PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dİkkat!... “gÖrÜntÜlÜ Haber!” Okan BayÜlgen Yİne Tarkan’i Bombardimana Tuttu!...

Lorenser
13-12-06, 10:12
DİKKAT!... “GÖRÜNTÜLÜ HABER!” OKAN BAYÜLGEN YİNE TARKAN’I BOMBARDIMANA TUTTU!... “TÜRKİYE’DE BANA GÖRE TALK ŞOV PROGRAMI YOK” DİYEN TARKAN’A OKAN ÖYLE BİR SALLADI Kİ!... TIKLAYIN VE İZLEYİN!...

İşte Okan Bayülgen’in o sivri yorumuyla Tarkan’a söyledikleri;

http://www.youtube.com/watch?v=bAA28IfFLWE

vincent
13-12-06, 10:38
lafa bak "-bunca yıldır talk show a cagırmamamın nedeni uygun bi konuk dilll ....."

yorumsuz......

RaSKaS
13-12-06, 13:21
kedi ulaşamadıgı cigere pis dermiş :)

tarkan dan daha uygun konuk mu var Programı onurlandıracak kadar .
zaten uygun olmasa almanyada ve diger ülkelerder talk showlara çagıırmazlardı
okan da biraz beyaz gibi düşünüp kabahatı kendinde arayacagı yere ,tarkana laf atmayı bırakmıyor.Yazık ! Tarkan ın ne kadar isabetli karar verdigini gördük.

ozkan1907
13-12-06, 13:46
Hayatımda gördügüm en büyük dallama kendini zeki zanneden bi zavallı. Bide cagırmadım diyo zaten cıkmadıgını biliyosun programlara simdi bunu koz olarak kullanıyo. DALLAMA OKAN BAYÜLGEN daha kötüsünü yazardım da neyse bize yakısmaz

şekerim
13-12-06, 13:48
konuşmasını bilmiyo söylediği 5 cümle deil 5 ünlemmiş.sen çağırsan da o gelmez ki zaten sivri dilli okan ewet konuşuyosun ama boş konuşuyosun...

aykut
13-12-06, 13:59
tarkanı kullandı gündem yaptı yine sonra böle deseler takanı niye kullanıp gündem yapıyım ihtiyacım yokki der ama nerdeyse konu biteli2 hafta olucak bu adam hala tarkanı dilene doluyo bi işte bi iş var ama nese

http://img236.imageshack.us/img236/1415/tarkanmegastarjg8.jpg (http://imageshack.us)

fantin
13-12-06, 14:06
Yaaaa Okan Tarkan senin boyunu aşar sen ajdar, Tülin Caner onlarla ilgilen.

~JiJeM~
13-12-06, 19:40
bücür işte nolcak...:18: :18: :18: ama dil papuç kadar maşallah...:14:

angel_babe
13-12-06, 19:41
sewmezdim ztn bu adami ya.. cok simarik ukala sey nolck.. o kimki tarkani elestirmeye calisio.. ..

**MegaStarkan**
13-12-06, 21:13
ztn izlemiyordum okani sevmiyorum onu cok ukala kendini bisi saniyor :5:

scorpioness
13-12-06, 21:25
Teşekkürler izlemeyenler görsün bir insan egosuna ne kadar yenik düşer

raena
13-12-06, 21:29
okanin porogrami da kendsi gibi sacma , tarkana laf atmak artik her kesin isi olmus , sanirim okan bu laflarla porogramina reyting pesinde...

kış güneşi
13-12-06, 22:30
:16: haftalardır bu sözlerle gündem yapıor valla yazık bu gibi showlara gerek yok....:7:

HakanÇelik
14-12-06, 00:10
okan diyor ki: "tarkan'ı değere bindirmiş oldum"... sen bi önce kendin değerlen de, sonra tarkan'ı değerlendir. o zaten dünya kadar değerli... sen ilk önce insan ol da, iki kadını bir arada idare ederek erkek olunmayacağını öğren...
akmerkez'de de ondan bundan tokat yeme... ayıp valla...

fantin
14-12-06, 00:24
okan diyor ki: "tarkan'ı değere bindirmiş oldum"... sen bi önce kendin değerlen de, sonra tarkan'ı değerlendir. o zaten dünya kadar değerli... sen ilk önce insan ol da, iki kadını bir arada idare ederek erkek olunmayacağını öğren...
akmerkez'de de ondan bundan tokat yeme... ayıp valla...

AAAA Tokatmı yemiş kim vurduysa eline sağlık. Allahın sopası yok
:5: :5:

tarkanmurat
14-12-06, 00:26
kısaca yalvarıyoruzda yınede gelmıyor demıyorlada boyle aptal saptal haberler yapıyorlar evet gelmıyor ve ıyıde yapıyor cunku kımse onun karakterınde ve onun uyumunda degıl kaldıramayacakları yuku neden kaldırmaya calıssınlarkı bılıyorlar cunku gelmeyecegını ayrıca cokda dogru nsoylemıs cunku gercektende yok sebebı ıse sadece basıt ve cırkınlesen muabbetlerın yapıldıgı bır ortamda tabıkıde tarkanın ısı olamaz ınanın bu haberı ızleyınce uzuldum cunku yıpratıyor bızı ayrıca sunuda eklemek ısterım kı beyazda gecenlerde bı roportajında bır tek tarkan gelmedı dedı ama o cagırdı halde gelmedıgını bellı ettı.okan beyde baskalarınıda kendı gıbı dusunuyor olarak gostermesın bu son derece cırkın sıddet ve esefle kınıyorum