PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanın İflah olmaz Hayranı

fantin
05-12-06, 23:13
Tarkan'ın iflah olmaz İranlı hayranı Fateme

21 yaşındaki İranlı Fateme Hosniat, 4 yıl önce televizyonda görüp beğendiği Tarkan'la tanışmak için yanıp tutuşuyor!.

İranlı rehber Fateme Hosniat, 4 yıldan beri hayatının anlamı haline gelen Tarkan'la tanışmak üzere Türkiye'ye geldi! Megastar'a duyduğu hayranlık aşka dönüşen Fateme, daha önce de babasıyla birlikte İstanbul'a gelip, sokak sokak gezerek Tarkan'ı aradığını belirtti: "O zamanlar Türkçe bilmiyordum. Tarkan için Türkçe öğrendim..."

Ailem beni destekliyor
"Tarkan'la tanışma isteğimden hiçbir zaman vazgeçmedim" diyen İranlı rehber, Megastar'ı arama çalışmalarında ailesinden destek gördüğünü belirterek, şunları söyledi: "İran'da durumumuz oldukça iyi. Seyahatlerim sorun olmuyor. Hatta annemle İstanbul'a geldiğimizde Bebek'te yürüyüp Tarkan'ı arıyoruz."

Bana kötü davrandılar
Geçtiğimiz günlerde Tarkan'ın Levent'teki şirketine gittiğini anlatan Fateme, yaşadığı olumsuzlukları şöyle ifade etti: "Görevliler bana kötü davrandı ve yalan söyledi. Tarkan'ın sabah 7'de havaalanında olduğunu söyleyip beni oraya gönderdiler. Gittim ve saatlerce onu havaalanında bekledim. Meğer Tarkan oraya hiç gitmemiş. Bana yalan söylemişler."
Cenk ERTEKİN-HABER MERKEZİ
Sabah Gazetesi

**MegaStarkan**
06-12-06, 01:35
tskler haber icin fantin:43:
bu görevlilerin yapdigi cok yanlis yazik kiza:13:

RaSKaS
06-12-06, 15:53
teşekkürler fantin haber için

bak şu görevlilerin yaptıgına :)

~JiJeM~
06-12-06, 16:10
bravo fatemeyi... haberlere bile konu olan bu olay tarkana nasıl ulaşmadı...o da ayrı...:11:

mavi
06-12-06, 18:57
inşallah muradına erer kızcağız..:54: :35: :52: :30: :35: :48:

vincent
06-12-06, 19:13
konserler varken nerdeydi bu kız.??????????????? ii taktik haberde oldu yaa

tara
06-12-06, 19:47
insallah gorur tarkani .iranin neresinden acaba /?