PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eurovisyona kim katılmalı sizce???

vincent
07-12-06, 12:24
eurovisyona gecen sene ne oldugunu ortaya koymuştur....yani o kadar ii ses arasından o sacma finlandiyalı grubun birinci olması cok apsurt bi shheydi.....show amaçlı..zaten avrupadaki 10- 17 yas grubu oyları sayensinde birince oldular ama..

+ bu yarışma ne katıyoki ..yani bi sertap kazandı ne oldu...hani insan bekliyoo
global anlamda TARKAN dan sonra bi kişi daha cıksın bi tanıtsın...sertaaaaap diye bagısınlar..................
tabii bunlar produc. işi ama...eleştriye gelince tarkan için : kim ona bu unvanı verdi kim felan dı filandı . moral bozma ,içten içe biz ne yapsak yıpratsak vss. iş içindeler ........klasik yukarıya cıkanın paçasından cek mantıgı..ki tarkan da bi insan oda bi psikoloji..makine diil ...eleştiri olucak ama aklı selim.......

bu senekine k.dogulu u istiyolarmış...... (hadise olabilir bence) ..zamanında tarkan a bile teklif sunmuşlardı ...

sizce kim olmalı ??adayınız kim???? bu yarışmadan cıkınca siz olsanız hangi adımları izlersiniz???

ösgee
07-12-06, 12:46
bence tarkan olmasınn ..!!! ama en azından ses getircek birileri olsun hadise neden olmasın...!!

ozkan1907
07-12-06, 14:21
Bence ajdar katılsın cok istiyo zaten orası 3 sınıf bi yarısma bence adı üstünde eurovision avrupa tarkan dünya starı zaten bi daha niye eurovision a katılsın dimi ajdar sakaydı bu arada kenan dogulu murat boz hadise olabilir

megastar_mert
07-12-06, 15:14
bence...Manga--mor ve ötesi---Duman--- bu gruplardan biri olabilir şebo da katılsa fena olmaz hani:) Kenan D. katılırsa çok iyi olur ama 1. olamayız bence,ilk 5 e girebilirz..Dünya yı ROCK sarmış durumda...Mutlaka roCk bi gruP katIlmALı

javsi
07-12-06, 15:26
herkez isterdiki gönüllerdeki adam gitsin ben tarkanı gitmesini isterdim ingilizce albüm yAptı hep daha iyi olurdu geçen sene teklif etmişler gitmemiş sebebini bilimiyorumm kenan gitsinn söylüyorum kesin birinciyiz çakkıdının ingilizcesini yaptınla yada onun müzigine uyarlı b beste yapsınlarr (((((((((((----ben sabahları kanal d dobra dobraya bakıyorum orda ki beyaz saçlı kadın devamlı tarkanı diline doluyo öle insanlar iyi görünür arkadan vurur -----neymiş tarkana teklif etmişler gitmemiş vatan sevgisi yok gibi bişey dedi bak kenana prensipte anlaşmışlar helaall olsun diyo gıcık ya mesela programına gelenlere bazen tarkanla ilgili bişeyle soruyolar diyoki bence tarkan dünya starı degil diyo o kadar uğraştı ama olamadı diyo tarkan hep dilinde yarın okanala imail atıcam yeter artık dicem tarkanın adını azına alma yaa prim yapmak istiyolar heeppp---)))))))))) bence kenan süper fikir kenan inş kaılır ya ----------------------------------bravo bravo bravo

angel_babe
07-12-06, 19:16
hadise kenan manga weya grup hepsi derm bn

fantin
07-12-06, 20:08
Tarkan katılmasında kim katılırsa katılsın bence hava hoş

Samet
08-12-06, 00:49
hadise olmasini isterim

**MegaStarkan**
08-12-06, 01:08
hadise canli perfonmans sergiyele bilicekmi? hic canli sesini dinlemedim aslinda...
bence tarkan süper olur ama tarkan gitmiyor cünkü acikcasi birazda korku var....eurovision sadece önemsiz sarkicilar katiliyor fikrine katilmiyorum... cünkü hep cok ünlülerde katiliyor
tarkan gitmiyorsa tarkanin vokalistleri gitsin murta boz mesela yada cenk
kenan dogluda iyi fikir ama birinci olucagini sanmiyorum....giden sarkici mutlaka inglizce bi sarki seslendirmesi gerek ama.....

HURRICANE
08-12-06, 15:02
TARKAN niye gitmiyor ben anlayamadım!Celine Diondan sting e kadar birçok unlu zamanında bu yarışmaya katıldı..ne var yani bunda ..tamam siyasi olarak puanlar verılıyor ama olsun... TARKAN yepyeni bir ingilizce şarkıyla ve çok farklı bir dans stiliyle pekala katılabılır...ve en ufak bır suphem yok yemın ederım açık arada bırıncı olur yani.....Tüm dünya tarafından izlenen bir yarışma bence bu çok çok önemli...Kenanın çakkıdıyla 1 ci olabilecegini sahsen ben düşünmüyorum...ingilizceside olsa sanmıyorum...Ama TARKAN kesinlikle onyargılı jurinin tabularını bile alt üst eder!!

melisa
08-12-06, 17:14
TARKAN niye gitmiyor ben anlayamadım!Celine Diondan sting e kadar birçok unlu zamanında bu yarışmaya katıldı..ne var yani bunda ..tamam siyasi olarak puanlar verılıyor ama olsun... TARKAN yepyeni bir ingilizce şarkıyla ve çok farklı bir dans stiliyle pekala katılabılır...ve en ufak bır suphem yok yemın ederım açık arada bırıncı olur yani.....Tüm dünya tarafından izlenen bir yarışma bence bu çok çok önemli...Kenanın çakkıdıyla 1 ci olabilecegini sahsen ben düşünmüyorum...ingilizceside olsa sanmıyorum...Ama TARKAN kesinlikle onyargılı jurinin tabularını bile alt üst eder!! Aslında tarkan gerek duymuyodur zaten megastar heryerde tarkan ünlü bence katılmasın cok sacma o zaten 1 numara :27: :27:

HURRICANE
15-12-06, 14:07
Melisacım TARKAN bizde hep 1 numara ok...ben tüm Dünyanın onu aynı anda Enerjisini hissetmesini istiyorum hepsi bu..TARKAN tanınıyor kabulum..ama bence yeteri kadar değil!O yarışma büyük fırsat olur...aynı anda tüm dünya izliyecek ya...

ASRA
15-12-06, 14:44
Kesİnlİkle Tarkan Katilmali!!tarkan Senİİİ Coook Sewİyorum