PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastarlık geri alındı

HakanÇelik
05-12-06, 13:30
Megastarlık geri alındı

Türkiye'de bazı sıfatlar o kadar kolay kullanılıyor ki, insan şaşırıyor..
“Ünlü", “En ünlü", “star", “megastar"...
magazinturk'ün prensiplerinden biri de, bu tür sıfat kullanımlarında çok titiz olmasıdır. Doğrusu editörlerimiz bu konuda çok ince eleyip sık dokudular...
Örneğin, Tarkan için hiçbir zaman “megastar" ifadesini kullanmadılar...
İnsanın gülesi geliyor: “Megastar Tarkan"...
Bunu söylerken, Tarkan'ı küçültmüyorum, böyle bir niyet kesinlikle yok...
Bunun Tarkan ile de bir ilgisi yok...
Sadece “Megastar" kavramını yüceltiyorum...
Bir sanatçı insana verilecek en yüksek unvan “megastar"... Bunu bilmek gerek...

Gazeteler, TV'ler, internet siteleri, “Tarkan" lafını gördüler mi, kolaycacık ekliyorlar önüne “megastar" sözcüğünü...

Dün gece “Dondurmam Gaymak" filminin galası sonrası Tarkan, gazeteciler ile tartışmış ya, bugün de internet siteleri, “megastar" sıfatını geri almışlar Tarkan'dan ve bir yerde de deniyor ki, “Bu sıfatı biz vermiştik, geri alıyoruz"...

Türkiye'de işler böyledir: Olmayan şey hak etmeyen kişiye verilir ve geri alınır...
Herkes de bu illüzyonu gerçek sanır...

http://www.magazinturk.com/main/

ozkan1907
05-12-06, 13:50
Sana roportaj verse böle demezdin ama

scorpioness
05-12-06, 14:12
Ona bu lafları söyleyen sizler hangi albümünü çıktığı ilk gün koşa koşa sabahın köründe aldınız yada hangi konserinde yine aynı şekilde gerekirse başka şehirlerden ona koştunuz saatlerce boğazınız patlayana kadar Tarkan diye bağırdınız sahneye ilk çıkışını zamana hapsetmek için elinizde foto. makinanızla beklediniz yada en basiti klibi ilk defa yayınlanacağı zaman bütün gün başında beklediniz mi? herhangi bi şekilde Tvde çıkcağı zaman bunu arkadaşlarınızla paylaşmak için mesaj harcadınız mı? Yada koşa koşa bilg. açtınız mı? Bunlardan birini yapmak yerine ne yazıktır ki onu hep eleştirdiniz hep ondan bir pay almak istediniz Şimdi konuşma sırası bizde Böyle düzeysiz medya ve basın olmaya devam ettiğiniz sürece ve bir ünlünün lafı vardı ayakları baş yaptığınız sürece esas ben kabul etmiyorum sizin Tarkan'a Megastar demenizi ONA SADECE HAKEDENLER MEGASTAR DER VE O ÜNVAN 1 GECE DE ALINMAZ!!!

sevilla
05-12-06, 16:06
Bende Arkadaşlarima Katiliyorum Megastar ünvanini Gerçek Hayranlari Yani Bizler Verdik Böyle Bişeyde Olsa ünvanini Almakta Bize Düşer Ki Böyle Bişey Olmayacak Herkez Haddini Bilsin Meyve Veren Ağaç Taşlanirmiş Bizim Insanimiz Böyle Başariyi Kaldiramiyo Malesef.....:6: :13:

RaSKaS
05-12-06, 17:52
İnsanın gülesi geliyor: “Megastar Tarkan"...
Bunu söylerken, Tarkan'ı küçültmüyorum, böyle bir niyet kesinlikle yok...
Bunun Tarkan ile de bir ilgisi yok...
Sadece “Megastar" kavramını yüceltiyorum...
Bir sanatçı insana verilecek en yüksek unvan “megastar"... Bunu bilmek gerek...

İnsan Ülkesinin Gururu Bir Star İçin Gülesi geliyorsa aklından şüphe ederim.

Tarkan a Megastar Ünvanını Basın degil BİZ verdik, bunuda sonuna kadar hakketigi için, seninde dediğin gibi EN YÜKSEKTE olduğu için verdik.:13: :13: :13: :13: :13:

mavi
05-12-06, 18:32
Ona bu lafları söyleyen sizler hangi albümünü çıktığı ilk gün koşa koşa sabahın köründe aldınız yada hangi konserinde yine aynı şekilde gerekirse başka şehirlerden ona koştunuz saatlerce boğazınız patlayana kadar Tarkan diye bağırdınız sahneye ilk çıkışını zamana hapsetmek için elinizde foto. makinanızla beklediniz yada en basiti klibi ilk defa yayınlanacağı zaman bütün gün başında beklediniz mi? herhangi bi şekilde Tvde çıkcağı zaman bunu arkadaşlarınızla paylaşmak için mesaj harcadınız mı? Yada koşa koşa bilg. açtınız mı? Bunlardan birini yapmak yerine ne yazıktır ki onu hep eleştirdiniz hep ondan bir pay almak istediniz Şimdi konuşma sırası bizde Böyle düzeysiz medya ve basın olmaya devam ettiğiniz sürece ve bir ünlünün lafı vardı ayakları baş yaptığınız sürece esas ben kabul etmiyorum sizin Tarkan'a Megastar demenizi ONA SADECE HAKEDENLER MEGASTAR DER VE O ÜNVAN 1 GECE DE ALINMAZ!!!
bravo bravo bravo bravo tek megastar tarkan hepte öyle olacak..

firelord
05-12-06, 19:08
ya bunlar uçmuş hangi tılda yaşıyolarsa.TARKAN gibi warmı varsa göstersinler bitane.gerçek megasatar TARKANDIRRRRR.Bu ünvanı biz halk weriyorz hadi bakalım alsınlar

fantin
05-12-06, 19:14
MEGASTAR TARKANNNNN Varmı itirazı olan

tara
05-12-06, 20:48
artik sasirmislar bu insanlar gundemde haber yok yine taktilar tarkana simdi de unvaniyla ugrasiyorlar.ben hatta cevap vermek istemiyorum sadece biraz akilli olmaya davet ediyorum insanlari hepsi bu