PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İmza gününde başıma gelenler...1. bölüm

zynprtrk
11-04-06, 01:11
13 Ekim 2001'di. Tarkan, Ankara Akköprü Migros'taki D&R Mağazasında imza günü düzenleyecekti. Akşamında da ASKİ Spor Salonunda konseri vardı...Heyyyttt ne güzel dedim. Millet erkenden konser alanına gider yer kapmak için bende rahat rahat imza alırım dedim. Migros taki imza saati 14:00'dü. Ben uyuşuk uyuşuk gitmişim herkes konser alanındadır diye...MY GOOD! bide ne göreyim. 3000 kişiden fazlaydı kalabalık. Dudağım ucukladı valla. Sonra daldım kalabalığın içine...Bide yanımda uyuşuk bir arkadaş götürmüşüm...Tarkan'dan hoşlanır ama fan'ı değildir. Aman Zeynep gel gidelim, çok kalabalık, ayaklarım ağrıdı demeye başladı mı tepem attı valla. Sen git dedim ona...Oh be kurtulduk arkadaştan yalnızım,özgürüm artık. :36_1_33[1]: Tarkan gelecek diye bekle babam bekle...Ayaklarıma gelen basıyor giden basıyor...Şişkosu da basıyor, zayıfı da...:36_1_20: Ama yılmak yok. Derkennnn...Çevik Kuvvet gelmezmi...Eyvahhh dedim ortalık karışacak...Eeee. ne yapsın D&R güvenliği o kadar deliye..:36_1_42: Hangi birini kontrol edecek. Çevik Kuvvet geldi ortalık karıştı. İtişler, kalkışlar, kavgalar...sormayın. Bir iki kişiyede ben geçirdim unutmuyorum. Polisler öne dizildi. D&R kapısı kepenkli...of of. Yandım valla. Tarkan desen serseri daha ortalarda yok. Sonra Bir kıpırdanma TARKAN geliyor diye...Ama malesef şu Cem (Tarkan Benzeri) varya onu herkes Tarkan sandı. Önümdeki polis demezmi.."Siz daha TARKAN'ı tanımıyorsunuz" diye. He valla Memur abi dedim. Başladık Polis ile sohbete..Aaaaa hemşerimmiş. Ne tesadüf.

zynprtrk
11-04-06, 01:12
Tarkan geldi nihayet. Ortalık yıkılıyooooooo....Herkes kapıya hücummmm....:36_1_33[1]: Polisler engelliyor tabii...Kepenkler açıldı Hayranlar sırasıyla içeri alınacak. Polisle sohbet işe yaradı. (Bide hemşerim ya) Kalabalığın arasından aldı beni doğru mağazanın içine. Oh be Tarkan masada...İmza veriyor canım yaaa...Sonra tam Tarkan'a ulaştım derken alasmaladık...Sizleri çok seviyorum dedi...Gidiyordu Tarkan.Yaw 2-3 kişi kaldı önümde Tarkan gidiyor ölecektim üzüntüden. Bir bağırmışım TARKAn diye döndü baktı. Göz göze geldik. Kendimden geçtim valla. Resminide çektim o anın...Baktıya bana el salladıya...çok güzel bişey...:10: İyice sersemledim...Nasip olmadı o gün imzasını almak. Ama...Daha sonra bana Adıma imzaladığı resmi evime gönderdi. Orada veremedim sana özel gönderiyorum der gibi..Muhteşemsin Tarkan. Migros Tarkan gittikten sonra da boşalmadı. D&R'ın içinde yorulmuşum ya bir yere oturayım dinleneyim sonra giderim dedim. Bir sandalye vardı oturuverdim. D&R görevlisi..."Şanslısın o sandalyeye az önce Tarkan oturdu dedi...Vay beee..dedim. sonra masa üzerinde Tarkan'ın kullandığı selpak vardı bende onu aldım. :36_1_21: O günün akşamına takatım kalmadı valla. :36_1_20: Sonra D&R dan çıktım...Yol üzerinde AKM'de konser varmış Yeni Türkü'nün. Merkezin önünden geçerken severek dinlediğim grup solisti Derya Köroğlu ile karşılaştım. Sohbet ettim. Fotoğraf çektirdim. İmzasını aldım. Sonrada güldüm içimden Kime niyet Kime Kısmet diye...Daha sonra eve gidip üstümü başımı değiştirip gidecektim konsere...Eve gittiğimde çoraplarımı çıkardım birde ne göreyim...Parmaklarıma kan oturmuş...hepsine birden. Acayip sızladığını eve gidince farkettim. Akşamındada konser vardı. Eyvah dedim. Nasıl sızlıyor, nasıl acıyor bir bilseniz...Ama Tarkan'a değil parmaklarım canım feda.Akşamında toparlandık gittik konsere ve süper bir acılı gün yaşadım....

Sevgiler

~LüTFü_
11-04-06, 01:25
:36_1_11: süper valla hosuma gitti sende roman yaz megamasala karsilik olarak mega anilarim diye cok güzel olmus elline saglik:36_3_15:

zynprtrk
11-04-06, 03:04
Bu Masal değil ama....O megamasal...Gerçekte uydurma bir masaldan ibaret olduğu için adı masal. Benimki galiba MEGAREAL olur...

TarkanColl
11-04-06, 17:25
Zeynepcim valla senin hikayeler roman gibi oluyor. Sen bence Tarkan Biyografisi kitabından sonra yaşanmış Tarkan romanları yaz. :36_1_11:

megastar_mert
13-07-06, 01:18
wala senden yazar olur süper kapıldım okurken :) tbrkler keşke bende duygularımı ve yaşadıklşarımı böyle güsel ifade edebilsem [edebiyattan 100 alırdım :)]

Samet
13-07-06, 02:50
dizi yapin yaa

RaSKaS
13-07-06, 06:12
betimleme mükemmel olmus olayları yasamıs kadar olduk :s341jv9dm:

duygutarkan
28-07-06, 00:48
:36_1_21: :36_1_21: süper ötesi bi gün geçirmişsin ne güzel bende istde yaşasaydım.tarkanın her anını kaçırmazdım..ne güzel şanslısın valla..samsuna bi geldi serseme döndüm vallaa..geleceği günü iple çekiyorum...yaa polisle sohbet işi haa tuuttum bunu iiyi denemeee

zynprtrk
28-07-06, 01:57
:36_1_21: :36_1_21: süper ötesi bi gün geçirmişsin ne güzel bende istde yaşasaydım.tarkanın her anını kaçırmazdım..ne güzel şanslısın valla..samsuna bi geldi serseme döndüm vallaa..geleceği günü iple çekiyorum...yaa polisle sohbet işi haa tuuttum bunu iiyi denemeee

:36_3_15: :36_3_15: :36_3_15:

arjen22-tarkan
19-08-06, 16:21
uh Tarkan Herşeyiyle HARİKAAA