PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’a Sahneden Salladi!

Tarkan2006
17-12-06, 13:21
TARKAN’A SAHNEDEN SALLADI!.. NAZAN ÖNCEL, BİR ARALAR CAN CİĞER OLDUĞU TARKAN’A SAHNEDEN ŞARKI SÖZLERİYLE NASIL GÖNDERME YAPTI?

Günay’da sahne alan Nazan Öncel, arasının açık olduğu Tarkan’a fena salladı!..
Albümünde yer alan “Utan” şarkısını söyledikten sonra Tarkan’ı kastederek, “Kuzu kuzu dedik birine, gözlerine derya deniz dedik. Lıkır lıkır içmek istedik, kuş sütüyle besledik ama o bizim kalbimizi çizdi” dedi!..
Nazan Öncel’le Tarkan’ın arası bir daha düzelmeyecek şekilde açıldı anlaşılan!..

ucankus.com

fantin
17-12-06, 13:31
Ah Tarkan ah kimseye yaranamadın gitti

aykut
17-12-06, 13:41
vay bee olay baya büyüdü ama ununttugu bişey var bence nazan önceli poouler yapan tarkandı ben mesela nazan önceli daha önce ne dinlerdim nde duymuştum ama tarkanla hay hay düet yapınca tanımıştım çok ayıp etmeye başladı nazan öncel bence

http://img236.imageshack.us/img236/1415/tarkanmegastarjg8.jpg (http://imageshack.us)

şekerim
17-12-06, 13:51
eee kedi dokunamadığı ciğere mundar dermiş.tarkanın başarısını kıskanıyolar ve ulaşamayacaklarını biliyolar tabiki buda tarkanın yaranamadığı izlenimini bırakıyo insanlarda boşversenize tarkan 1 numara ve hep öyle olacak...

:29: tarkan bizim starımızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:29:

tarkan_mania
19-12-06, 22:46
UFF KEŞKE AÇILMASAYDI ARALARI YAA ÇOK ÜZÜLDÜM BEN )):

DieForYou!
19-12-06, 23:23
Nazan Öncel, kendi internet sitesinde Tarkan’la arasının limoni olduğunu kabul etti ve Tarkan'a Utan şarkısıyla mesaj vermediğini söylerken, yazısına ilginç açıklamalarda devam etti.

İşte Öncel’in açıklaması:

"Utan" söylendiği ve de düşünüldüğü gibi albüme son dakikada konulmadı. En başından beri repertuarımda yerini almıştı . Bir sanatçı arkadaşıma emeğim geçsin ya da geçmesin utan diye seslenmek karakterimle örtüşmez. Evet dedikleri gibi Tarkan'ın üzerinde çok emeğim olduğu doğrudur ama O da zaten bunun bilincindedir.

Babamın bana anlattığı bir hikaye vardı: Bir adam yağmurda yürürken yolda bir dostuna rastlamış ve şemsiyenin altına almış. O şemsiyenin altında beraber yürüdükleri yol boyunca “bak benim şemsiyem olmasaydı ıslanacaktım.” deyince, arkadaşı karşısına çıkan yağmur suyunun birikintisiyle dolu çukura atlamış ve “bundan daha fazla ıslanmazdım”demiş.

Onun içindir ki Tarkan’a en güzel şarkılarımı vermiş olsam da bunu bu şemsiye hikayesine çevirmek istemem. Benim için önemli olan O’nun vefasıdır. Mayıs ayında hastaneye kaldırıldığımda ilk arayan yine Tarkan olmuştur. Her sanatçı istediği koşullarda içinden geldiği gibi çalışma hakkına sahiptir. Evet, Tarkan’a gönül koyduğum olmuştur ama neden asla müzikal tercihi değildir, asıl şeylerdir. Bu da zaten kendisinin bildiği şeylerdir. Ama her şeye rağmen kalbimdeki yeri, sevgisi sabittir ve değişmez. Yarın bir bakarsınız bir yerde oturup bir çay içer, şarkılardan hayattan ve dünya hallerinden konuşuruz.

vincent
19-12-06, 23:41
olgunluk,vefa güzel bişeydir..... saol haber için.

Aacayipsin
01-03-07, 18:27
Nazan başarılıdır.. Tarkana da baya emek vermiş anlaşılan.. Tarkan Sezene dönmekle, Nazan için; "Yorgan gitti kavga bitti" tavrını takınmamalı..

sally
03-03-07, 00:35
Bence tarkani kiskaniyorlar Kiskanan lar catlasin Tarkan 1 numara