu falan yok...
Nereden birşey bulsakta şu tarkan'a dokundursak çabasıda bıktırdı artık

ozkan1907
18-12-06, 15:53
cenazeye gittiyse sorun yok ama onada gitmediyse hata yapmıs olur bence

scorpioness
18-12-06, 16:06
Cenazeye gitmeyebilirdi arkadaşlar ben kendim asla dayanamam cenaze yada mezarlıkta allah göstermesin hepimiz yaşayacağız ama Tarkanı bu konu da bence yargılamamalıyız.Gitmiş ama.

**MegaStarkan**
18-12-06, 16:10
cenazeye gitmisse sorun yok ...

Samet
18-12-06, 19:06
bencede olmaliydi

Samet
18-12-06, 19:06
cenazeye gitmisse sorun yok ...

oda dogru aslinda

fantin
18-12-06, 19:11
Artık nereye gideceğinede karışamayız.

maydonozz
18-12-06, 23:49
tarkan hayranı olarak bugüne kadar olumsuz ve hatalı tarafını görmemiştim ama bu hareketini en büyük hata olarak hatırlıcam ama ne farkeder ki (karınca dağa küsmüş dağın haberi bile olmamış) dünyanın en büyük insanı ahmet abi tarkan'a megastar denmsini sağlayan biriydi bu 2 saatlik saygı gecesine katılsaydı megastarlığımı gidecekti ki hayır aksine megastarlık ona yapışacak tarkan istemese bile megastar olarak anılıcaktı dendiği gibi MEGA“HATA”

madde 17-TARKANIN yanlisini dogrusunu gôrür ve dile getirir!

haber için teşekkürler.

coolcarizma
19-12-06, 17:17
Bence de büyük bir hata.Telafisini yapabilir mi? sanmıyorum...

RaSKaS
19-12-06, 17:35
saçmalık Tarkan'ın böyle gecelere katılmadığını herkes biliyor.
Üstelik bu gün tüm haber kanallarının canlı yayımladığı cenaze töreninde
tarkan ve bilge öztürk de vardı. Onun kimseyi unuttuğu falan yok...
Nereden birşey bulsakta şu tarkan'a dokundursak çabasıda bıktırdı artık

:20: :20:

cok güzel ifade etmişin nzl
basın her haberde tarkan ı malzeme yapıyor malesef :(

TarkanColl
19-12-06, 18:16
Bence de büyük bir hata.Telafisini yapabilir mi? sanmıyorum...

Büyük hata olamaz.:13:

Daha cenazesi kalkmadan anma gecesi yapmak büyük hatayken Tarkan'ın oraya gitmesini beklemek asıl büyük hata olurdu. Tarkan, Ahmet Bey'in cenazesine katılmakla en büyük vefakarlığı gösterdi.

Ayrıca Ahmet Bey hastanede komada yatarken yanına gitmelerini, hayattayken arayıp sormalarını bu vefakarlığın içinde saymıyorum bile.:20:

HakanÇelik
20-12-06, 21:47
bilip bilmeden olaya balıklama atlamak millet olarak sık yaptığımız bir şey.
tarkan hiç bir özel geceye katılmak zorunda değil. ahmet ertegün'e saygısını hepimiz biliyoruz. katılmaması hiç bir şeyi değiştirmez. nazan öncel'in "ahmet ertegün tarkan'ın elinden tutsaydı tarkan şu an tam bir dünya starı olmuştu" sözleri bence çok doğru. amerika müzik piyasasında abidik gubidik şarkılar bile zorla sevdirilirken, tarkan müthiş kalitedeki come closer albümü yeterli destek görmediği için çıkamadı bile. tarkan her şeye rağmen ahmet ertegün'e hiç bir saygısızlık etmedi. bir lafta etmedi. bir geceye katılmadı diye vefasızlıkla suçlanamaz. bu günlerde bazı tarkan hayranları basının etkisinde kaldı galiba... çok yazıkkk...

Ozz
20-12-06, 22:05
Ya bence gitmemesini hata olarak görmek doğru değil. Tarkan'ın böle şeylere katıldığını görmedim pek ayrıca sebebi olabilir. Gerçekten onu bu yüzden yargılamak çok saçma.

vincent
21-12-06, 00:11
neyse......... 7- si 40 ına katlırda telafi edilir.....:(

anladın sen onu.